31 Ekim 2020 Cumartesi / 14 RebiülEvvel 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen KIZILTAŞ & Berna Narin AŞKIN
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (09.06.2016)

09 Haziran 2016 Perşembe

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

İsteklerinizi sağlam zemine inşa ederek ilerlemek ilerleyeceksiniz. Yaşantınızda size keyif veren konulara, aşka ve arkadaşlığa daha fazla yer verebilirsiniz. Ancak finansal işlerde yatırım, harcama ve kazancınızla ilgili alacağınız kararlarda dikkatli olmalısınız. Düşünmeden söylenenler sizi zora sokabilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Bugün ikili ilişkilerinizde ve işbirliklerinizde dikkatli olmalısınız. İstemeden söylenenler veya atılan adımlar zorlayabilir. Ayrıca eve, aileye ve işe dair alanlarda bazı bitiş ve başlangıçlar içindesiniz. Emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Yeteneklerinizi ise belli bir birikim elde etmek için seferber edebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Başlattığınız girişimlerle ilgili kararlı ve uzun vadede yararlı  adımlar atabilirsiniz. Gerek bilgi toplamada gerekse de fikir alış verişlerinde yarar sağlayabilirsiniz. Eğitim, seminer gibi faaliyetlerde kendinizi gösterebilirsiniz. Ancak kontrolünüz dışında gelişebilecek durumlara dikkat etmelisiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Finansal konuların fazlasıyla öne çıktığı bir gün olabilir. Yeteneklerinizi belli bir değer oluşturmak için seferber edebilir; yapacaklarınızla parlayabilirsiniz. Ancak harcamalarınızı kontrol altına almanız gerekebilir. Grup faaliyetlerinde ise sabit fikirlilik münakaşaya neden olabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Burcunuzda ilerlemekte olan Ay; kendinizi özgüvenle ortaya koymanıza olanak sağlamakta. Hedefleriniz ve başlattığınız girişimleriniz için kararlı ve emin adımlar atabilir; liderliği elde tutabilirsiniz. Ancak ailevi konulardan, evden kaynaklı durumlar iş v sosyal hayatınızın akışını olumsuz etkileyebilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Geri planda kalmayı tercih etmenize olayları perde arkasından idare etmek istemektesiniz. İşe, sosyal hayata dair alanlarda başlatmış olduğunuz girişimlerle alakalı ilerleme kaydedebilirsiniz. Ancak bugün iletişimde dikkatli olmanız gerekebilir. Sabit fikirlilik çatışma ve gerilime neden olabilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Geleceğinizle ilgili başlattığınız girişimleri artık sosyal ortamlarda, gruplar içinde tanıtma zamanı gelmiş olabilir. Ayrıca ilişkilerinizi de geliştireceğiniz bir dönemdesiniz. İşin içinde duygusal paylaşımların olduğunda karar almakta zorlanabilirsiniz Finansal alanda ise kararlarınızda dikkatli olun.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bugünlerde iş ve sosyal yaşamda gözler önündesiniz. Finansal konuların olduğu işlerde ipleri elinizde tutabilir, kararlı ve emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Ancak zaman zaman karşınızdakilere güvenmekte zorlanacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Temkinli hareket etmekte fayda var.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Yurtdışı, eğitim, medya ve hukukla ilgili işlerinize yoğunlaşabilirsiniz. İşbirliği içinde hareket etme gayretinize rağmen kendi fikirleriniz doğrultusunda ilerlemekten geri durmayabilirsiniz. Ayrıca içinde bulunduğunuz koşulların mali boyutu da zihinsel olarak yorgun düşürebilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Bugünlerde finansal konularda liderliği elde tutma gayreti içindesiniz. Yaptığınız görüşme v anlaşmaların artık mali boyutuyla ilgilenmektesiniz. Özel yaşantınızda ise duygusal paylaşımlarda istediğinizi elde dememek sizi güvensiz kılabilir. Sevdiğiniz kişi veya çocuklarınızla münakaşadan kaçının.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay ile ikili ilişkiler, işbirlikleri v ortaklıklar gündeminizde önemli yer tutmakta. Başlattığınız girişimleri bir üst boyuta taşımak için karşılıklı harekete geçebilirsiniz. Ancak sağlam koşulları oluşturmadan karar almak dikkat edilmesi gereken nokta olabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Eve, aileye, yerleşim ve kariyere ait konuların yoğunluğu sizin de sorumluluk yüklenmenize neden olmakta. Planlı programlı hareket etmek için liderliği ele alabilirsiniz. Herkesi aynı anda memnun etmenin de zorluğunu yaşayabilirsiniz. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle yaşanabilecek tatsızlıklar olabilir.