23 Eylül 2020 Çarşamba / 5 Safer 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (11.07.2015)

11 Temmuz 2015 Cumartesi

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Güne sakin başlayabilir; keyif ve konforunuza yönelik hareket edebilirsiniz. Eve, ailenize ait harcamalar yapabilirsiniz ancak harcamalarınızda dikkatli olmalı; abartmamaya kaçmamaya özen göstermelisiniz. Akşam saatlerinde ise gerek özel gerekse de sosyal ilişkiler adına sizi duygusal olarak kısıtlayan durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Halen burcunuzda ilerleyen Ay; istek ve arzularınızın peşinden ilerlemekte olduğunuza işaret etmekte. Sabah saatlerinde yakın çevreniz, kardeş ve arkadaşlarınızla sizi duygusal yönden tatmin edecek bağlar kurabilir; güven tazeleyebilirsiniz. Ancak günün ikinci bölümü daha zorlu geçebilir zira ilişkileri bozan etkiler altına girebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

İçten içe sizi huzursuz kılan ve değer yargılarınızı gözden geçirmenize neden olan durumlar söz konusu. Yakın çevreniz, kardeşleriniz veya eğitim, üzerinde durduğunuz projelerle alakalı beklenti içinde olduğunuz gelişmeler yaşayabilirsiniz. İlerleyen saatlerinde ise ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız zira güven kaybı hissedeceğiniz olaylar meydana gelebilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

İstek ve ideallerinizin peşindesiniz. Gruplar, arkadaş çevreniz içinde ön sıralara çıkma gayretinde olabilir; değerinizi ortaya koymak için çaba gösterebilirsiniz. Bugün özellikle parasal konularda dikkatli olmalısınız zira gereğinden fazla harcayabileceğiniz gibi riskli yatırımlarda bulunabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise gerginlikler söz konusu.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

İş hayatında parasal konularınızı ve güvenilirliğinizi öne çıkaran deneyimler yaşayabilirsiniz. Sabah saatlerinde yolunda ilerleyen işler öğleden sonra yön değiştirebilir. Dikkat. Bilinçaltınızı kurcalayan eve, aileye dair alanda ise sizi duygusal olarak yıpratabilecek gelişmeler olabilir. Beklentilerinizi yüksek tutmak ilişkileriniz üzerinde olumsuz etkilere neden olabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Güvenli bir gelecek isteğindesiniz ancak bugün içinde bulunduğunuz koşullardan dolayı bunu sağlamakta zorlanabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan, gruplardan alacağınız destekleriniz var. Günün ilerleyen saatlerinde bilinçaltı korkularınızı yeniden ortaya çıkarabilecek durumlar olabilir. Ayrıca yakın çevreniz, kardeşler veya dostlarınızla ilişkilerinize mesafe girebilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Bugünlerde gerek aileniz gerekse de iş hayatınızla gözler önündesiniz. Sizi duygusal olarak tatmin edecek şeylerin peşinden gidiyorsunuz. Ancak ufak çaplı krizlere neden olan gelişmelerin varlığı arzu ettiğiniz huzuru bulmanızı zorlaştırıyor. Günün ilk bölümünde yolunda giden işleriniz ilerleyen vakitlerde sekteye uğrayabilir. Özellikle parasal konulara dikkat.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Karşıt burcunuzdaki Ay; ikili ilişkiler, ortaklıklar ve işbirliklerine vurgu yapmaya devam ediyor. Sabah saatlerinde gerek yurtdışı, yolculuklar ve eğitime dair işleriniz yolunda ilerleyebilir. Ancak öğleden sonra sizi zorlayan ve sıkıştıran durumlar söz konusu olabilir. Parasal ve duygusal alanda huzur ve güveninizi sorguladığınız olaylar yaşayabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugünlerde keyiflerinize fazlasıyla düşkün olmanız sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Yeme içme durumunuza dikkat etmelisiniz. Parasal alanda da bazı kayıplara ve zorlanmalara açıksınız. Hayatı eğlence olarak algılamakta olduğunuzdan alacağınız riskleri doğru hesaplamaya bakmalısınız, sonrasında kontrolünüz dışına çıkabilecek gelişmelerle karşı karşıyasınız.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Bugünlerde keyiflerinize daha çok vakit ayırabilirsiniz. Size huzur, mutluluk ve gerektiği zamanda dinlenmenize olanak sağlayacak faaliyetlerde bulunabilir; yolculuklara çıkabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili ise uğraşlar sizi meşgul edebilir. Ancak günün ikinci yarısında duygusal paylaşımlar ve parasal konularda bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Eve, ailevi konulara dair işlerinizle yakından ilgilisiniz. Bugün sorumluluklarınızı yerine getirmek istemenize rağmen koşullar pek buna imkan sağlamayabilir. Sabah saatlerinde yoluna giden işleriniz öğleden sonra istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Özellikle ikili ve sosyal alandaki ilişkiler adına hem zorlu gelişmeler olabilir. Israrcı hareket etmek yerine akışta kalın.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün düşüncelerinizde sabit fikirlilik edebilir; kendi istediğiniz olsun diyebilirsiniz. Arkadaşlarınız, yakın çevreniz veya kardeşlerinizle duygusal paylaşımlarınızın ve iletişiminizin yoğun olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Ancak sonraki saatler biraz zorlu geçebilir. İlişkilerde dikkatli olmalısınız zira işin içine para ve paylaşımların girmesi keyfinizi kaçırabilir.