03 Aralık 2020 Perşembe / 17 RebiülAhir 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (12.04.2016)

12 Nisan 2016 Salı

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Günün eken saatlerinde hareketli olmanıza karşın işlerinizi belli bir sistem içinde ilerletmek zor gelebilir. Ancak öğleye doğru değişen dinamiklerle bu hız ve hareketten çıkabilir daha duygusal alana yönelebilirsiniz. Eviniz, aileniz ve sevdikleriniz önceliğiniz olabilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Parasal konularda tamamlanması gereken işlerinizin son değerlendirmelerini günün ilk saatlerinde yapabilirsiniz. Sonrasında daha farklı bir gelişmelere yöneleceğiniz zamanlar var. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle ilgili durumların yanı sıra eğitim, sözleşme ve yolculuklar sizi meşgul edecektir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Kendi istek ve hedeflerinize yönelik geçirdiğiniz birkaç günün ardından artık farkına vardığınız yeteneklerinizi geliştirmeye ve finansal alandaki işlerinizi yönetmeye başlayabilirsiniz. Yatırımlarınızı da değerlendireceğiniz zamanlar var. Ev, gayrimenkul gibi alanlardan kazanç sağlayabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Sabah saatlerinde içe dönük ve karmaşık ruh haliniz öğlen doğru değişebilir. Artık zihinsel olarak çözümlediklerinizi yaşantınıza aktarabilirisiniz. Bugünlerde tepkilerinizi veya girişimlerinizi duygularınız yönlendirebilir. Ayrıca kendinizi samimiyetinizle ve duyarlılığınızla rahat ifade edebilirisiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Hareketli geçen iş ve sosyal yaşantının ardından artık kendinize zaman ayırmak isteyebilir ve gözler önünden çekilebilirsiniz. Duygularınızla baş başa kalmak bir yönden iyi gelebilir. Ayrıca yardıma ihtiyacı olanlara içten ve samimi tüm desteğinizi verebileceğiniz bir süreçtesiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Sabah saatlerinde işe ve çalışmalarınıza dair tamamlanması gerekenlerle ilgilenebilirsiniz. Öğleye doğru ise tüm bu hazırladıklarınızı bağlı olduğunuz grubun içinde dile getirebilir veya topluma sunabilirsiniz. Ayrıca bugün  arkadaşlarınız ve ailenizle ilgili gelişmelerde olabilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Günün ilk bölümünde eğitim, medya, yurtdışı işlerinizle ilgili işlerle vaktinizi geçirebilirsiniz. İlerleyen zamanlar ise işe, kariyere ve ailenizle ilgili uğraşlara yönelebilirsiniz. Ayrıca duyarlı, şefkatli ve korumacı yönünüzle kendinizle bahsettireceğiniz durumlar da yaşanabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Zihninizi kurcalayan sorunlarınıza cevap bulmakla geçirdiğiniz bir sürecin ardından artık  bazı şeylerle ilgili  kararları alabileceğiniz zamanlar var. Yurtdışı, eğitim, hukuki işlerinize de yönelebilir; canı gönülden uğraşı içine girebilirsiniz. Ayrıca ailevi konularla ilgili de gelişmeler olabilir. 

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

İşbirlikleri, ortaklık ve özel ilişkinizdeki parasal konular birkaç gün sizi meşgul edebilir. Ayrıca duygusal paylaşımlarınıza ait yaşanacaklar sizi etkisi altına alabilir. Finansal işler sizi ufak çaplı kriz yaşatacak gelişmeler içerebilir. Karar alırken sezgilerinize kulak vermeyi ihmal etmeyin.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Günün ilk saatleri iş ve koşuşturma anlamında hareketli geçebilir. İşbirliklerinize yönelik çalışmalarınızın son rötüşlarını tamamlayabilir sonrasında ilgili kişilere sunabilirsiniz. Karşılıklı yapılacak değerlendirmeler size yeni bakış açıları sağlayabilir. Ayrıca özel ilişkiniz veya evliliğiniz artık gündeminizde daha çok yer alabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Sabah saatlerini oyalanarak geçirecek olmanıza karşın öğleye doğru yoğun çalışacağınız zamanlar var. Ayrıca sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken veya ailenizle ilgili konuların önem kazanacağı günler geçirebilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirmek önem kazanabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Hareketli ancak istediğiniz gibi işlerinizi ilerletmekte zorlanacağınız bir sabah yaşayabilirsiniz. Sizi meşgul eden aileye veya eve ait durumların artık sonuçlandırabilir ve keyiflerinize bakabilirsiniz. Öğleden itibaren sevdiğiniz kişiye, çocuklarınıza veya bir hobinize yönelebilirsiniz.