29 Ekim 2020 Perşembe / 12 RebiülEvvel 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen KIZILTAŞ & Berna Narin AŞKIN
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (12.06.2016)

12 Haziran 2016 Pazar

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Sabah saatlerinde şartları fazla zorlamamalısınız. Koşulların değişkenlik içermesi hem zihinsel hem de bedensel hareketlilik getirecektir. Kardeşleriniz veya arkadaşlarınızla sözleştiğiniz konularda değişimler yaşayabilirsiniz. İlerleyen saatlerinde ise eve, aileye ait konulara yönelebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Maddi manevi değerlerinizi içine alan konularda gerek fikir gerekse de tutum değişikliklerine açıksınız. Keyifleriniz için harcamalarda bulunabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Ancak bu durum sizi biraz huzursuz kılabilir. Koşullardan dolayı fikir değişikliklerine açıksınız.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Eve, aileye veya işe dair bir konuda bitiş ve başlangıçlar içindesiniz. Bir an önce karar almak istemenize rağmen enine boyuna düşünmek gerekebilir. İçinde bulunulan koşullarında değişkenliği ikilemlere neden olabilir. Akşam saatlerinde keyfiniz yerine gelebilir; sosyal olabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Mantıklı düşünerek hareket etmek istemektesiniz. Kontrolünüz dışındaki olaylar, iç dünyanızdaki düşünceler sizi ikilemlerde bırakabilir. Yakın çevreniz, arkadaş veya kardeşle ilgili bir konu da aklınızı kurcalayabilir. Günün son bölümünde değişen dinamikler farkındalık yaratabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Hedeflerinize ulaşmanız; bulunduğunuz çevrede yer edinebilmeniz veya yeteneklerinizi sunabilmek için parasal kaynaklarınızı iyi kullanmanız gerekebilir. Günün ilk bölümünde bu alanlarda kararsızlıklar ve değişkenlik içeren durumlar yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise sizi yenileyecek gelişmeler olabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Burcunuzda halen ilerleyen Ay; sizi hedefleriniz doğrultusunda ilerlemeye yöneltmekte. Ancak sabah saatlerinde iş, özel ve sosyal ilişkilerde bazı anlaşmazlıklara açıksınız. Günün son bölümünde ise parasal konularda ani gelişmeler gidişatın ve sürecin üzerinde etkili olabilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

İç dünyanızda kendi düşünce ve duygularınızla baş başa kalarak günü geçirmek isteyebilirsiniz. Yurtdışı ve eğitimle alakalı işlerden kaynaklı gelişmeler belli bir düzende ilerlemeyebilir. Gerek parasal gerekse ilişkilerinizde kaygan bir zemin oluşabilir. Akşamdan sonra fırsatlara açıksınız.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Gruplar, bağlı olduğunuz dernekler veya arkadaşlıklar içinde bugün gerek parasal konulardan gerekse de paylaşımlarınızdan dolayı bazı pürüzlere açıksınız. Y ada birçok programın aynı zamana denk gelmesi gerginliklere sebep olabilir. Akşam saatlerinde tarz değiştireceğiniz farkındalıklara varabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

İşte, sosyal veya aile hayatınızda planlarınızı istediğiniz gibi yürütmeniz zor gözükmekte zira gerek eşiniz gerekse de ortak hareket ettiğiniz kişilerle fikir birliğine varmak güç olabilir. Akşam saatlerinde ise kendinizi yenileyeceğiniz ve daha dinamik hissedeceğiniz zamanlar sizi bekliyor.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Mantıklı düşünerek hareket etmekten yanasınız. Ancak zihninizi kurcalayan düşünceler, yakın çevre ve kardeşlerin size olan ihtiyaçları veya işten kaynaklı bazı durumlar sağduyunuzu devreden çıkarabilir. Karasızlıklara açıksınız. Ancak akşam saatlerinde yaşanacaklar bazı şeylerin farkına varmanıza olanak sağlayabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Duygusal paylaşımlarda ve finansal konularda bazı endişeleriniz olabilir. Sevdiğiniz kişinin tutumu, keyiflerinize fazlasıyla düşkünlük bunun ana sebebi olabilir. Yaşayacaklarınızı mantık çerçevesinde değerlendirmek yararınıza olabilir. Günün son bölümünde ani kararlar alabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün de ikili ilişkiler, ortaklıklar ve işbirliklerinizde hareketlilik koşullar devam ediyor. Karşınızdakilerin eleştirel tavır ve tutumları sizi ruhen gerginliğe itebilir. Ailenizden, evden veya gayrimenkulden kaynaklı bir gelişme de sizi madden yük almanızı gerektirebilir. Akşam harcamalar artabilir.