21 Ekim 2020 Çarşamba / 4 RebiülEvvel 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen KIZILTAŞ & Berna Narin AŞKIN
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (14.06.2016)

14 Haziran 2016 Salı

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Huzur ve denge arayışında olduğunuz bir gündesiniz. Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay; ilişkiler, ortaklıklar ve işbirliklerinde gelişmeler getirebilir. Koşulları her ne kadar siz belirlemeseniz de sabah saatlerinde yönlendirme şansınız var. Ancak öğleden sonra işler karışabilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Bugün sorumluluklarınız dahilinde hareket etmek istemektesiniz. İş hayatında anlaşma, sözleşme; gündelik yaşamda ise eğitim, estetik veya sağlıkla alakalı konular sizi meşgul edebilir. Sabah saatlerinde parayla alakalı da meselelerinizi halledebilirsiniz. Öğleden sonra ise biraz karmaşaya açıksınız.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Bugün ilişkiler, işbirlikleri ve size keyif veren konular gündeminizde. Sevdiğiniz kişi veya çocuğunuzla alakalı yolunda gitmeyen şeyleri sabah saatlerinde uyuma açık bir hale getirebilirsiniz. Ancak sonrasında hırpalayıcı enerjilerin devreye gireceği bir zaman dilimde olmanız tepkilerinizi de arttırabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

İç dengelerinizi sağlam tutmanın yanı sıra aileniz ve sevdiklerinizle huzur ve uyumlu olmak istemektesiniz. İşe dair konularda da sorumluluklar alabilir; görevlerinizi yerine getirmeye hevesli olabilirsiniz. Ancak günün ikinci yarısında sizi baskısı altına alan ve soruna neden olan durumlar gelişebilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

İşbirliği, uyum gerektiren işlerin yanı sıra eğitim, yolculuklarla alakalı uğraşlar bugün gündeminizi meşgul etmekte. Ayrıca yakın çevreniz ve kardeşlerle iletişiminizin de yoğun olduğu zamanlar olabilir. Sabah saatlerindeki kontrol altındaki koşullar sonra değişebilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Finansal konular gündeminizde önemli yer tutmakta. İşbirliklerinden edindiğiniz gelirlerde  bazı daralmalar olabilir. Ayrıca kazançlarınızı ailenizle paylaşmanızı gerektiren gelişmeler yaşanabilir. Öğleden sonraki gelişmeler daha hırpalayıcı olabilir. Çocuklarınızla ilgili de üzerinizde baskı hissedebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Burcunuzda ilerleyen Ay; sizi dengeli ve işbirlikçi kılmakta. Bugün güzellik, estetik ve uyum isteyen konularda ilgilenmenin yanı sıra başkalarını ihtiyaçlarına önem verebilir; isterlerse onlara eşlik edebilirsiniz. Günün ilk bölümü akıcı olurken sonraki saatler biraz hırpalayıcı geçebilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

İç dünyanıza çekileceğiniz veya ilişki ve işbirliklerinizle alakalı düşüncelerinizi sorgulayacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Günün ilk bölümü sakin geçse de sonraki saatler hareketliliğe açık. Olayların kontrolünüzün dışında ilerleme ihtimali var. Arkanızdan çevrilenlere dikkat edin.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Gruplar, ekip çalışmaları ve arkadaşlıklar adına olumlu gelişmelerin olacağı bir sabah sizi beklemekte. Hedefleriniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Ancak ilerleyen saatler huzursuzluklara açık. Gerek parasal konular gerekse de çocuğunu veya sevdiğiniz kişiden kaynaklı durumlar yaşayabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

İş ve sosyal yaşamda gerek ilişkiler gerekse de görüşme, anlaşma ve işbirlikleri sizi meşgul edebilir. Sabah saatlerinde Otorite konumundaki kişi ve kurumlarla bazı zorlu durumlar olabilir. İsteklerinize erişmeniz koyla olmayabilir. Sonrasında ise kendi istekleriniz için ısrarcı hareket edebilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Yurtdışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili işlerinizi sabah saatlerinde belli bir noktaya taşıyabilir; gerekli çalışmaları yapabilirsiniz. Öğleden sonra değişen ve hareketlenen koşullar yorucu olabilir. Kontrol dışı gelişmeler, sizi ketleyen otorite konumundaki kişilerle mücadele edebilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Ortak kaynaklar, borç ve alacakların yanı sıra duygusal paylaşımlarınızda uyum ve dengeleri sağlamak zor olabilir. İşten veya sosyal yaşamdan kaynaklı gelişmelerden dolayı işbirlikçi davranmanız gerekebilir. Ancak bu durum hırpalayıcı geçebilir. Yapacağınız pazarlıklarla şartlarınızı iyileştirmek isteyebilirsiniz.