28 Ocak 2021 Perşembe / 14 CemaziyelAhir 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (15.04.2016)

15 Nisan 2016 Cuma

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Güne enerjik ve neşeli başlayabilirsiniz. Cesaretinizi ve özgüveninizi arttıran gelişmeler yaşayabilir; hem kendinizi hem de çevrenizdekileri motive edebilecek gibi hareket edebilirsiniz. Aşkta, sevgide şanslısınız. Ayrıca yeteneklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Ancak fikirsel çatışmalara dikkat etmelisiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Eve, aileye ait konularda şanslı olmanıza karşın bilinçaltınızda sizi zorlayan durumlar olabilir. Bir ilişki veya parasal bir konuda cesaret gösterememektesiniz. Ancak günün enerjileri belki bunları ifade etmenize olanak sağlayabilir. Gayrimenkuller ve yatırımlarınızla ilgili gelişmeler olabilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Kendi fikir ve düşüncelerinizi özgüvenle ortaya koyabilirsiniz. Gruplar içinde veya ekip çalışmalarında liderlik edebilir; işbirliğine yatkın hareket edebilirsiniz. Bugün anlaşma ve sözleşme imzalamak için uygun koşullara sahipsiniz. Ancak zaman zaman gerginleşebilecek fikir alış verişleriniz olabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bugün kazançlarınızı arttıran koşullar olabileceği harcamalarınızda yükselebilir. Keyif ve konforunuz için hiçbir şeyden sakınmayarak hareket edebilirsiniz. İş hayatınızda başlattığınız girişimlerin size maddi dönüşleri olabilir. Mantığınızı ön planda tutarak kararlarınızı almaya çalışın.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Beklentilerinizi yükselttiğiniz; kendinizi özgüvenle sunduğunuz enerjiler altındasınız. Yurtdışı, eğitim, medya, hukuk ve yolculukları içine alan konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ancak sabit fikirli davranmaktan kaçınmalı; farklı fikirleri de değerlendirmeye bakmalısınız.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bugünlerde kontrolünüz dışında yaşanabilecek gelişmelere açıksınız. Kendinizi ortaya koymaktan çekinebilir, özgüvenle davranmaktan geri durabilirsiniz. Finansal veya duygusal bir olay bunun sebeplerinden biri olabilir. Söylem ve düşüncelerinizde istikrarlı ve temkinli davranmakta zorlanabilirsiniz. 

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Amaç ve hedeflerinize heves, coşku ve kararlılıkla atılabilirsiniz. Bağlı olduğunuz gruplar içinde de kabul görebilir, birlikte sizi onurlandıracak faaliyetlerde yer alabilirsiniz. İlişkileriniz adına da olumlu gelişmeler yaşanabilir. Ancak bazen ısrarcı olmamalı; fikirlerinizde esnemeye özen göstermelisiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Kendinizi özgüvenle ortaya koyabilir; çalışma hayatınızda gösterdiğiniz cesaret ve girişimciliğinizin bugün olumlu geri dönüşünü alabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla olan iletişiminiz ve ilişkilerinizle ilgili yeni durumlar olabilir. İşbirliğiniz veya evliliğinizle ilgili ise bazı fikirsel değerlendirmeleriniz olabilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugünlerde coşkulu ve iyimsersiniz. Yeni tanışmalara ve yeni aşklara da açıksınız. Gelecekle ilgili yeni girişimlerde bulunabilir; cesur ve kararlı adımlar atabilirsiniz. Ancak bazen kendi fikirlerinizde ısrar edebilirsiniz. Ayrıca yolculuklar, medya, yurtdışı işler gündeminizi oluşturabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Bugünlerde gerek ailenize gerekse de kariyerinizdeki parasal işler sizin yönetiminizde ilerlemekte. Israrcı olmaz ve başka düşünce ve fikirlere de öncelik verebilirseniz alacağınız kararlarla kazançlı yatırımlar ve gelirler elde etme şansınız var. Duygusal paylaşımlar adına hoş gelişmeler yaşanabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Etkili sözleriniz gerek özel gerekse de işbirliklerinizi olumlu etkileyebilir. Koşulları karşınızdaki kişiler belirliyor olsa da sizin de bunda payınız olabilir. Eşiniz, ortağınızdan size farkındalık kazandıracak davranışlar da görebilirsiniz. Ancak zaman zaman sabit fikirli davranmaktan kendinizi alıkoyamayabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Çalışma hayatınızda parasal alanda yerinde kararlar alabilirsiniz. İş arkadaşlarınıza karşı koruyucu ve yücegönüllü davranabilir; onların maddi manevi beklentilerine duyarlı olabilirsiniz. Ancak bazen gereksiz kibire kapılmaya müsaitsiniz. Bu durum söylemlerinize de  iletişiminizi de olumsuz etkileyebilir.