26 Ekim 2020 Pazartesi / 9 RebiülEvvel 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (15.09.2015)

15 Eylül 2015 Salı

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

İlişkiler adına hareketli enerjiler devam etmekte. Gerilim içeren gelişmelere rağmen duygu ve düşünceleri içeren dialoglar daha rahat kurabilirsiz ancak karşınızdaki kişiler bağlı da kalmanız söz konusu.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Çalışma hayatınızda bugün işbirlikleri ve yolculuklar öne çıkabilir. Aldığınız işlerin finansal boyutu baskı yaratabilir. Ancak dengeleri koruyarak hareket etmeniz halinde üstesinden gelebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Aşk hayatınız ve aileden gelen kaynakların kullanımıyla ilgili işler sizi meşgul etmekte. Ortak olduğunuz gelirlerden faydalanarak atacağınız adımlar üstünüzde baskıya neden olabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Aileye ait yaşamakta olduklarınız üzerinizde baskı yaratabilir. Uyumu sağlamak için sevdiklerinizle paylaşımı arttırmanız; duygu ve düşüncelerinizi birbirinize aktararak ilerlemeniz gerekebilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

İş seyahatine çıkabilir; eğitime başlayabilir veya bir anlaşama imzalayabilirsiniz. Yakın çevrenizle kuracağınız diyaloglarda diplomatik davranmak varolan koşulların gerginliğini ve stresini azaltabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Finansal uğraşlar içinde olduğunuz şu günlerde işbirliklerinden dolayı baskı hissedebilirsiniz. Aynı zamanda eğitim, yolculuk ve ortaklıklardan kazanç sağlayabileceğiniz fırsatları elde edebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Ay’ın olumlu etkilerinin yanı sıra zorluklarına hazırlıklı olun. Kendinizi ifade etmek isterken sıkıntı yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde baskı hissedebilir; beklenmedik tavırlarla uğraşabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Ortaklıklar ve beraberliklerinizi sorgulayabilir; düşüncelerinizi süzgeçten geçirebilirsiniz. Anlaşmalarla alakalı sorunları çözmeniz gerekebilir. Bedensel ve zihinsel olarak yıpratıcı geçebilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Arkadaşlarınız bugünlerde ilginizi odakladığınız alanlar olmakta. Maddi konularda zorlanabilirsiniz. Diyaloglar kurulsa da ilerleyen saatlerde beklediğiniz sonuçları elde edemeyebilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

İş ve sosyal yaşantıda eğitim, anlaşmalar ve fikir alış verişlerinin yoğun geçeceği günlerdesiniz. İşbirliğine yakın bir duruş sergileyebilir; diplomasi ve nezaketinizi elden bırakmayabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bugünlerde yurtdışı, akademik çalışmalar, medya ve hukuki konular sizi meşgul etmekte. Kontrolünüz dışındaki gelişmelerden kaynaklı durumlardan dolayı baskı altında hissedebilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Alacak ve borçlarla ilgili meselelerde denge ve adaleti sağlamakla ilgili uğraşlar içindesiniz. Gruplardan gelebilecek baskılara açıksınız. Yakın çevre gelebilecek desteklerle işleriniz yoluna girecek.