04 Ağustos 2020 Salı / 14 ZilHicce 1441
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (16.02.2015)

16 Şubat 2015 Pazartesi

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

İş hayatına dair sorumluluklarınıza odaklanabilir; gün içinde yapacaklarınızı ciddiyetle ele alabilirsiniz. Sizi kısıtlayan ve harekete geçmenizi engelleyen koşullardan kurtulmak için planlar yapabilirsiniz. Ancak uygulamaya geçmek için bir süre daha beklemeniz gerekiyor. Bilinçaltınızı kurcalayan ilişkilerde sezgilerinizi kullanabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Yurtdışı, eğitim ve akademik çalışmalarınızla ilgili sorumluluklarınızı gözden geçirebilir, umutlarınızı gerçekleştirmek yolunda adımlar atabilirsiniz. Geleceğe dair hedeflerinizi somut hale getirmek için sağduyulu planlara ihtiyacınız olabilir. İçinde bulunduğunuz sosyal gruplar ve arkadaşlarınız hayata bakış açınızı geliştirmeniz yönünde size destek verebilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Ortak gelirler, borç ve alacaklarla ilgili gelişmelerde kontrolü ele almak isteyebilirsiniz. Finansal konulara sorumluluk bilinciyle yaklaşmanız halinde olaylar lehinize ilerleyebilir fakat yeni girişimler için çok uygun bir zaman değil. İş ve sosyal hayatınızdangelişen işbirlikleri sizi daha mücadeleci kılabilir, alacağınız desteklerle başarılı adımlar atabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bu günlerde hayata bakış açınızı netleştirmek için başkalarının düşüncelerine ihtiyaç duyabilirsiniz. İlişkiler, ortaklıklar ve anlaşmaları içeren konulardaki engelleri alacağınız desteklerle kaldırabilir, fikir birliğine varabilirsiniz. İşlerinizde ya da eğitim çalışmalarında karşınızdakilerinin koşulları geçerli olsa da gelişmeler lehinize olabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

İşe ait sorumlulukların yanı sıra maddi konularda gündeminizde olabilir. Planlı ve organize olmakla belirsizliklerin üstesinden gelebilirsiniz. Bugün sağlığınızı olumsuz etkileyen durumlardan kurtulmak için size yük getiren ortamlardan uzaklaşmalısınız.  Beraber çalıştığınız kişilerle ya da akrabalarınızla lehinize gelişecek finansal işbirliklerine girişebilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün yakın ilişki de olduğunuz kişilerle keyifli bir gün geçirebilir, sorumluluklarınızı paylaşarak üzerinizde ki yükü azaltabilirsiniz. Yatırımlarınızla ilgili girişimleriniz için eşten, ortaktan destek alabilirsiniz. Çocuklarla ilgili gelişmeler ilişkiniz üzerinde etkili olabilir. Aşk ve sevgiden yana şanslı günlerde olmanız beraberliğinizdeki daha güçlü kılacaktır.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

İşinizle ilgili sorumluluklar hem bedenen hem zihnen sizi meşgul etmekte. Yeni yatırımlar yapmak, gayrimenkullerinizi değerlendirmek, yaşadığınız yerle ilgili yeni bir düzen kurmak isteyebilirsiniz. Fakat başlangıçlar yapmak yerine var olan koşulları gözden geçirmek ve akrabalardan ya da iş arkadaşlarınızdan alacağınız destekle ortak adımlar atmak lehinize olacak.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bugün hem aklınızı hem de sezgilerinizi kullanarak lehinize gelişecek anlaşmalar yapabilir, en doğru bilgilere ulaşabileceksiniz. Hem iş hem de özel yaşamınızda yapacağınız görüşmelerde etkili konuşmalarınız sayesinde varmak istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz. Sevdiklerinizin desteği ile şimdiye kadar gösterdiğiniz çabaların karşılığını alabilir, şansın sizden yana olması mümkün.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Kazançlarınızı yatırıma dönüştürmek için gerekli çalışmaları yapabilir; bu konuda tecrübeli ve güçlü kişilerle bağlantıya geçebilirsiniz. Ailenizden alacağınız maddi ve manevi desteklerle ekonomik sorumluluklarınızın altından başarıyla kalkabilirsiniz. Yetenekleri kullanarak başarılı adımlar atabilir, size gelir getirecek işbirliklerine girişebilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Ay burcunuzdaki ilerleyişini sürdürürken istek ve taleplerinizi de yerine getirebilirsiniz. Düşüncelerinizi iyi ifade edebilir; hem sezgilerinizi hem de mantığınızı kullanarak, yaşamınıza dair konularda adımlar atabilirsiniz. Yakın çevre,  kuzen ve komşularla olan iletişimde duyarlılık gösterebilir, bir ilişki için yolculuk yapabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Kendi içinize dönerek taşıdığınız yükleri sorgulayabilir; sorumlulukların getirdiği baskıyı hissedebilirsiniz. Bugün maddi konularda endişelerinizi giderecek gelişmeler yaşanabilir; gizli ilişkilerin ve kulislerin lehinize işlediğini görebilirsiniz. Saklı kalmış yeteneklerinizi açığa çıkarabileceğiniz ortamlarda bulunabilir, sezgilerinizi başarıyla kullanabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Hedeflerinize varmak için atacağınız adımlarda işbirliklerinin faydasını görebilirsiniz. Bugün kendinizi oldukça iyi ifade edebilir; duygu ve düşüncelerinizi akılcı bir şekilde kullanabilirsiniz. İkili ilişkilerde cesaretinizle göz doldurabilir, gelişmeleri kontrol edebileceğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ya da gruplar içinde hareket etmek lehinize olacaktır.