23 Kasım 2020 Pazartesi / 7 RebiülAhir 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (16.04.2016)

16 Nisan 2016 Cumartesi

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Bugün aşk hayatınızda sizi mutlu edecek gelişmeler olabilir, aniden cesaret göstererek girişimlerde bulunabilirsiniz. Risk üstlenebilir, kendinizi ifade edecek ve yeteneklerinizi sergileyebilecek ortamlara girebilirsiniz. Duygularınızı doludizgin yaşayarak keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Aile ilişkilerinde size keyif veren sürprizler yaşayabilir, evinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber olabilir, misafir ağırlayabilirsiniz. Ani ve beklenmedik gelişmeler bilinçaltınızda huzursuzluğa yol açsa da özgüveniniz ve cesaretinizle sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Bugün alacağınız haberler yeni beraberliklerin başlamasına yol açabilir. Yakın çevrenizde sizi şaşırtan sürprizler olabilir, alacağınız teklifler mutlu olmanıza ve ani girişimlere yol açabilir. Düşüncelerinizi cesaretle ifade etmeniz fırsatlarla karşılaşmanızı sağlayabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Ekonomik konularda sizi mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir, yeni gelir kaynakları bulabilir veya maddi kazançlarda artışlar söz konusu olabilir. Kariyerinizde yaşanan ani gelişmeler liderlik yaparak girişimlerde bulunmanızı ve harekete geçmenizi sağlayabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Yurtdışından başarı kazandıracak ilişkiler kurabilir, mahkeme, medya ve uzun yolculuklardan ani sonuçlar alabilirsiniz. Aynı görüşü paylaştığınız kişi ve grupların desteğiyle yaşamınızla ilgili önemli kararları uygulamaya koyabilirsiniz. Bugün sürpriz gelişmeler sizi çok mutlu edebilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Finansal konularla ilgili ani gelişmeler yaşayabilir, banka, kredi, borç ve alacaklarda sizi mutlu edecek sonuçlar alabilirsiniz. Bugün yaşanan kadersel olaylar sizin kontrolünüzde olmasa da sizi mutlu edebilir. Kalabalıklar içinde olmasanız da keyifli bir gün geçirebilir, özgüveninizi tazeleyebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Yeni ve beklenmedik ilişkiler, ortaklıklar ve işbirlikleri sürprizlere yol açabilir. Bugün arkadaşlarınızla keyifli organizasyonlar yapabilir, geleceğe yönelik hedef ve ideallerinizi gerçekleştirmek için destekler alabilirsiniz. Bir anda gelecek teklifleri değerlendirerek sosyal ortamlar katılabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bugün iş ve sosyal hayatınızda yaşanan olumlu gelişmeler, kariyerinizde başarılı olmanızı sağlayabilir. Çalışma ortamınızdan ya da akrabalarınızdan aldığınız destekle cesur adımlar atabilir, kararlı ve özgüvenli duruşunuzla dikkatleri üstünüzde toplayabilirsiniz. Sürprizlere açık bir dönemdesiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Yaşamınızla ilgili önemli kararlar alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Düşüncelerinizi paylaşmaktan keyif aldığınız kişilerle bir araya gelebilir, farkındalıklar yaşayarak sürpriz girişimlerde bulunabilirsiniz. Özgüven ve cesaretle fikirlerinizi açıklayarak sosyal medya da harekete geçebilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Bugün finansal konularla ilgili alacağınız desteklerinde yardımıyla daha cesur adımlar atabilir, ortak kaynakların ve başkalarının gelirlerinin yönetiminde söz sahibi olabilirsiniz. Krizleri çözebilmek için ihtiyacınız olan farkındalığı kazanabilir, riske atılabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Yakın ilişki de olduğunuz kişilerle keyifli bir gün geçirebilir, sürpriz organizasyonlara heyecanla katılabilirsiniz. İşbirlikleri, ortaklıklar ve yeni ilişkiler kurabilir, alacağınız destekle girişimlerde bulunabilirsiniz. Alacağınız haberler farkındalığınızın artmasına ve anlaşmalar yapmanıza neden olabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün yeteneklerinizi kullanabileceğiniz ortamlarda bulunabilir, iş ortamınızda sizi destekleyecek ilişkiler kurabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla size keyif veren organizasyonlar yapabilir, girişimlerde bulunabilirsiniz. Kendinizi gösterme ve liderlik etme fırsatı bulabileceğiniz bir zamandasınız.