26 Ocak 2021 Salı / 12 CemaziyelAhir 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen KIZILTAŞ & Berna Narin AŞKIN
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (18.06.2016)

19 Haziran 2016 Pazar

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Birçok işi aynı anda yapmak isteyebilir; bu yüzden hem zihnen hem de bedenen hareketli olabilirsiniz. Ruhen özgür ve bağımsız olmak istemeniz geleceğinizle ilgili bazı değerlendirmelerde de bulunmanıza olanak sağlayabilir. Ayrıca bugün sizde yeni ufuklar açacak kişilerle tanışabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Yaklaşan Dolunay’ın etkileri altındasınız. Sabah saatlerinde maden ve manen sizi sorumluluk almaya iten durumlarla karşılaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızda daha dikkatli olmak zorunda kalabilirsiniz. İlerleyen zamanla birlikte rahatlayacağınız ve beklentilerinizi yükselteceğiniz gelişmeler olabilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Karşıt burcunuzda ilerlemekte olan Ay; artık bir yüzleşme ve tamamlama sürecinde olduğunuza işaret etmekte. Gerek işe gerekse de özel yaşantınıza ait bir konuyla ilgili karar alma aşamasındasınız. Karşınızdakilerin gerçekçi tavırlarının da bunda etkisi olabilir. Hayalkırıklıklarına dikkat.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Dinlenmeye ve düşünmeye vakit ayıracağınız zamanlardasınız. Sabah saatlerinde bazı sorumluluklarınıza rağmen görev bilinci olup yerine getirmekten çekinmeyebilirsiniz. İlerleyen saatlerde yakın çevreniz ve kardeşlerinize vakit ayırabilir; onlarla paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Ufkunuzu açacak, size keyif verecek faaliyetlerde bulunma isteyebilirsiniz. Ancak sabah saatlerinde duygusal ve zihinsel olarak sizi mesafeli kılan durumlar yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi, çocuğunuzla ilgili gelişmeler veya bir hobinizle alakalı harcamada bulunabilirsiniz. Beklentileriniz yükselebilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Eve, aileye veya işe ait bir konuda sorumluluklar yakanızı sabah saatlerinde bırakmayabilir. Bağımsız ve özgür hareket etme isteğinizi yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. Ancak ilerleyen saatlerde daha rahatlayabilir; planlarınızı uygulamak için gerekli fırsat ve olanağı bulabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Sabah saatlerinde aklınızı kurcalayan düşünceler, kardeşleriniz veya arkadaşlarınızla ilgili bir sorumluluk zihnen sizi etkisi altına alabilir. Ayrıca geleceğinizi etkileyecek adımları atmanıza olanak sağlayacak girişimlerde de bulunabilirsiniz. Görev bilinciyle geçen saatlerin ardından daha rahatlayabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Sabah saatlerinde maddi konularınızı değerlendirmeye tabii tutabilir; geçekçi düşünebilirsiniz. Ayrıca yeteneklerinizi kullanarak nasıl kazanca dönüştüreceğinizle ilgili de yeni düşünceler geliştirebilirsiniz. Yurtdışı, eğitim ve4ya hukuksal işlerle ilgili de bazı planlarınızı yapabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Burcunuzda gerçekleşecek olan Dolunay’ın etkilerini bugünden hissedebilirsiniz. İlişkiler, işbirliklerini içeren konularda bazı kararlarınızı vermek üzere olabilirsiniz. Ayrıca bugün sağlığınıza da dikkat etmeli; abartılı tüketimden kaçınmalısınız. Sabah saatlerindeki keyifsizliğiniz ilerleye saatlerde kaybolabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

İç dünyanızda kendinizle baş başa kalarak günü geçirmek isteyebilirsiniz. Geleceğinizi ilgilendiren planlarınızı yapabilir; risk almaktan çekindiğiniz girişimlerin değerlendirmesinde bulunabilir; bilinçaltı korkularınızla yüzleşebilirsiniz.  Yorucu geçen sabah saatlerinden sonra zihnen rahatlayacağınız süreç var.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Gruplar içinde bulunacağınız, ekip faaliyetleri göstereceğiniz bir gün sizi beklemekte. Yaşadığınız hareketlilik sizi zihinsel olarak besleyebileceği gibi madde harcamaya yöneltebilir. Ayrıca sevdiğiniz kişiyle olan birlikteliğinizin ne aşamada olduğu veya hedeflediklerinizi gerçekçi bir zihinle değerlendirebilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

İş, kariyer ve aile yaşantınız açısından önemli olan ve yarın yaşanacak Dolunay öncesinde bugün kararlarınızı almak zorunda hissedebilirsiniz. Gerçekçi düşünmeye çalışmak sizi zihnen ve duygusal olarak yıpratabilir. Ancak ilerleyen saatlerde rahatlayacağınız iyimserlik kazanacağınız zamanlar var.