26 Ekim 2020 Pazartesi / 9 RebiülEvvel 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (19.09.2015)

19 Eylül 2015 Cumartesi

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Bugün kendinizi mücadeleye açık ve hazır hissetmenize rağmen sabah saatlerinde girişimlerinizde ertelemeler ve engellerle karşılaşabilir, sorumluluk alanlarınızın farklılaştığını hissedebilirsiniz. Görüş ve düşüncelerinize karmaşa hâkim olabilir, detaylarda boğularak ilerlemekte zorlanabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Sabah saatlerinde finansal sorumluluklarınızın arttığını görerek, üstünüzde baskı hissedebilirsiniz.Abartılı beklentilerden dolayı ortak kaynakların paylaşımında hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Hedeflerinize varmak için attığınız adımların hızlı ilerlememesi ya da ertelenmesi karmaşaya neden olabilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

İlişkilerin, ortaklıkların ve işbirliklerinin önem kazandığı bir gündesiniz. Karşınızdakilerin sorumluluk almasını beklerken yaşanan ertelemeler hayal kırıklığı yaşamanıza ve onlardan şüpheye düşmenize neden olabilir. Kararsızlıklar ve belirsizlikler girişimlerinizi engelleyebilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Önümüzde ki birkaç gün boyunca iş hayatınız gündeminizde daha fazla yer tutacak. Çalışma ortamınızda yaşanan karmaşayı kontrol edemeyebilir, sorumluluklarınızı yerine getiremeyebilirsiniz. Görüş ve düşüncelerinizden emin olmamanız ertelemelere ve engellere yol açabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün zevkleriniz veya sevdikleriniz için yaptığınız abartılı harcamalar, aldığınız finansal riskler krizlerin açığa çıkmasına neden olabilir. Hevesle ve sorumluluk bilinciyle başladığınız işlerde kontrolünüz altında olmayan gelişmeler kısa bir süre için ertelemelere ve kararsızlığa yol açabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Ev ve aile ile ilgili işlere zaman ayırmak, sorumluluklarınızı yerine getirmek isteyebilirsiniz. İyimser ruh halinize rağmen beklentilerinizin karşılanmaması hayal kırıklığına yol açabilir, karşınızdakiler kafanızı karıştırabilir. Abartılı istek ve talepler de bulunmanız istikrarsız bir gidişata yol açabilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Bugün iletişim trafiğiniz hız kazanarak, sizi yeni sorumluluklar almaya zorlayabilir.  Beklediğiniz haberlerin gelmemesi ya da gelen haberlerin yanıltıcı olması hayal kırıklığına yol açabilir. Kontrolünüzde olmayan ertelemeler girişimlerinizin ilerlememesi kafanızın karışmasına neden olabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Ekonomik konularda olaylar netleşmeden sorumluluk ve risk almamalısınız. Hedeflerinizi yüksek tutmanız kafanızın karışmasına ve kararsızlığa yol açabilir, yatırımlarınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Keyifleriniz ve sevdikleriniz için yapacağınız harcamalara dikkat etmelisiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Burcunuzda hareket etmeye başlayan Ay; ilişkilere, ve işbirliklerine vurgu yaparken, sorumluluklarınızı da yerine getirmeniz gerektiğine işaret ediyor. Fakat yaşadığınız yer, aile ve gayrimenkullerle ilgili konularda kafanız karışabilir, büyük hedefler koyduğunuzdan hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Bugünden itibaren biraz da dinlenebilmek amacıyla içinize çekilebilirsiniz. Fakat düşüncelerinizde netleşememiş olmanız ve kafanızın karışık olması kararsızlık yaşamanıza neden olabilir. Gizli düşmanların varlığı ve detaylarda boğulmanız ilerlemenizi durdurarak, baskı hissetmenize yol açabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Önümüzdeki günlerde özellikle sosyal ortamlarda hareketli olabilirsiniz. Geleceğe dair hedeflerinizi gerçekleştirmek için atacağınız adımlar ekonomik belirsizliklerden dolayı ertelenerek hayal kırıklığına yol açabilir. Finansal olarak abartılı isteklerde bulunmadan önce koşulların netleşmesini beklemelisiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

İş ve sosyal hayatınızda yoğun ve enerjik bir tempo sizi bekliyor. Fakat kararsız kalmanız ve girişimlerinizi ertelemeniz hayal kırıklığına yol açarak, sorumluluklarınızı yerine getirmemenize neden olabilir. İpleri ele almalı, karşınızdakilerden büyük beklenti içine girmemelisiniz.