31 Ekim 2020 Cumartesi / 14 RebiülEvvel 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (19.12.2014)

19 Aralık 2014 Cuma

KOÇ 21 Mart - 20 Ni­san

Bugün yaptığınız harcamaların yol açtığı finansal dengesizliğin ve borçların krizlerini yaşayabilirsiniz. Duygusal olarak gergin ve huzursuz olabilir, derin paylaşımlarda bulunarak, sevdiklerinizi yanınızda hissetmek isteyebilirsiniz. Banka, kredi, vergi, sigorta, miras gibi konularda sorumluluklar alabilirsiniz.

BOĞA 21 NİSAN-21 MAYIS

Sabah saatlerinde gayrimenkullerle ya da ailenin kaynaklarıyla ilgili beklentilerinizi abartabilirsiniz. Risk almaya hazır halde girişimlerde bulunmanıza rağmen akşam saatlerinde attığınız adımları tekrar değerlendirmeniz gerekebilir. Yakın ilişki de olduğunuz kişilerle duygusal soğumalar yaşanabilir.

İKİZLER  22 MAYIS-21 HAZİRAN

Beraber çalıştığınız kişilerle aranızda inatlaşmaların ve fikir ayrılıklarının gerilimini yaşayabilirsiniz. Risk alarak üstlendiğiniz görevler sizi fazlasıyla zorlayabilir. Yaptığınız işlere hayal gücünüzü katmak isteseniz de çalışma ortamınızda ki ağır sorumluluklarla yüzleşerek girişimlerinizi tekrar değerlendirebilirsiniz.

YENGEÇ  22 HAZİRAN-23 TEMMUZ

Bugün ekonomik konularla ilgili beklentileriniz çok yüksek olabilir, risk alarak kazançlarınızı artırmaya çalışabilir ya da gereksiz harcamalara yönelebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde sorumlulukların ağır basmasından dolayı soğumalar ve bitişler yaşanabilir. Duygusal olarak fazla hırslı ve tutkulu davranmanız üzebilir.

ASLAN  24 TEMMUZ-23 AĞUSTOS

Sabah saatlerinde beklentileriniz yüksek olabilir, istek ve taleplerinizin yerine gelmesi için risk alarak girişimlerde bulunabilirsiniz. Sonradan tutamayacağınız sözler verebilir ya da gereksiz inatlaşmalara girişebilirsiniz.  Akşama doğru  evin sorumlulukları ağır basabilir, duygusal olarak soğumalar yaşayabilirsiniz.

BAŞAK  24 AĞUSTOS-23 EYLÜL

Bugün aldığınız duyumlara fazla itibar etmemeli, verilen sözlerde abartı payı olduğunu da göz önüne almalısınız. Konsantrasyon gerektiren çalışmalarda başarılı olabilir, belli bir fikir üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Kardeş, kuzen ve komşularla aranızda sorumlulukların getirdiği sorunlar yaşanabilir.

TERAZİ  24 EYLÜL-22 EKİM

Her ne kadar kazançlarınızı kontrol altına almaya çalışsanız da kendinize koyduğunuz abartılı hedefler risk almanıza neden olabilir. Ekonomik gelir elde ettiğiniz kaynaklarda dönüşüm yapmak isteyebilirsiniz. Fakat üstlendiğiniz sorumluluklar maddi konularda kısıtlanmalara ve engellere yol açabilir.

AKREP  23 EKİM-22KASIM

Sabah saatlerinden itibaren girişimleriniz hız kazanabilir, kendinizi üstlenebileceğinizden daha ağır yüklerin altına sokabilirsiniz. İş ve sosyal hayatınızda başarılı olmak adına fazla hırslı ve abartılı davranışlarda bulunabilirsiniz. Fakat akşam saatlerinde gerçeklerle yüzleşerek sorumluluklarınızı fark edebilirsiniz.

YAY 23 KASIM-22 ARALIK

Kendinizi gergin ve yalnız hissedebilir, içinize kapanarak, planlar yapmak isteyebilirsiniz. Yeni girişimlere başlamadan önce araştırmalar yapmak, derin düşüncelere dalmak ve konsantrasyon sağlamak için uygun bir gün. Görüşleriniz doğrultusunda davranırken abartmamalı, başkalarının düşüncelerine de dikkate alın.

OĞLAK  23 ARALIK-20 OCAK

Finansal hedeflerinize odaklanırken, beklentilerinizi abartabilirsiniz. Risk almadan önce iyi hesap yapmalı, hırslarınızın peşinden gözünüzü karartarak gitmemelisiniz. Geleceğe yönelik planlarınızda engellerle karşılaşabilir, arkadaşlarınızla aranızda duygusal gerilim ve soğumalar yaşayabilirsiniz.

KOVA  21 OCAK-19 ŞUBAT

Eşinizin, ortağınız ya da işbirliği yaptığınız kişilerin sizi heveslendirirken aşırı risk almanızı sağlayabileceklerini göz önüne almalısınız. İş ve sosyal hayatınızda ki girişimlerinizde abartılı beklentiler içine girerseniz; akşam saatlerinde gerçeklerle yüzleştiğinizde geri adım atmanız gerekebilir.

BALIK  20 ŞUBAT-20 MART

Sabah saatlerinde beraber çalıştığınız kişilerle aranızda yaşanan fikir ayrılıkları, karşılıklı inatlaşma yüzünden derinleşebilir. Geri adım atmamak için abartılı tavırlar sergileyebilirsiniz. Aynı görüşü paylaştığınız kişilerin baskısını üstünüzde hissedebilir, düşüncelerinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.