20 Ekim 2020 Salı / 3 RebiülEvvel 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen KIZILTAŞ & Berna Narin AŞKIN
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (21.07.2016)

21 Temmuz 2016 Perşembe

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Hedeflerinize yöneleceğiniz ve gerçekleştirmek için gayret içinde olacağınız bir gün sizi bekliyor. Sabah saatlerinden itibaren uzlaşı ve işbirliği yakalamakta zorlanabilir; düşüncelerinizi gruplar, dernek ve ekip çalışmalarında ifade etmek için çaba gösterebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise sürprizlere açıksınız.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

İş ve sosyal yaşamda grup çalışmaları, toplumsal işlerin olduğu uğraşlar içinde olabilirsiniz. Söylemleriniz veya tavırlarınızla gözler önünde olabilir; dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Ancak çatışmalara veya yanlış aşılmalara açık olduğunuzdan dikkati elden bırakmamalısınız.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Düşünce ve fikirlerinizde özgür olmak istediğiniz halde gün içinde sizi durduran bazı şeyler olabilir. Yurtdışı, eğitim ve yolculuklarla alakalı işlerinizde bazı pürüzlerle karşılaşabilir, üstesinden gelmek için uğraşabilirsiniz. Ancak akşam saatleriniz pozitif durumlara açık.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Finansal alandaki işler bugün sizi sabah saatlerinden itibaren meşgul edebilir. Ortak gelirler, prim, sigorta gibi parasal alandaki uğraşlar sizi zorlayabilir. Ayrıca duygusal paylaşımlarınızda karşınızdaki kişinin özgürlük ihtiyacında olması sizi de etkileyebilir. Akşam saatlerinde sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Karşıt burcunuzdaki Ay; ikili ilişkilerin, işbirliği ve ortaklıkların önemini vurgulamakta. Sabah saatlerinden itibaren kendinizi ortaya koymak sizin için önemli olabilir ancak diğerlerinin muhalefetiyle karşılaşma ihtimaliniz yüksek. Fikir birliğine varmak için gayret içine girebilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Gerek iş gerekse de özel yaşantınızda sorumluluklarınızın artacağı bir gün sizi bekliyor. Başkalarına faydalı olmak için yapılacaklar, ekip çalışmalarındaki görevler veya sağlığınızla alakalı bir durum gün boyunca sizi meşgul edebilir. Akşam saatlerinden sonra finansal konularda olumlu gelişmeleriniz var.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Sorumluluklar altında geçen birkaç günün ardından artık keyiflerinize yönelmek istemektesiniz. Ancak sevdiğiniz kişiyle veya çocuklarınızla alakalı bir durum size gelecek hakkında düşündürebilir. Aile kaynaklarının yönetimiyle ilgili bir gelişme de dikkatinizi bu yöne çekmenize neden olabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Eve, aileye ve işe dair konularda bazı bitiş ve başlangıçlar içindesiniz. Aşırı kendine güvenli davranış ve hareketler ilişkileriniz üzerinde olumsuzluğa neden olabilir. Dikkat. Ayrıca aile içinde bir konuda ise herkesin fikrini alarak hareket etmeniz yerinde olabilir. Akşam saatlerinden sonra sürprizli durumlar olabilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Yine fikir ve düşüncelerinizle ön plandasınız ancak bu kez bazı kişilerin muhalefetiyle karşılaşma olasılığınız yüksek. Ayrıca söylemlerinizin aykırılık içermesi ilişkilerinizi etkileyebilir. Yolculuklar, eğitim ve sözleşmelerin de içinde olduğu işlerde karar almak için gayret gösterebilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Kazanç ve harcamalarınız arasında bugünlerde belirgin farklılıklar görebilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanarak veya grup çalışmalarından elde edeceğiniz gelirlerle ilgili anlaşma yapmak adına da bazı girişimleriniz olabilir. Sabah saatlerinde sizi zorlayan durumlar sonrasında sürprizli bir şekilde ilerleme kaydedebilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Nihayet burcunuza ilerleyen Ay ile kendinizi gerek fikirleriniz gerekse de beden dilinizle daha rahat ortaya koyacağınıza işaret etmekte. Sabah saatlerinden itibaren ilişkiler, işbirlikleri için belirgin gelişmeler söz konusu. İlk başlarda sizi zorlayan ve yolunda gitmeyen durumlar sonrasında beklenmedik bir şekil alabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Kendi iç dünyanıza dönmek; duygu ve düşüncelerinizle baş başa kalma ihtiyacında olabilirsiniz. Ayrıca kontrolünüz dışında gelişecek bazı durumlarla da uğraşabilirsiniz. Özellikle ilişki ve işbirlikleriyle alakalı konular içten içe yıpratabilir. Söylemlerinizde dikkatli olmalı; yapamayacaklarınızın sözünü vermemelisiniz.