28 Eylül 2020 Pazartesi / 10 Safer 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (22.03.2016)

22 Mart 2016 Salı

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Bugün burcunuza geçen Merkür; bir süredir sakladığınız veya söylemekten çekindiğiniz düşüncelerinizi tüm yalınlığıyla ifade etmenize olanak sağlayacaktır. Ayrıca işiniz ve sağlığınızla alakalı da artık bazı şeyleri belli bir düzen ve kural çerçevesinde yapmak isteyebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Merkür’ün burç değiştirmesiyle iletişim şekliniz değişebilir. Ayrıca takıntılar geliştirebilirsiniz. Dikkat. Bugün ise aşk ve çocuklarınızla ilgili meseleleri daha akılcı ve sorumluluklar dahilinde ele alabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Burç değiştiren Merkür; önümüzdeki günlerde sosyal çevrenizde daha faal; arkadaşlarınızla iletişimizde aktif olmanıza yol açabilir. Hedeflerinizle ilgili girişimleri daha rahat ve düşünmeden yapabilirsiniz. Bugün ise aileniz ve eşinizle arasında kalabileceğiniz durumlar yorabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

İş ve sosyal yaşamda fikir ve düşüncelerinizle ön planda olacağınız bir ay sizi beklemekte. Yeni anlaşmalar, yeni tanışmalar statünüzü etkileyebilir. Kendinize vereceğiniz çeki düzen iş ve günlük hayatınıza yansıyabilir. Sağlığınızla ilgili de edindiğiniz yeni bakış açınızı uygulamaya koyabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Burç değiştiren Merkür; gelecek hedefleriniz, yurtdışı, eğitim, medya ve hukuk alanındaki işlerde yeni girişimlere yol açabilir. Ancak kendi fikrinizde ısrarcılık gelişmenizi engelleyebilir. Dikkat. Çocuklarınız ve sevdikleriniz için yapacağınız harcamaları belli bir düzen ve kurala bağlayabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Ortak gelirler, prim veya eşin kazancıyla alakalı konularda yeni gelişmeler olabilir. Ayrıca analaşmalar, içinde yazı çizi olan uğraşlar sizi zihnen yorabilir. Bugün ise beklentilerinizle var olan koşullarınızı birbirleriyle örtüştürmekte zorlanabilirsiniz. Yeni değerlendirmeler yapabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Karşıt burcunuza ilerleyen Merkür, ilişkiler ve işbirliklerinize yeni dinamikler getirecektir. Beklemediğiniz haberleri alabilir; karşınızdakilerin yapacağı hamlelerle sayesinde onlarla iletişime geçebilirsiniz. Bugünlerde kontrolünüz dışında gelişen durumlar size yeni bakış açıları kazandırabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

İş ve çalışma hayatınızda yoğun geçecek bir ay sizi beklemekte. Anlaşmalar, yolculuklar, iletişimin bol olduğu işler uğraştırabilir. Ayrıca çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkilerde dikkatli olmanız gerekebilir. Ayrıca hedeflerinizi ne derece gerçekleştirdiğinizi ne denli kazanç elde ettiğinizi değerlendirebilirsiniz. 

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Burç değiştiren Merkür; çocuklarınızla, sevdiğiniz kişiyle, sosyal hayatınıza hareket getirebilir. Ayrıca kendinize yeni hobiler edinebilirsiniz. İş ve sosyal yaşantınızla alakalı da yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Ancak istediğiniz akıcılıkta ilerlemek kolay olmayabilir. Koşullarınızı gözden geçirmeniz gerekebilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Burç değiştiren Merkür; eve, aileye ve yerleşime ait konulara hız ve hareket getirebilir. Yakın çevre ve kardeşlerle iletişimizi arttıran gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca gelecek beklentilerinizi yeniden değerlendireceğiniz durumlar söz konusu. Kontrol dışı durumlar sizi hedeflerinizden alıkoyabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bugünlerde düşüncelerinizi tüm açıklığıyla ortaya koymaktan çekinmeyeceksiniz. Ancak söylemlerinizin kırıcı olmamasına dikkat etmelisiniz. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle de aranızda yoğun bir iletişim olabilir. Parasal alandaki beklentileriniz hedeflerinize uymayabilir. 

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Yeteneklerinizi kullanarak kazanç sağlayacak durumlar söz konusu. Ayrıca bilgi aktarımı, iletişim ve eğitimle ilgili konulardan gelirler elde edebilirsiniz. İkili ilişkiler ve işbirliklerinizde yeni düzenlemeler yapmanız gerekebilir zira iş ve sosyal hayatınızı etkileyecek gelişmeler içindesiniz.