27 Kasım 2020 Cuma / 11 RebiülAhir 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen KIZILTAŞ & Berna Narin AŞKIN
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (22.06.2016)

22 Haziran 2016 Çarşamba

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Bugün iş ve sosyal hayatınıza dair görev ve sorumlulukların finansal boyutu tüm zamanınızı alabilir. Vergi, sigorta, kredi gibi konularda tamamlamanız gereken işler olabilir fakat içinde bulunduğunu güç savaşları öfke ve rekabet duygunuzu tetikleyerek; zorlayıcı olmanıza yol açabilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

İşbirliği içinde olduğunuz kişilerle görüş birliğine de vararak, harekete geçebilir, eşinizin, ortağınızın ya da danıştığınız uzmanların desteğiyle girişimlerde bulunabilirsiniz. Kontrol edemediğiniz ani gelişmeler planlarınızı ertelemenizi gerektirse bile vazgeçmeden yolunuza devam edebileceksiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Ortak olduğunuz gelirler, yatırımlarınız veya borç ve alacaklarla ilgili krizlerin çözümü için gereken kararlılığı gösterebilecek, yakınlarınızdan ya da iş arkadaşlarınızdan destek görebileceksiniz. Hedeflerinizi değiştirmenizi gerektiren olaylar bir anda çatışmalara neden olabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

İçinde bulunduğunuz koşulları siz oluşturamayabilir ve karşınızdakilere bağlı hareket etmek zorunda kalabilirsiniz fakat sevdiklerinizin desteği ile daha fazla işbirliği yapabilirsiniz. İş ve sosyal ortamınızda size karşı gelişen olayların üstesinden gelmek için yardıma ihtiyacınız olabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün işlerin yoğunluğu, sorumluluklar ve üzerinize aldığınız yükler zamanınızı alabilir. Görüş farklılıkları sizi yorabilir, fazladan güç harcamanızı gerektirebilir. Ekonomik konularla ilgili işbirliklerinden fayda görebilir, aileyle ortak gayrimenkul konuları gündeme gelebilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Çocuklarla olan ilişkinizde veya romantik ilişkinizde üstünüze düşen görevleri yerine getirmeye hazırsınız. Kuracağınız akılcı iletişimle karşınızdakileri ikna etme gücünüz artabilir, başarılı anlaşmalar yapabilirsiniz. Fakat finansal konular sizin için zorlayıcı olabilir. 

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Kendinizi sorumluluk altına girmenize neden olan gelişmeler içinde bulabilirsiniz. Özellikle parasal konularda ailenizle işbirliği içinde olmanız ve onların desteğini almanız sizin için önemli olabilir. Karşınızdakilerin beklenmedik tavırları güç savaşlarına girmenize yol açabilir. 

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bugün yolculuklar sizi yorabilir, eğitim, anlaşma, işbirlikleri ve iletişime dayalı işlerinize odaklanabilirsiniz. Kendinizi kanıtlamak ve çalışma ortamınızda güç kazanmak için aşırı çaba sarf edebilirsiniz. Başarılı olmak istediğiniz konulara odaklanarak, akılcı planlar yapabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Gelirlerinizin harcamalarınızı karşılamaması sizi borçlanmaya yöneltebilir, kendinizi bütçenizi düzenlemek için disipline etmeye çalışabilirsiniz. Finansal sorumluluklarınızın üstesinden gelmek için güç sarf etmeniz gerekebilir. İçten içe gelişen öfke ve hırs kontrollü bir şekilde açığa çıkabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Hedeflediğiniz iş veya beraberlik için tüm gücünüzü kullanabilir; kendinizi kanıtlamaya çalışırken mücadele etmeniz gerekebilir. İçinde bulunduğunuz sosyal grupların ve arkadaşların desteğini alarak yolunuza devam edebilirsiniz. Fakat ailenizle yaşadığınız gerilimi artık sona erdirmelisiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bilinçaltınızı kurcalayan ve sorumluluk içeren işlerin getirdiği baskıyı fazlasıyla yaşayabilir; kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. İş ve sosyal hayatın getirdiği rekabetle baş etmek için kulislerden destek alabilirsiniz. Kardeş ve yakın çevre ilişkilerinde güç savaşları yaşanabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün hedeflerinize varmak için güç mücadelesine girebilir,  arkadaş çevrenizle aranızda gelişen rekabette destekler görebilirsiniz.  Fikir alış verişinde bulunmanız sizin lehinize olabilir, çıkarlarınızı korumak için gruplar içinde yer alabilirsiniz. Fakat ani harcamalara dikkat etmelisiniz.