25 Ekim 2020 Pazar / 8 RebiülEvvel 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (23.04.2016)

23 Nisan 2016 Cumartesi

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Ortak gelirler, faiz, vergi gibi finansal işlerle uğraşabilir, kazançlarınızı ve harcamalarınızı dengelemekle uğraşabilirsiniz. Duygusal paylaşımlarınızda beklenti içine girebilir, güven arayışı içten içe huzursuzluk ve şüpheler yaratabilir. Sezgilerinizle hareket edebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Yaşamınıza dair istek ve arzularınızın yerine gelmesi için başkalarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Sevdiklerinizle ortak hareket etmek ve onların desteğini almak isteyebilirsiniz.  Biraz esnek olmaya ve diğerlerini de anlamaya çalışmalısınız. Maddi konularda yüksek beklentiye girmeyin.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Bugün gündelik temponuz çok yoğun olabilir, programınızı yetiştirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Çalışma hayatınızda mali konular önemli bir yer tutabilir, yapmanız gereken ödemelere, planlanması gereken işlere odaklanabilirsiniz. Akraba ziyaretlerine ya da ev gezmelerine gidebilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Günü keyif aldığınız konularla ilgilenerek, hobilerinize zaman ayırarak geçirebilirsiniz. Alacağınız haberler sizi mutlu edebilir, alış verişe çıkarak kendinizi şımartabilirsiniz. Aileden gelen kaynakları doğru kullanacağınız adımlar atabilir, sevdiklerinizle beraber olabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Dün gerçekleşen dolunayın ardından aldığınız kararları uygulamaya koyabilir, evde, ailede ve kariyerde bitiş ve başlangıçlar olabilir. Maddi manevi paylaşımlar da bulunurken anlaşmazlıklara düşebilirsiniz. Aradığınız huzuru, başarıyı ve kazancı elde etmek için çaba göstermeniz gerekebilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün zihinsel olarak yoğun geçecek bir gün sizi beklemekte. Yaşanan gerilimi üstünüzden atmak için yolculuklara çıkabilir, doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. İşbirliği içinde yapmanız gereken çalışmalarda beklentiye girmeniz sonrasında inatlaşmadan dolayı anlaşmazlıklara yol açabilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Bütçenizi düzenlemeye çalışırken, elinizde olmayan nedenlerden planlarınızın dışına çıkabilir, aileden mali destek istemek zorunda kalabilirsiniz. Geleceğinizi güvence altına alma ihtiyacınız daha fazla çalışmanızı gerektirebilir. Tutkuyla hareket etmeniz çatışmalara yol açabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Yaşadığınız gerilimin ardından yaşamın kontrolünü ele almaya çalışabilir, ikna edici ve kararlı davranabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz grubun ve arkadaşlarınızın desteğiyle kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz fakat karşı tarafın kendine odaklı halinden şikayet edebilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Yalnız kalmak ve durum değerlendirmesi yapmak istemenize rağmen bitirmeniz gereken işler sizi bekliyor olabilir. Kontrolünüz dışında gelişen olaylara karşı temkinli ve akılcı yaklaşabilirsiniz fakat inatlaşmadan kaynaklanan çatışmaları engellemekte zorlanabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Bugün içinde bulunduğunuz veya yeni tanıştığınız gruplarla vakit geçirebilirsiniz. Kendinizden beklentinizin yüksek oluşu fazla yıpranmanıza ve çok çalışmanıza neden olabilir. Sevdiklerinizle ilişkileriniz ve aranızdaki iletişim istediğiniz gibi ilerlemeyebilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Maddi olarak sizi tatmin etmeyen durumlara bir çözüm üretebilir; kariyerinize yeni bir yön vermeye odaklanabilirsiniz. Sosyal ortamınızda daha güçlü olmak için akılcı planlar yapabilir, topluluklar içinde olmaktan keyif alabilirsiniz ama aile ilişkilerinde anlaşmazlıklar yaşanabilir

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Zihninizi kurcalayan eğitim, yurtdışı işler, yolculuklar için yakın çevrenizden size gelecek maddi manevi desteklere ihtiyacınız olabilir, size sunulan bir fırsatları kullanmak isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşırken karşı tarafın sizi anlamadığı hissine kapılabilirsiniz.