30 Eylül 2020 Çarşamba / 12 Safer 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (24.03.2016)

24 Mart 2016 Perşembe

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Günün ilk bölümünde işbirliklerinizi gerçekçi gözlerle değerlendirebilir; belli kurallara bağlayabilirsiniz. Güçlü kişilerden destekler bulabilir; geleceğinizi ilgilendirecek adımları atabilirsiniz. Günün ikinci yarısında ise baskı hissedeceğiniz koşullar var. Ani kopuşlar ve yöntem değişikleri yaşayabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

İş hayatınızda ve gündelik yaşamda yapmak istediklerinizin ekonomik boyutu için başkalarından destek talep edebilirsiniz. Planlarınızı daha gerçekçi değerlendirmelerden geçirebilirsiniz. Günün ikinci bölümünde ise yurtdışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili sizi duygusal olarak baskılayacak durumlar olabilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Aşk hayatınız, çocuklarınız veya aileden gelen kaynaklarınızla ilgili konular halen devam etmekte. Günün ilk bölümünde karşıt fikirlerden yararlanabilir; önerileri değerlendirebilirsiniz. Ancak günün ilerleyen saatlerinde ortak finansal işlerle ilgili gelişmeler yorabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Eve, aileye, kariyere dair uğraşlarınız sizi halen meşgul etmekte. Günün ilk yarısında sorumluluk ve görevlerinizle gerektiği gibi ilgilenebilirsiniz. Yetkin kişilerden de alacağınız destekler var. Ancak akşam saatlerinde ikili ilişkilerden kaynaklanan baskılar olabilir. Ani değişimlere açıksınız.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Uyumlu ve dengeli ilerlemeye çalışmaktasınız. İlişkilerinizde iletişimi ön planda tutabilir; hedefleriniz için adımlar atabilirsiniz. Ayrıca bugün anlaşmalar, eğitim ve işbirlikleri için uygun koşullar var. Akşam saatlerinde ise sorumlulukların getirdiği baskılar zihnen yorgun düşmenize neden olabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Yeteneklerinizi kullanmakta zorlanmayacağınız ve bunlardan kazanç sağlayabileceğiniz bir sabah sizi beklemekte. Gün içinde ayrıca parasal konularda ön planda olabilir. Akşam saatlerinde dikkatli olmanız gereken durumlar ortaya çıkabilir. Çocuklara veya sevdiklerinize harcamalarda bulunabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Burcunuzda halen ilerlemekte olan Ay; istek ve hedefleriniz için işbirliğinde bulunacağınıza; uyum ve dengeleri gözeterek hareket edeceğinize işaret etmekte. Günün ilk saatlerinde anlaşmalar, eğitimle ilgili konular ve yolculuklar adına olumlu geçebilir. Duygusal gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

İç dünyanızda ilişkiler, işbirlikleri zihninizi kurcalamaya devam etmekte. Günün ilk yarısında iç hesaplaşmalar yaşayabilirsiniz. Ayrıca arka planda bir ortaklıkla ilgili değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Akşam saatleri ise duygusal gerilime açıksınız. Fikirlerinizi baskıcı bir şekilde sunabilirsiniz. 

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Hedef ve amaçlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçebilir; köklü adımlar atabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan ve bağlı olduğunuz gruplardan uzak kalacağınız durumlar olabilir. Akam saatlerinde parasal konular üzerinizde baskı oluşturabilir. Ani gelişmeler yaşanabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

İş ve sosyal hayatınızda işbirlikleri, uyum ve dengelerin önem kazandığı günlerden geçmektesiniz. Kontrol dışı durumlar bu alanlarda etkili olabilir. Otorite konumundaki kişilerle ilişkilerinizi belli bir seviyede tutarak hareket etmek bir vadede yarar sağlayabilir. Akşam saatlerine dikkat; gerilime açıksınız.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Yurtdışı, eğitim, medya ve hukuk alanındaki işleriniz için günün ilk yarısında uygun koşullar var. Hedeflerinize daha rahat ilerleyebilir; gruplardan ve arkadaşlarınızdan destekler bulabilirsiniz. Ancak günün ikinci yarısı baskı hissettiren ve ani değişime neden olabilen gelişmeler açık.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Günün ilk yarısında finansal işlerinizi düzenleyebilir, otoritenizi kullanarak sorunlarınızın çözümüne bakabilirsiniz. Duygusal paylaşımlardan kaynaklı durumlar ise zaman zaman huzursuzluk verse dahi kontrol edebilirsiniz. Ancak akşam saatlerinde dikkatli olmalısınız zira baskılara açıksınız.