27 Ekim 2020 Salı / 10 RebiülEvvel 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen KIZILTAŞ & Berna Narin AŞKIN
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (27.07.2016)

27 Temmuz 2016 Çarşamba

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Gelirinizi biriktirmek isterken yapmak zorunda kalacağınız harcamalar planlarınızın bozulmasına neden olabilir. Kendinizi şımartmak isteyebilir, lükse yönelik alış verişler yapabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde üstlerinizin sizi takdir etmesiyle güç kazanabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Ev ve aileyle ilgili konularda daha önceki tecrübelerinize dayanarak girişimlerde bulunabilir, sevdikleriniz de desteğini alarak sağlam temelli girişimlerde bulunabilirsiniz. Fakat güç gösterisinde bulunmak isterken özellikle harcamalarda aşırıya kaçabilir, kendinizi fazla zorlayabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Olayları kontrol etmekte zorlanabilir, kadersel gelişmeler karşısında içinize kapanabilirsiniz. Aldığınız haberler ilk etapta çatışma yaratsa bile konu hakkında ki bilgi ve tecrübeniz, ailenizin de desteklemesiyle başarılı olmanızı sağlayacaktır. Finansal açıdan güç kazanacağınız gelişmeler yaşanabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Gruplar içinde yer almak, arkadaşlarınızla beraber zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Fakat ekonomik konularla ilgili gelişmeler kendinize olan güveninizin sarsılmasına ve geleceğinizi güvenceye almak için yatırım yapmaya yönelmenize neden olabilir. İşbirliklerinden destek görebilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün iş ve sosyal hayatınızla ilgili gelişmelerin beklentisi içine girebilir, daha önce attığınız adımların sonuçlarını almak isteyebilirsiniz. Gücü elinizde tutmak için mücadele etmeniz gerekebilir. Beraber çalıştığınız kişilerden destek alabilir, görevinizi başarıyla yerine getirebilirsiniz. 

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Sabah saatlerinden itibaren görüş ve inançlarınızı ifade etmek için fırsat kollayabilir, düşüncelerinizi kabul ettirmek için ısrarcı davranabilirsiniz. Kontrolünüzde olmayan gelişmeler çatışmalara yol açsa bile tecrübelerinize dayanarak gücünüzü toplayabilir, sevdiklerinizin desteğiyle harekete geçebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Finansal konularla ilgili sıkıntıları aşmak, kendinizi güvende hissetmek için lüks tüketimden vazgeçmeli, yatırıma yönelmelisiniz. Maliyetleri doğru hesaplayabilmek için uzmanlardan yardım alabilirsiniz. Hedeflerinize varmak için girişimlerde bulunabilir, aileden gelen destekle krizleri çözebilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bugün şartları belirleyen siz olmayabilirsiniz, girişimlerde bulunmak için işbirliklerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Fakat karşınızdakilerle güven problemi yaşayabilirsiniz. İş ve sosyal hayatınızda ki hedeflere varmak için arkadaşlarınızın ve yakın çevrenizin güçlü desteğini alarak girişimlerde bulunabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugün beraber çalıştığınız kişilere güvenmekte sorun yaşayabilir, çevrenizdekilerle görüş ayrılıklarına düşebilirsiniz. Fakat daha önce ki tecrübelerinize dayanarak sorunları çözebilir, kariyerinizde başarılı olabileceğiniz destekler alabilir, kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Sevdiklerinizle keyifli bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Romantik ilişkilerde beklentileriniz aşırıya kaçabilir, gerilime yol açabilirsiniz. Finansal konularla ilgili karşılaştığınız krizleri daha önce ki tecrübeleriniz ışığında çözebilir, akılcı ve sağlam adımlar atabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Eviniz ve aileniz için harcamalar yapmak isteyebilir, karşınızdakileri mutlu etmek için çaba sarf edebilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmek için doğru yatırımları yapmalı, içgüdülerinize kulak vermelisiniz. Kadersel olaylar ve güçlü destekler gelişmelerin lehinize olmasını sağlayabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün kendinizi ifade etmeye çalışırken ısrarcı davranabilir hatta inatçılık yapabilirsiniz. Yapacağınız görüşme ve anlaşmalar güveninizi tekrar kazanmanızı, tecrübelerinizden de faydalanarak başarılı olabileceğiniz girişimlerde bulunmanızı ve güçlü arkadaşlardan yardım almanızı sağlayabilir.