23 Kasım 2020 Pazartesi / 7 RebiülAhir 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (26.08.2015)

26 Ağustos 2015 Çarşamba

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Sorumlulukların getirdiği yoğunluk ve koşturmaca içinde olabilirsiniz. Üzerinize aldığınız işleri yerine getirmek baskıya neden olurken üstesinden gelebilmek için yeni stratejiler belirlemeniz gerekebilir. Bugün çalışmalarınızda başarılı sonuçlar alabilir, sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir hatta akrabalarınızdan ve iş arkadaşlarınızdan fayda görebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Yurtdışı, eğitim ve kariyerinize dair çalışmalarınızda kararlı hareket etmeniz gereken bir gündesiniz. Yaşama bakış açınızı ısrarla ifade ederken düşmanlıklarla karşılaşabilir, önünüze çıkan engeller üzerinizde baskı yaratabilir. Hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek için sezgilerinize de kulak vermelisiniz. Romantik ilişkilerde ve çocuklarla ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Kredi, vergi, sigorta, eşin ya da ortağın geliri ve alacaklarla ilgili ufak çaplı krize neden olan gelişmeler yaşanabilir. Üzerinizdeki baskı sizi daha planlı hareket etmeye yöneltebilir. Ayrıca duygusal paylaşımlarda sizi rahatsız eden gelişmeler de gündeme gelebilir. Fakat eve, aileye ve gayrimenkullere dair konularda olaylar lehinize gelişebilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bugün yaşanacaklarda kontrolü elinize alamayabilir; karşınızdaki kişilerin baskıcı tavırlarına maruz kalabilirsiniz. İkili ilişkilerin getirdiği sorumluluklarla baş etmekte zorlanabilir; ancak yeni stratejiler geliştirebilirsiniz. Fakat olayları detaylandırmakta ki becerinizle ve doğru iletişim kanallarını kullanarak ikna edici olabilir, anlaşmaları başarıyla sonuçlandırabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Sorumluluklarınız artarken kendinizi baskı altında hissedebilir bir yandan da görüş farklılıklarıyla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızın ya da yakınlarınızın ihtiyaçlarıyla ilgilenebilir; bu kez siz onlara hizmet edebilirsiniz. Ekonomik konularla ilgili şanslı bir gününüzdesiniz. Gelirlerinizde artış olabilir ve yetenekleriniz kullanarak kazançlı çıkabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün gelişmeler sizin lehinize olabilir. Hem kendinizi ifade edebileceğiniz hem de olayları kontrol ederek istediğiniz gibi yönlendirebileceğiniz bir süreçtesiniz. Aşk, çocuklar ve yaratıcı olduğunuz konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Üstünüzde baskı yaratan finansal krizleri bertaraf etmek için akılcı stratejiler geliştirebilir, dayanıklılığınızı test edebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Sorumluluklarınızın bilincinde olmanıza rağmen üzerinizde baskı hissetmekte ve bu durumu bir an önce çözmek istemektesiniz. Evlilik ya da işbirliklerine aile büyüklerinin müdahelesinin olması gerilimi tırmandırabilir. Fakat içten içe yaptığınız planlar sizi rahatlatacak, çok açığa çıkmadan olayları arka planda yönetebileceksiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Çevrenizdekileri ikna etmek için güç sarf etmek zorunda kalabilirsiniz. Yakın çevre, kardeşlerle ilgili üstünüzde baskı yaratan gelişmeler yaşanabilir. Çalışma ortamınızda ki sorunları ancak farklı stratejiler geliştirerek çözebilirsiniz. Bugün içinde bulunduğunuz sosyal gruplardan, derneklerden ve arkadaşlarınızdan fayda görebilir, hedeflerinizi gerçekleştirebilecek şansı yakalayabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugünlerde finansal konularla fazlaca meşgulsünüz. Gelir ve giderlerinizi iyi hesaplamalı; üzerinizde baskı yaratan harcamalarınızı planlama yaparak kontrol altına almalısınız. Sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Sosyal hayatınızda oldukça parlak bir gün geçirerek bütün dikkatinizi kariyerinize yöneltebilirsiniz. Görüşmelerden olumlu sonuçlar çıkabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

İsteklerinizde son derece kararlı ve akılcı davranmanıza rağmen aileniz ve yakınlarınız bu durumdan hoşnut olmayabilir. Baskıcı tavırlarınız sorunlara yol açacağından esnek olmaya çalışmalısınız. Ev ve gayrimenkullerle ilgili yeni stratejiler belirlemeniz gerekebilir. Bugün son derece hesaplı ve kontrollü olduğunuzdan elinizi attığınız işlerde olumlu sonuçlar alabilir, güzel haberler gelebilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Sorumlulukların verdiği karamsarlık üstünüzde baskıya yol açabilir. Yalnız kalmak isteyebilir; düşüncelerinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Fakat beklenmedik haberler ve bir anda gelişen karmaşa sinirlerinizi gerebilir. Finansal alanda ki endişelerinizden kurtulabilir, akılcı ve detaylı hesaplarla içinde bulunduğunuz krizleri atlatabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün karşınızdakilerden alacağınız destekle başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Evlilik, ortaklık ya da işbirliğinden fayda görebilir, danıştığınız kişilerden verimli fikirler alarak, anlaşmalar yapabilirsiniz. Hedeflerinize yoğunlaşmış gibisiniz. Güçlü dostlukların desteğine ihtiyaç duymakla birlikte üzerinizde hissettirdiği baskıları da yaşayabilirsiniz.