08 Mart 2021 Pazartesi / 24 Recep 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları 26.12.2013

27 Aralık 2013 Cuma

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Sabah saatlerinde ilişkilerinizle ilgili konuları gözden geçirerek tekrar değerlendirmek isteyebilirsiniz. Özellikle işbirliklerinde ve ortaklıklarda çıkarlarınızı gözetmeniz gerektiğini fark edebilir, karşılıklı taviz verebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde ise gelişmelerin finansal boyutunu düşünmeye başlayabilir, girişimlerinizde daha kararlı ve akılcı olabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Beraber çalıştığınız kişilerle düştüğünüz fikir ayrılıklarına rağmen gerginliği tırmandırmamak için uzlaşma yoluna gidebilir, çıkarlarınızı gözeterek duygularınızı saklayabilirsiniz. Öğleden sonra karşıt burcunuzda hareket etmeye başlayan Ay; ilişkilere ve işbirliklerine vurgu yapmakta. Geleceğe dair hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Son birkaç gündür ilişkilerde yaşanan gerilimden sonra bugün uzlaşmaya daha yatkın olabilirsiniz. Finansal konularla ilgili işbirliklerinde sorunlar yaşansa bile taviz vererek krizleri çözmeye yönelebilirsiniz. Sonrasında ise iş ortamınıza yoğunlaşabilir, beraber çalıştığınız kişilerle ilişkilerinizde derinleşebilirsiniz. İş ve sosyal hayatınızla ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Aile ilişkilerinde yaşanan gerilimi tırmandırmamak için biraz daha tavizkâr olabilirsiniz. Karşılıklı çıkar beklentilerini abartmadan geçmiş işbirliklerinden fayda görmeye bakmalısınız. Günün ilerleyen saatlerinde aşk ilişkileri daha fazla gündeme gelebilir, romantik davranışlar sergileyebilirsiniz. Sezgileriniz güçlenebilir, duygularınız daha da derinleşebilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Çalışma ortamınızda işler istediğiniz gibi ilerlemese de çıkarlarınız doğrultusunda davranarak istemeniz bile uzlaşmacı olabilirsiniz. Karşılıklı tâviz vererek anlaşmaları imzalayabilirsiniz. Öğleden sonra hem iş hem de özel hayatınızda gelişmeler yaşanabilir, aileniz için fedakarlık yapabilir, gayrimenkullerle ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Ekonomik gelirlerinizle ilgili dengeyi muhafaza etmekte zorlandığınız birkaç günden sonra bugün biraz daha kontrollü olmaya çalışabilirsiniz. Fakat sevdikleriniz için yaptığınız harcamalar sıkıntıya yol açabilir. Günün ilerleyen saatlerinde iletişim trafiğiniz hızlanabilir, üstünde çalıştığınız anlaşmaları imzalayabilir, araştırmalarınızda derinleşebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Sabah saatlerinde ilişkilerinizde daha uzlaşmacı olmaya çalışabilir, çıkarlarınıza uymayan durumlar olsa bile taviz verebilirsiniz. Fakat akşama doğru maddi manevi değerlerinize daha fazla odaklanabilir, gelir elde edeceğiniz girişimlerde bulunabilirsiniz. Sezgilerinizi kullanarak doğru bağlantılar kurabilir, akılcı riskler üstlenerek yatırımlar yapabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Günü iki farklı ruh haliyle geçirebilirsiniz. Öğle saatlerine kadar fazla tepki vermeden duygularınızı kendinize saklamayı tercih edebilir, aldığınız haberlerin çıkarlarınıza zarar verip vermeyeceğini hesaplamaya çalışabilirsiniz. Fakat sonrasında burcunuzda hareket etmeye başlayan Ay; kontrolü ele alacağınıza sezgileriniz doğrultusunda girişimlerde bulunacağınıza işaret etmekte.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Son birkaç gündür içinde bulunduğunuz gruplar ve arkadaşlarla yaşanan gerilim bugün yerini daha uzlaşmacı tavır almaya bırakabilir. Ekonomik beklentileriniz karşılanmasa bile taviz vererek anlaşma sağlayabilirsiniz. Akşama doğru ise kendi içinize kapanarak yalnız kalmak isteyebilirsiniz. İç huzursuzluğunuzu gidermek için ruhsal çalışmalar yapmanız doğru olabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Sabah saatlerinde beklentilerinizi düşürerek, taleplerinizden taviz verebilirsiniz. İş ve sosyal hayatınızda ki girişimlerinizi sonuçlandırabilmek için çıkarlarınızı göz ardı etmeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. Öğleden sonra ise geleceğe bakmaya başlayabilir, hedef ve ideallerinize odaklanabilirsiniz. Sezgilerinizin güçlenmesiyle kendinizi daha rahat ifade etmeye başlayabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Kırgınlıklarınız olsa bile olayları fazla büyütmemeye karar verebilirsiniz. Gerçi verdiğiniz tavizler sizi rahatsız edebilir ama yine de gelişmeleri beklemeyi tercih edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise olaylar birden hız kazanabilir, iş ve sosyal hayatınızla ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili aldığınız kararlar ekonomik kazançlarınızın artmasını sağlayabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Son günlerde içinde bulunduğunuz finansal krizlerden ancak hedeflerinizden vazgeçerek çıkabileceğinizi fark edebilirsiniz. İlişkilerde daha uzlaşmacı olmalı, gerektiğinde taviz vermelisiniz. Günün ilerleyen saatlerinde daha kararlı olmaya başlayabilir, görüş ve inançlarınıza odaklanarak, düşüncelerinizi ifade edebilirsiniz. Sezgileriniz çok güçlü olduğundan doğru hamleleri yapabilirsiniz.