06 Ağustos 2020 Perşembe / 16 ZilHicce 1441
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (29.09.2015)

29 Eylül 2015 Salı

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Son birkaç günün karmaşasına bir düzen vermeye çalışarak, elde kalan işleri tamamlayarak ve her zamanki uğraşlarınızla ilgilenerek günü geçirebilirsiniz. Eşinize ve yakınlarınızın ihtiyaçlarına duyarlı olabilir, çevrenize faydalı olacak şekilde hareket edebilirsiniz. Hızlı düşünüp karar alabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Gün boyunca ihmal ettiğiniz kişi ve keyiflere zaman ayırabilir, sevdiklerinizle zihinsel ve duygusal paylaşımlarda bulunabilirsiniz. El becerisi isteyen konularda başarılı işler çıkarabilirsiniz. Ticari anlaşmalarda acele kararlar almamalı, harcamalarınızı ve ödemelerinizi bir düzene sokmalısınız.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Eve, aileye ve sosyal hayata dair meşguliyetlerin sonuna gelmektesiniz. Günün büyük bir bölümünü tamamlanması gereken işlere ayırabilir; eski düzeninizi kurmakla ilgilenerek geçirebilirsiniz. Bugün zihinsel olarak aktif olabilir, hızlı bir iletişim trafiğinin içinde kalabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Birkaç gündür aldığınız haberler, yaptığınız konuşmalar kafanızı iyice karıştırmış olabilir, bugün çıktığınız seyahatten geri gelebilir; eski günlük düzeninize dönebilirsiniz. Gün boyunca içten içe devam eden huzursuzluk sözlerinize de yansıyabilir, çevrenizdekilere karşı kırıcı olabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Gelirlerinizde devam eden dengesizlik ve belirsizliğe son vermenin zamanı geldi. Bugünden itibaren daha kontrollü ilerleyebilir,  maddi alacak vereceklerinizle meşgul olabilirsiniz. Fakat hedeflerinizin peşinden koşarken acele kararlar alabilir, arkadaşlarınızla çatışmalar yaşayabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Burcunuzda ilerleyen Ay; kontrolü elde tutmak için çaba göstereceğinize ve sorumluluklarınızın bilincinde hareket edeceğinize vurgu yapıyor. Eksik kalan işleri tamamlayabilir; aldığınız görevleri yerine getirebilirsiniz. Geçmişten gelen kariyer fırsatlarını değerlendirirken acele etmemelisiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Birkaç gündür kontrolünüz dışında gelişen olaylar sizi yormuş olmalı. Durumu açık bir zihinle değerlendirmeye almanız halinde zarar görmeden işin içinden çıkabilirsiniz. Bugün eski okul arkadaşlarıyla tekrar bir araya gelebilir ya da bir süredir planladığınız yolculuklara çıkabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Ekip çalışmalarında üstlendiğiniz projelerle ilgili son çalışmaları yapabilir; eksiklerinizi belirleyebilirsiniz. İhmal ettiğiniz arkadaşları arayarak, zamanınızı onlarla değerlendirebilirsiniz. Finansal konularda çok dikkatli olmalı, sizi bağlayacak anlaşmalara imza atmadan önce iyi araştırmalısınız.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

İş ve sosyal hayatınızdaki yoğunluğa rağmen bugün daha sakin ilerleyebileceksiniz. Yaşamınıza dair konulardaki belirsizliği bir düzene sokarak değerlendirme yapabilirsiniz. Fakat eski ilişkilerin getirdiği streslere dikkat etmeli; kendinizi boş yere yormamalısınız.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Birkaç gündür yaşanan olaylar ve deneyimledikleriniz bazı olaylara ve kişilere bakış açınızın karışmış olmasına yol açabilir. Artık net bir düşünce tarzı geliştirmelisiniz. Bugün eksik bıraktıklarınıza yönelerek; ertesi güne hazırlanabilirsiniz. Sonuca ulaşmayan işler başınıza bela olabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Eski arkadaşlardan alacağınız haberler acele kararlar almanıza neden olabilir. Ağzınızdan çıkan sözlerin sevdiklerinizi üzeceğini bilerek dikkatli olmalısınız. Maddi manevi paylaşımlar gündeminizi meşgul ediyor. Sizi zihnen yoran konuların canınızı sıkmasına izin vermemeli; rahatlatmalısınız.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

İkili ilişkiler ve ortaklıklar halen önemli. Fakat kafanızın karışmasına izin vermeden karşınızdakileri olduğu gibi görebilmelisiniz. Bugün aile içinde eski sorunları masaya yatırmanız tartışmaların çıkmasına neden olabilir. Ev içinde tadilat gerektiren durumlara karşı dikkatli olmalısınız.