28 Şubat 2021 Pazar / 16 Recep 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Aziz ÜSTEL
austel@stargazete.com
Yazarın Sayfası
Dinle

Illuminati: Tüm dinlerin yok edilmesi gerekir

15 Şubat 2021 Pazartesi

"İngiliz Derin Devleti'nin kurduğu 300'ler Kurulu da ne ola?!"

Ayrıntılarıyla anlatacağımız 300'ler Kurulu, diğer adıyla Olimpos Tanrıları, derin devlet adına eylem yapan bütün gizli örgütlerin genel karargahıdır. Günümüzde ABD'nin yönetim ve denetiminde olsa da, kurucusu İngilizlerdir. Olimpos Tanrıları'nın siyaset, ticaret, banka sistemleri, medya ve askerleri örgütlediği, yönlendirdiği kulaktan kulağa fısıldanır yıllardır. Korkudan açıkça dile getirilemez.

Eski istihbaratçı Dr. John Coleman'ın araştırmalarına göre 300'ler Kurulu , İngiltere'nin en eski ticari ve melanet dolu kuruluşu Doğu Hindistan Şirketiyle doğrudan bağlantılıdır. Bu şirketin insan değil "şeytan icadı" olduğunu bu gün İngilizler bile kabul eder. Hindistan ve Çin'de başlattığı afyon ticaret nedeniyle şirket akıllara ziyan bir servete sahip olmuş, özellikle de Çinliler uyuşturucu bağımlısı olarak uzun yıllar boyu sürüm sürüm sürünmüştür. Tabii bu da milyonlarca Çinliyi köle olarak kullanan ve de esir pazarlarında satan 300'ler Kurulu'nun gücüne güç katmış.

Illuminati'nin kurucularından Adam Weishaupt, 1 Mayıs 1776'da yaptığı bir konuşmada şöyle der:

"Bizim sırrımız şudur: Eğer bütün dinleri yok edeceksek, kendimizi dindar göstermek zorundayız. Bizi amacımıza ulaştıracak her yol, ne kadar tiksindirici olursa olsun, kutsaldır!

Bunu başarmanın yolu çok gizli bir cemaat olarak çalışmayı ve zaman içinde teker teker bütün devlet kurumlarını işgal etmeyi gerektirir. Devletin elindeki bütün imkanları kendi amaçlarımız doğrultusunda kullanmalıyız. Düzenimizin amacı başta Hıristiyanlık, bütün dinlerin yok edilmesidir." (Buyurun size FETÖ'nün kuruluş amacını ve yıllarca izlediği yolu!)

Onlara göre dünyanın kaynakları değerlidir ancak "gereksiz halk yığınlarınca" tüketilmeleri kabul edilemez. Gerek Illuminati, gerek 300'ler Kurulu kendi ırkları dışında hiç kimseye hayat hakkı tanımaz. İngiliz Derin Devleti'nin yönetim ve denetimindeki gizli kurumların hedeflerini Dr. John Colman şöyle açıklar:

"İncil'in Yaratılış Bab'ında belirtilen 'üre ve dünyayı ele geçir' buyruğu ancak uzun vadeli işlerin güvencesi olan sanayiye dayalı iş pazarlarının (industrial job markets) yok edilmesiyle engellenebilir. Bunun yolu dinleri zayıflatıp yok etmek, sanayileşmiş ülkeleri çökertmek, 300'ler Kurulunca gereksiz görülen, nüfus fazlalığını oluşturan yüz milyonlarca insanı imha etmek ve Kurul'ın küresel tasarımlarına ayak direten her lideri ortadan kaldırmaktan geçer!"