23 Ocak 2021 Cumartesi / 9 CemaziyelAhir 1442
Gece modu

Köşe Yazarları ve Köşe Yazıları

Eren HATTATOĞLU
ehattatoglu@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Yeniayın enerjisini yakalayın

26 Mart 2017 Pazar

Yoğun bir hafta olacak. İlk olarak 27 Mart Pazartesi günü Mars ile Neptün arasındaki olumlu etkileşimin yüksek enerjisi yaratıcılığı ve karşılıklı anlayışı artıracak. Mücadele ederken kalpleri kırmadan ve cesaretle ilerleyebileceğiz. 3 Mayıs doğumlu Boğalar, 4 Mart doğumlu Balıklar, 5 Eylül doğumlu Başaklar ve 4 Ocak doğumlu Oğlaklar bu yüksek enerjiden en çok yararlananlar olacak. 28 Mart Salı ise Koç burcunda bir yeniay doğuyor. Bu yeniay yeni girişimlerimizde yardımcı olacak ve uygun bir zemin hazırlayacak. Koç öncü bir burçtur ve zor olan ‘ilkleri’ başlatmakta hiç zorlanmaz. Ancak Venüs gerilediğinden, aşkta ve finansal konularda yepyeni başlangıçlar yerine, geçmişe dönük meselelerde daha kolay ilerleyeceğiz. Yeniayın enerjisi iki hafta sürecek ama en güçlü olduğu günler, doğduktan hemen sonraki günler olacak. 28 Mart doğumlu Koçlar, 1 Ekim doğumlu Teraziler, 29 Kasım doğumlu Yaylar, 30 Temmuz doğumlu Aslanlar, 28 Mayıs doğumlu İkizler, 28 Ocak doğumlu Kovalar ve bu tarihlerin birkaç gün yakınlarında doğanlar yeniayın enerjisini en rahat değerlendirecek olanlar. 28 Mart doğumlu Koçlar sadece bu yeniay döneminde değil, tüm bir sene boyunca yeni başlangıçlar yapabilecekler.

KOÇ 21 Mart - 20 Nisan  - HAFTANIN ŞANSLISI

Hafta sonunda sürpriz haberler alabilirsiniz. Duyacaklarınız sizi şaşırtacak ve en çok 14 Nisan doğumlular etkilenecek. Çevrenizi şaşırtmanız da mümkün. Salı günü ise burcunuzda senede yalnız bir kez doğan yeniayı deneyimleyeceksiniz. Yeniayın enerjisi girişimlerinize güç verecek ve hızlı ilerlemesine yardım edecek. Eski meseleye yeni çözümler bulabilirsiniz.

BOĞA 21 Nisan - 21 Mayıs   

Arkadaşlarla aranızda büyük bir dayanışma olabilir. Hem maddi, hem de manevi destek bulacaksınız. Hırslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Geçmişe dönük meseleler bir anda canlanabilir. Daha önce aklınıza gelmeyen çözümler ve yepyeni bir yaklaşımla çok başarılı olabilirsiniz. Eski bir aşk ve kapanmamış konular yeniden karşınıza çıkabilir ve bunu gizleyebilirsiniz.

İKİZLER 22 Mayıs - 21 Haziran       

Arkadaşlar hayatınıza heyecan katacak. Spontan bir gezi veya sürpriz haberler hafta sonunuzu renklendirebilir. Salı günü doğan yeniayda kalabalık bir ortama katılabilirsiniz. Dernek, kulüp gibi organizasyonlarda ve toplumsal projelerde görev almanız mümkün. Eski bir göz ağrınız yeniden karşınıza çıkabilir. Hayat mücadelenizi gizli sürdürmeli ve bazı şeyleri saklamalısınız.

YENGEÇ 22 Haziran - 22 Temmuz  

Ev ve ailevi konularda partneriniz baskı yapabilir.  Kariyerinizde ise canlı ve sürprizli bir dönemdesiniz. Toplantılar arka arkaya gelebilir. Salı günü doğan yeniayın enerjisi ise kariyerinizde motivasyonunuzu artıracak. Geçmişle bağlantılı atılımlarınızda başarılı olabilirsiniz. Arkadaşlar sizi cesaretlendirecek ve canlı sosyal aktivitelere çağrılacaksınız.

ASLAN 23 Temmuz - 23 Ağustos 

Kariyerinizde cesaretli ve enerjik bir dönemdesiniz. Girişimlerinizin sonucunda maaş dışında ek kazanç sağlayabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işler, seyahat, hukuki meseleler, medya, yayıncılık ve eğitimle ilgili planlarınızla ilgili sürpriz haberler gelebilir. Salı günü doğacak yeniayı beklemeli ve hemen ardından ilk adımı atmalısınız.

BAŞAK 24 Ağustos - 22 Eylül 

Parayla ilgili görüşmeler yapabilirsiniz ve sürpriz haberler gelebilir. Çalışarak kazandığınız maaş dışında ykaynaklarla ilgili planlarınız, Salı günü doğan yeniayın enerjisiyle hareketlenecek. Yarım kalan işler bu defa sonuçlanabilir. Eviniz ya da başka bir mülkle bağlantılı para konularında uzun vadeli elde edebilirsiniz.

TERAZİ 23 Eylül - 23 Ekim   - HAFTANIN ŞANSSIZI

Hafta sonunda partnerinizin size söyleyecekleri olacak. Eşiniz, iş ortağınız, sevgiliniz veya yakın arkadaşınızdan sürpriz haberler gelebilir. Salı günü doğan yeniay ise yine ortaklar ve ayrıca avukat, ajans gibi sizi birebir temsil edecek aracılarla çalışmaya başlamak ve her konuda işbirliği yapmak için uygun bir dönemi başlatıyor.

AKREP 24 Ekim - 22 Kasım 

Günlük iş programınızda ani değişiklikler olabilir. Kariyerinizde değil ama görev tanımınızda, iş yapma biçiminizde ve diğer personelde bazı değişiklikler olabilir. Yeni bir müşteri veya proje gelebilir ve bunun geçmişle bir şekilde bağlantısı olabilir. Diğer yanda özel ilişkilerinizde heyecan verici gelişmeler yaşayabilirsiniz.

YAY 23 Kasım - 21 Aralık 

Aşk hayatınız ve çocuklarla ilgili konularda sürprizlere açıksınız. Modern yaklaşmanız ve karşıdan isyan dolu tepkilere hazırlıklı olmanız gerekecek. Sevgiliniz spontan bir seyahat ayarlayabilir veya çocuğunuzla bir geziye katılabilirsiniz. Yeniayın enerjisi devam edecek ve ilişkinizi farklı bir boyuta taşımanıza yardımcı olacak.   

OĞLAK 22 Aralık - 20 Ocak

Oturduğunuz ev, başka bir mülk ya da yaşam tarzınızla ilgili sürpriz haberler alabilirsiniz. Salı günü doğan yeniayın enerjisi ise hayatınızın bu alanında gerçekleştirmek istediğiniz planlar için uygun bir zemin hazırlayacak ve sonraki günlerde de sürecek. Kariyerinizde engeller çıkabilir. Ayrıca su kenarında bir yere seyahate çıkabilirsiniz.

KOVA 21 Ocak - 18 Şubat

Eve ait konularda yoğun bir dönem geçiriyorsunuz. Taşınma, tamirat, anne babanızın işleriyle meşgul olabilirsiniz. Ev için para gerekirse bulabileceksiniz.  Hafta sonunda spontan bir geziye çıkabilirsiniz. Salı günü doğan yeniay ve ardından gelen günler ise yine seyahati vurguluyor. Ayrıca uzun vadeli bir anlaşma gündeme gelebilir.

BALIK 19 Şubat - 20 Mart  

Parayla ilgili sürpriz haberler alabilirsiniz. Beklemediğiniz bir ödeme çıkabilir. Para konularını görüşmek için kısa bir yola gitmeniz bile gerekebilir.  Yeniayın enerjisi de maddi konuları gündeme getirecek ve izleyen günlerde özellikle geçmişte yarım kalan meseleleri kesin olarak çözebileceksiniz.