Genel

40 Kızlar 40 Atlayış Extrem Sporları Festivali


40 Kızlar 40 Atlayış Extrem Sporları Festivali - Festival kapsamında paraşütle ve serbest atlayışla 135 metre yükseklikte gerilen 202 metrelik çelik tel üzerinde gösteri gerçekleştirildiSİNOP (AA) - Sinop'un Boyabat ilçesinde düzenlenen "40 Kızlar 40 Atlayış Extrem Sporları Festivali" başladı.


Boyabat Belediyesi tarafından bu yıl 2'ncisi düzenlenen festivale, Rusya, İngiltere, Fransa, Portekiz, Almanya, İspanya ile Türkiye'den 26 sporcu katılıyor.

Açılış etkinlikleri kapsamında microligt pilotu Cengiz Koçak, şehir üzerindeki uçuşundan sonra Boyabat Kalesi üzerinde araçtan atlayarak paraşütle Kalebağı mesire alanına indi.

Daha sonra base jump sporcuları, Kırkkızlar kayalıklarından 135 metre yükseklikten serbest atlayış yaparak paraşütle Kolaz Çayı'na indi.

Highline Türkiye ekibinden Nuri Kayserilioğlu, Can Şahin ve Yasin Aral da Kırkkızlar kayalıkları ile Boyabat Kalesi arasına gerilen 202 metrelik çelik tel üzerinde gösteri geçişi gerçekleştirdi.

Etkinlikler kapsamında talep eden vatandaşlar da "ropee jump" olarak adlandırılan yüksekten iple atlama sporu kapsamında Kırkkızlar kayalıklarından Kolaz Çayı'na atladı.

Etkinliklere Boyabat Kaymakamı Fatih Aksoy, Hanönü Kaymakamı Mustafa Hamit Kıyıcı, Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, AK Parti Boyabat İlçe Başkanı Ferhat Yıldız ile vatandaşlar katıldı.

40 Kızlar 40 Atlayış Extrem Sporları Festivali, yarın sona erecek.40 Kızlar 40 Atlayış Extrem Sporları Festivali

Sinop'un Boyabat ilçesindeki "40 Kızlar 40 Atlayış Extrem Sporları Festivali" sona erdi. Boyabat Belediyesince bu yıl 2'ncisi düzenlenen festivale, Rusya, İngiltere, Fransa, Portekiz, Almanya, İspanya ile Türkiye'den 26 sporcu katıldı. "Highline Türkiye" ekibi Kırkkızlar kayalıkları ile Boyabat Kalesi arasına gerilen 202 metrelik çelik tel üzerinde gösteri geçişi gerçekleştirdi.40 Kızlar 40 Atlayış Extrem Sporları Festivali

Sinop'un Boyabat ilçesindeki "40 Kızlar 40 Atlayış Extrem Sporları Festivali" sona erdi. Boyabat Belediyesince bu yıl 2'ncisi düzenlenen festivale, Rusya, İngiltere, Fransa, Portekiz, Almanya, İspanya ile Türkiye'den 26 sporcu katıldı.

40 Kızlar 40 Atlayış Extrem Sporları Festivali

Sinop'un Boyabat ilçesindeki "40 Kızlar 40 Atlayış Extrem Sporları Festivali" sona erdi. Festivalin son gününde "base jump" sporcuları, Kırkkızlar kayalıklarından 135 metre yükseklikten serbest atlayış yaparak paraşütle Kolaz Çayı'na inerken, "Highline Türkiye" ekibi Kırkkızlar kayalıkları ile Boyabat Kalesi arasına gerilen 202 metrelik çelik tel üzerinde gösteri geçişi gerçekleştirdi.

40 Kızlar 40 Atlayış Extrem Sporları Festivali

Sinop'un Boyabat ilçesinde düzenlenen "40 Kızlar 40 Atlayış Extrem Sporları Festivali" başladı. Festivalde paraşütle atlayış da gerçekleştirildi.


40 Kızlar 40 Atlayış Extrem Sporları Festivali

Sinop'un Boyabat ilçesinde düzenlenen "40 Kızlar 40 Atlayış Extrem Sporları Festivali" başladı. Festivalde base jump sporcuları, Kırkkızlar kayalıklarından 135 metre yükseklikten serbest atlayış yaparak paraşütle Kolaz Çayı'na indi.


40 Kızlar 40 Atlayış Extrem Sporları Festivali

Sinop'un Boyabat ilçesinde düzenlenen "40 Kızlar 40 Atlayış Extrem Sporları Festivali" başladı. Festivalde 135 metre yükseklikte Kırkkızlar kayalıkları ile Boyabat Kalesi arasına gerilen 202 metrelik çelik tel üzerinde gösteri geçişi gerçekleştirildi.


İkindi Vaktine Kalan Süre

Sinop
Çarşamba
21 Kasım 2018
Rüzgar 11,1 km/h
Sağanak Yağışlar
14 °
12° 14°
Diğer Sinop Günleri İçin Tıklayın
Meksika Devrimi’nin başlaması – Tarihte bugün 20 Kasım 1911

Meksika Devrimi’nin başlaması – Tarihte bugün 20 Kasım 1911

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Dünyanın en talihsiz insanları

Dünyanın en talihsiz insanları

Süper kahramanların çocukları olsa nasıl görünürdü

Süper kahramanların çocukları olsa nasıl görünürdü

En Çok Okunanlar