Genel

Batman Üniversitesine yabancı ilgisi


Batman Üniversitesine yabancı ilgisi Afganistan, Almanya, Azerbaycan, Bulgaristan, Çad, Filistin, Güney Kore, Irak, Kamerun, Libya, Somali, Sudan, Suriye, Türkmenistan ve Yemen gibi ülkelerden gelen 166 öğrenci okumak için Batman Üniversitesini tercih etti.


Batman Üniversitesine yabancı ilgisi

Afganistan, Almanya, Azerbaycan, Bulgaristan, Çad, Filistin, Güney Kore, Irak, Kamerun, Libya, Somali, Sudan, Suriye, Türkmenistan ve Yemen gibi ülkelerden gelen 166 öğrenci okumak için Batman Üniversitesinde eğitim görüyor.


Batman Üniversitesine yabancı ilgisi

Afganistan, Almanya, Azerbaycan, Bulgaristan, Çad, Filistin, Güney Kore, Irak, Kamerun, Libya, Somali, Sudan, Suriye, Türkmenistan ve Yemen gibi ülkelerden gelen 166 öğrenci okumak için Batman Üniversitesinde eğitim görüyor. Suriyeli İslami İlimler Fakültesi 2. sınıf öğrencisi Kevser Mustafa (fotoğrafta), ülkesinde yarım kalan eğitim hayalini Türkiye'de gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadığını kaydetti.


Batman Üniversitesine yabancı ilgisi

Afganistan, Almanya, Azerbaycan, Bulgaristan, Çad, Filistin, Güney Kore, Irak, Kamerun, Libya, Somali, Sudan, Suriye, Türkmenistan ve Yemen gibi ülkelerden gelen 166 öğrenci okumak için Batman Üniversitesinde eğitim görüyor. Sudanlı Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği 2. sınıf öğrencisi Muhammed Enami (fotoğrafta), Türkiye'nin kapılarının kendilerine açık tutulmasından dolayı teşekkür etti.


Batman Üniversitesine yabancı ilgisi

Afganistan, Almanya, Azerbaycan, Bulgaristan, Çad, Filistin, Güney Kore, Irak, Kamerun, Libya, Somali, Sudan, Suriye, Türkmenistan ve Yemen gibi ülkelerden gelen 166 öğrenci okumak için Batman Üniversitesini tercih etti. Çad'lı Güzel Sanatlar ve Mühendislik Fakültesi Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği Bölümü 3. sınıf öğrencisi Muhammed Hüseyin (fotoğrafta), son yıllarda Türkiye'nin gelişmesini gördüğü için Türkiye'yi tercih ettiğini söyledi


Batman Üniversitesine yabancı ilgisi

Afganistan, Almanya, Azerbaycan, Bulgaristan, Çad, Filistin, Güney Kore, Irak, Kamerun, Libya, Somali, Sudan, Suriye, Türkmenistan ve Yemen gibi ülkelerden gelen 166 öğrenci okumak için Batman Üniversitesini tercih etti. Yemenli İbrahim Ubeyd (fotoğrafta), Türkiye'yi ikinci vatan olarak gördüklerini ve önemsediklerini söyledi.


Batman Üniversitesine yabancı ilgisi

Afganistan, Almanya, Azerbaycan, Bulgaristan, Çad, Filistin, Güney Kore, Irak, Kamerun, Libya, Somali, Sudan, Suriye, Türkmenistan ve Yemen gibi ülkelerden gelen 166 öğrenci okumak için Batman Üniversitesini tercih etti. Yemen'den gelen ve Petrol Mühendisliği Bölümünü okuyan Ali Ahmet Hüseyni (fotoğrafta), Türkiye'ye ömür boyu minnettar kalacaklarını söyledi.


Batman Üniversitesine yabancı ilgisi

Afganistan, Almanya, Azerbaycan, Bulgaristan, Çad, Filistin, Güney Kore, Irak, Kamerun, Libya, Somali, Sudan, Suriye, Türkmenistan ve Yemen gibi ülkelerden gelen 166 öğrenci okumak için Batman Üniversitesini tercih etti. Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş (fotoğrafta), konuya ilişkin açıklama yaptı.Batman Üniversitesine yabancı ilgisi

Afganistan, Almanya, Azerbaycan, Bulgaristan, Çad, Filistin, Güney Kore, Irak, Kamerun, Libya, Somali, Sudan, Suriye, Türkmenistan ve Yemen gibi ülkelerden gelen 166 öğrenci okumak için Batman Üniversitesini tercih etti.İkindi Vaktine Kalan Süre

Batman
Salı
21 Ağustos 2018
Rüzgar 7,4 km/h
Güneşli
39 °
20° 39°
Diğer Batman Günleri İçin Tıklayın