Genel

CHP Nazımiye ilçe teşkilatında istifa


CHP Nazımiye ilçe teşkilatında istifa - CHP Nazımiye İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyesi 10 kişiden 8'i görevinden istifa ettiTUNCELİ (AA) - CHP Nazımiye İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyesi 10 kişiden 8'i görevinden istifa etti.


CHP Nazmiye İlçe Başkanı Ali Yıkılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, partinin Nazımiye İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulundaki 10 kişiden 8'inin görevinden istifa ettiğini belirterek, bu kişilerin özgür iradesiyle istifa etmediğini söyledi.

İstifa eden yönetim kurulu üyelerinin bir gün önce ilçe başkanlığına istifa dilekçelerini verip ardından geri aldıklarını, bugün ise tekrar sunduklarını aktaran Yıkılmaz, şunları ifade etti:

"Bir seçim öncesi partili bir kimse partisine böyle zarar verir mi? Sorun benimle ilgili olsa beklersin ve seçimin ardından istifamı istersin, ama sorun benimle ilgili değil. İstifa eden üyelerimiz kendi özgür iradeleriyle istifa etmediler. Baskı sonucu istifa ettiler. Bu istifalar bir seçim öncesi partimize yapılmış en büyük saldırıdır."

Yıkılmaz, kendisinin görevi başında olduğunu vurgulayarak, istifa edenlerin dilekçelerini CHP Tunceli İl Başkanlığına gönderdiklerini kaydetti.İkindi Vaktine Kalan Süre

Tunceli
Cumartesi
22 Eylül 2018
Rüzgar 7,4 km/h
Çoğunlukla güneşli
29 °
12° 29°
Diğer Tunceli Günleri İçin Tıklayın
Türk Yıldızları ve THY uçağı birlikte uçtu

Türk Yıldızları ve THY uçağı birlikte uçtu

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları

ABD’den Çin’e S-400 yaptırımı

ABD’den Çin’e S-400 yaptırımı

Kenan Sofuoğlu F-16'ya karşı yarıştı

Kenan Sofuoğlu F-16'ya karşı yarıştı

En Çok Okunanlar