Genel

Evdeki buzdolabı ve gırgırdan uyuşturucu çıktı


Evdeki buzdolabı ve gırgırdan uyuşturucu çıktı - Aksaray'da dedektör köpek Dino ile yapılan aramalarda buzdolabı, elektrik tesisatı ve gırgır içerisine saklanmış uyuşturucu ele geçirildiAKSARAY (AA) - Aksaray'da uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonda evdeki buzdolabı, elektrik tesisatı ve gırgır içerisine saklanmış uyuşturucu ele geçirilirken, 2 Afganistan uyruklu gözaltına alındı.


Alınan bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, kent merkezinde uyuşturucu ticareti yaptıkları öne sürülen bir grubu takibe aldı. Toplanan delillerin ardından harekete geçen ekipler, Kılıçarslan Mahallesi'ndeki iki adrese eş zamanlı operasyon düzenledi.

Operasyonda, Afganistan uyruklu Dın M. (46) ve Farhat A. (23) gözaltına alındı.

Evlerde dedektör köpek Dino ile yapılan aramalarda, buzdolabı, gırgır, elektrik tesisatı ve yere gömülü vaziyette saklanmış 592 gram afyon sakızı, 6 gram eroin, 4 gram metamfetamin ile uyuşturucu satışından elde edildiği değerlendirilen 11 bin 535 lira para ele geçirildi.

Gözaltına alınan zanlılar, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Evdeki buzdolabı ve gırgırdan uyuşturucu çıktı

Aksaray'da uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonda evdeki buzdolabı, elektrik tesisatı ve gırgır içerisine saklanmış uyuşturucu ele geçirilirken, 2 Afganistan uyruklu gözaltına alındı.


İkindi Vaktine Kalan Süre

Aksaray
Pazar
19 Ağustos 2018
Rüzgar 14,8 km/h
Güneşli
30 °
15° 30°
Diğer Aksaray Günleri İçin Tıklayın