Spor

Fenerbahçe Doğuş - Anadolu Efes


Fenerbahçe Doğuş - Anadolu Efes Basketbolda PTT Erkekler Türkiye Kupası çeyrek final maçında, Fenerbahçe Doğuş ile Anadolu Efes, Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşılaştı.


Bir pozisyonda Fenerbahçe Doğuş oyuncusu Brad Wanamaker (solda) ile Anadolu Efes oyuncusu Errick McCollum (sağda) mücadele etti.Fenerbahçe Doğuş - Anadolu Efes

Basketbolda PTT Erkekler Türkiye Kupası çeyrek final maçında, Fenerbahçe Doğuş ile Anadolu Efes, Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşılaştı. Fenerbahçe Doğuş Baş Antrenörü Zeljko Obradovic (solda) ve Anadolu Efes Baş Antrenörü Ergin Ataman (sağda) maç sonunda tokalaşmadılar.


Fenerbahçe Doğuş - Anadolu Efes

Basketbolda PTT Erkekler Türkiye Kupası çeyrek final maçında, Fenerbahçe Doğuş ile Anadolu Efes, Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşılaştı. Bir pozisyonda Fenerbahçe Doğuş Baş Antrenörü Zeljko Obradovic hakeme itiraz etti.


Fenerbahçe Doğuş - Anadolu Efes

Basketbolda PTT Erkekler Türkiye Kupası çeyrek final maçında, Fenerbahçe Doğuş ile Anadolu Efes, Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşılaştı. Fenerbahçe Doğuş Baş Antrenörü Zeljko Obradovic (sağda) ve Anadolu Efes Baş Antrenörü Ergin Ataman (solda) karşılaşmayı dikkatle izledi.Fenerbahçe Doğuş - Anadolu Efes

Basketbolda PTT Erkekler Türkiye Kupası çeyrek final maçında, Fenerbahçe Doğuş ile Anadolu Efes, Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşılaştı. Bir pozisyon sonrasında Fenerbahçe Doğuş Baş Antrenörü Zeljko Obradovic oyuncularına tepki gösterdi.


Fenerbahçe Doğuş - Anadolu Efes

Basketbolda PTT Erkekler Türkiye Kupası çeyrek final maçında, Fenerbahçe Doğuş ile Anadolu Efes, Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşılaştı. Bir pozisyonda Fenerbahçe Doğuş oyuncusu Nicolo Melli (sağda) ile Anadolu Efes oyuncusu Bryant Dunston (solda) mücadele etti.


Fenerbahçe Doğuş - Anadolu Efes

Basketbolda PTT Erkekler Türkiye Kupası çeyrek final maçında, Fenerbahçe Doğuş ile Anadolu Efes, Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşılaştı. Bir pozisyonda Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman oyuncularına taktik verdi.


Fenerbahçe Doğuş - Anadolu Efes

Basketbolda PTT Erkekler Türkiye Kupası çeyrek final maçında, Fenerbahçe Doğuş ile Anadolu Efes, Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşılaştı. Fenerbahçeli taraftarlar maç boyunca takımını destekledi.


Fenerbahçe Doğuş - Anadolu Efes

Basketbolda PTT Erkekler Türkiye Kupası çeyrek final maçında, Fenerbahçe Doğuş ile Anadolu Efes, Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşılaştı. Bir pozisyonda Fenerbahçe Doğuş oyuncusu Melih Mahmutoğlu (ortada) ile Anadolu Efes oyuncusu Doğuş Balbay (sağda) mücadele etti.Fenerbahçe Doğuş - Anadolu Efes

Basketbolda PTT Erkekler Türkiye Kupası çeyrek final maçında, Fenerbahçe Doğuş ile Anadolu Efes, Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşılaştı. Maçın bitiminde karşılaşmayı kazanan Anadolu Efes'li oyuncular sevinç yaşadı.


Fenerbahçe Doğuş - Anadolu Efes

Basketbolda PTT Erkekler Türkiye Kupası çeyrek final maçında, Fenerbahçe Doğuş ile Anadolu Efes, Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşılaştı. Bir pozisyonda Fenerbahçe Doğuş oyuncusu Marko Guduric (sağda) ile Anadolu Efes oyuncusu Bryant Dunston (sol) mücadele etti.


Fenerbahçe Doğuş - Anadolu Efes

Basketbolda PTT Erkekler Türkiye Kupası çeyrek final maçında, Fenerbahçe Doğuş ile Anadolu Efes, Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşılaştı. Bir pozisyonda Fenerbahçe Doğuş oyuncusu Jason Thompson (sağda) ile Anadolu Efes oyuncusu Bryant Dunston (solda) mücadele etti.


Fenerbahçe Doğuş - Anadolu Efes

Basketbolda PTT Erkekler Türkiye Kupası çeyrek final maçında, Fenerbahçe Doğuş ile Anadolu Efes, Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşılaştı. Bir pozisyonda Fenerbahçe Doğuş oyuncusu Marko Guduric (sağda) ile Anadolu Efes oyuncusu Krunoslav Simon (44) mücadele etti.


Fenerbahçe Doğuş - Anadolu Efes

Basketbolda PTT Erkekler Türkiye Kupası çeyrek final maçında, Fenerbahçe Doğuş ile Anadolu Efes, Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşılaştı. Maçın başında iki takım teknik kadro ve oyuncularının selamlaşma seromonisine Fenerbahçe Doğuş Baş Antrenörü Zeljko Obradovic'in yerinde oturarak katılmamasına, Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman (sağda) ellerini açarak tepki gösterdi.


Fenerbahçe Doğuş - Anadolu Efes

Basketbolda PTT Erkekler Türkiye Kupası çeyrek final maçında, Fenerbahçe Doğuş ile Anadolu Efes, Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşılaştı. Bir pozisyonda Fenerbahçe Doğuş oyuncusu Ali Muhammed (sağda) ile Anadolu Efes oyuncusu Doğuş Balbay (4) mücadele etti.


Fenerbahçe Doğuş - Anadolu Efes

Basketbolda PTT Erkekler Türkiye Kupası çeyrek final maçında, Fenerbahçe Doğuş ile Anadolu Efes, Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşılaştı. Bir pozisyonda Fenerbahçe Doğuş oyuncusu Marko Guduric (sağda) ile Anadolu Efes oyuncusu Zoran Dragic (solda) mücadele etti.


Fenerbahçe Doğuş - Anadolu Efes

Basketbolda PTT Erkekler Türkiye Kupası çeyrek final maçında, Fenerbahçe Doğuş ile Anadolu Efes, Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşılaştı. Bir pozisyonda Fenerbahçe Doğuş oyuncusu Ali Muhammed (ortada) ile Anadolu Efes oyuncusu Bryant Dunston (sağda) mücadele etti.


Fenerbahçe Doğuş - Anadolu Efes

Basketbolda PTT Erkekler Türkiye Kupası çeyrek final maçında, Fenerbahçe Doğuş ile Anadolu Efes, Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşılaştı. Bir pozisyonda Fenerbahçe Doğuş oyuncusu Jan Vesely (arka1) ile Anadolu Efes oyuncusu Bryant Dunston (42) mücadele etti.


Fenerbahçe Doğuş - Anadolu Efes

Basketbolda PTT Erkekler Türkiye Kupası çeyrek final maçında, Fenerbahçe Doğuş ile Anadolu Efes, Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşılaştı. Bir pozisyonda Fenerbahçe Doğuş oyuncusu Luigi Datome (70) ile Anadolu Efes oyuncusu Zoran Dragic (solda) mücadele etti.


Fenerbahçe Doğuş - Anadolu Efes

Basketbolda PTT Erkekler Türkiye Kupası çeyrek final maçında, Fenerbahçe Doğuş ile Anadolu Efes, Sinan Erdem Spor Salonu'nda karşılaştı. Bir pozisyonda Fenerbahçe Doğuş oyuncusu Brad Wanamaker (solda) ile Anadolu Efes oyuncusu Errick McCollum (sağda) mücadele etti.


İkindi Vaktine Kalan Süre

İstanbul
Perşembe
18 Ekim 2018
Rüzgar 13 km/h
Çok bulutlu
20 °
14° 20°
Diğer İstanbul Günleri İçin Tıklayın
Konsolosluk konutunda arama başladı

Konsolosluk konutunda arama başladı

En Çok Okunanlar