Genel

Görevlendirme yapılan belediyeden şehit yakınlarına kurbanlık


Görevlendirme yapılan belediyeden şehit yakınlarına kurbanlık - Diyarbakır'da İçişleri Bakanlığınca görevlendirme yapılan Bismil Belediyesi, 15 şehit ailesine kurbanlık koyun dağıttı - Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman Yüksel: - "Şehitler namusumuz, gaziler gururumuzdur"DİYARBAKIR (AA) - Diyarbakır'da İçişleri Bakanlığınca görevlendirme yapılan Bismil Belediyesi, 15 şehit ailesine kurbanlık koyun dağıttı.


Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman Yüksel, yaptığı açıklamada, vatanı için canlarını feda eden şehit yakınlarının her zaman yanında olduklarını söyledi.

Belediye olarak 15 şehit ailesine kurbanlık koyun hediye ettiklerini belirten Yüksel, şehitleri minnetle andıklarını vurguladı.

"Şehitler namusumuz, gaziler gururumuzdur." diyen Yüksel, "Bugün bu topraklarda rahat bir şekilde yaşıyorsak, bunu şehitlerimize borçluyuz. Bizler, bu güzel vatan için canlarıyla ve kanlarıyla nice destanlar yazan bir milletin evlatlarıyız. Güzel yurdumuzun bir karış toprağını kimseye vermedik ve vermeyeceğiz." ifadelerini kullandı.

Yüksel, daha önce de şehit ailelerine ücretsiz sebze tarlası verdiklerini anımsatarak, şöyle konuştu:

"Güzel vatanımız için canını feda eden şehitlerimizin aileleri bizlerin de ailesidir. Biz büyük bir aileyiz diyerek göreve talip olduk. İyi ve kötü günde bütün vatandaşlarımızın yanında olduğumuz gibi şehit ailelerimizin de her zaman yanındayız. Belediye olarak üzerimize düşen görevi yapıyoruz ve yapacağız."Görevlendirme yapılan belediyeden şehit yakınlarına kurbanlık

Diyarbakır'da İçişleri Bakanlığınca görevlendirme yapılan Bismil Belediyesi, 15 şehit ailesine kurbanlık koyun dağıttı.


İkindi Vaktine Kalan Süre

Diyarbakır
Cumartesi
17 Kasım 2018
Rüzgar 9,3 km/h
Çoğunlukla güneşli
14 °
14°
Diğer Diyarbakır Günleri İçin Tıklayın
Terakkiperver Cumhuriyet Fırkası´nın kuruluşu - Tarihte bugün 17 Kasım 1924

Terakkiperver Cumhuriyet Fırkası´nın kuruluşu - Tarihte bugün 17 Kasım 1924

Şans eseri bulunan tarihi eserler

Şans eseri bulunan tarihi eserler

İmar barışı sonrası konut fiyatları en çok değerlenen ilçeler

İmar barışı sonrası konut fiyatları en çok değerlenen ilçeler

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları

En Çok Okunanlar