Genel

Öğrencilerden Zeytin Dalı Harekatı koreografisi


Öğrencilerden Zeytin Dalı Harekatı koreografisi - Balıkesir'de, okul bahçesinde "Zeytin Dalı Harekatı" koreografisi oluşturan ve bunu sosyal medyada paylaşan lise öğrencilerine, Mehmetçik'ten beğeni mesajı geldiBALIKESİR (AA) - Balıkesir'de, okul bahçesinde "Zeytin Dalı Harekatı" koreografisi oluşturan ve bunu sosyal medyada paylaşan lise öğrencileri, Mehmetçik'ten beğeni mesajı aldı.


Balıkesir İmam Hatip Lisesi'nde yaklaşık 50 öğrenci, okulun bahçesinde bir araya gelerek "Zeytin Dalı Harekatı" koreografisi oluşturdu.

Bu görüntülerin öğrenciler ve okul yönetimi tarafında sosyal medyada paylaşılmasının ardından Afrin'de görev yapan Mehmetçik, bir mühimmatın üzerine "İmam Hatip Lisesi öğrencilerine teşekkürler. Afrin." yazılı görüntüyü paylaştı.

Okulun Müdür Başyardımcısı Mehmet Çam, AA muhabirine yaptığı açıklamada coğrafya öğretmeni Canan Karakuzu öncülüğünde okul bahçesinde yaklaşık 50 öğrencinin katılımıyla "Zeytin Dalı Harekatı" koreografisi oluşturulduğunu söyledi.

Çam, görüntüden çok duygulandığını ve bu anı sosyal medyada paylaştıklarını ifade ederek, şöyle konuştu:

"Aslanlarımız okulumuzun yaptığı görüntüyü çok beğenmiş. Terör örgütüne atacakları bir füzenin üzerine 'İmam Hatip Lisesi öğrencilerine teşekkürler. Afrin.' yazıp bize gönderdiler. Tüm öğrenciler Mehmetçiğimizden gelen fotoğrafı beğenip kendi hesaplarında paylaştı. Okulumuzdaki hemen hemen tüm öğrenciler koreografinin içinde yer aldı. Ben hem öğrencilerimle hem de Mehmetçiğimizle gurur duyuyorum. Allah onların yardımcısı olsun."Öğrencilerden Zeytin Dalı Harekatı koreografisi

Balıkesir'de, okul bahçesinde "Zeytin Dalı Harekatı" koreografisi oluşturan ve bunu sosyal medyada paylaşan lise öğrencileri, Mehmetçik'ten beğeni mesajı aldı. Bu görüntülerin öğrenciler ve okul yönetimi tarafında sosyal medyada paylaşılmasının ardından Afrin'de görev yapan Mehmetçik, bir mühimmatın üzerine "İmam Hatip Lisesi öğrencilerine teşekkürler. Afrin." yazılı görüntüyü paylaştı.


Öğrencilerden Zeytin Dalı Harekatı koreografisi

Balıkesir'de, okul bahçesinde "Zeytin Dalı Harekatı" koreografisi oluşturan ve bunu sosyal medyada paylaşan lise öğrencileri, Mehmetçik'ten beğeni mesajı aldı. Okulun Müdür Başyardımcısı Mehmet Çam (fotoğrafta), AA muhabirine yaptığı açıklamada coğrafya öğretmeni Canan Karakuzu öncülüğünde okul bahçesinde yaklaşık 50 öğrencinin katılımıyla "Zeytin Dalı Harekatı" koreografisi oluşturulduğunu söyledi.


İkindi Vaktine Kalan Süre

Balıkesir
Salı
16 Ekim 2018
Rüzgar 18,5 km/h
Çok bulutlu
24 °
16° 24°
Diğer Balıkesir Günleri İçin Tıklayın
Şehir Tiyatroları´nda bu hafta 7 oyun seyirciyle buluşacak

Şehir Tiyatroları´nda bu hafta 7 oyun seyirciyle buluşacak

Dağlık alanda inanılmaz keşif

Dağlık alanda inanılmaz keşif

Çekilmiş en iyi askeri fotoğraflar

Çekilmiş en iyi askeri fotoğraflar

Suud basını: 15 kişilik tim gözaltına alındı

Suud basını: 15 kişilik tim gözaltına alındı

En Çok Okunanlar