Burç yorumları 21 Ocak Pazartesi

21 Ocak'ta yaşanacak ay tutulması öncesi milyonlarca kişi günlük burç yorumlarında neler yazdığını merak ediyor.

25 Ocak 2019 Cuma  09:06 - Güncelleme: 25 Ocak 2019 Cuma 09:06

Burçlara ilişkin en güncel bilgiler ve değerlendirmeler burç yorumları bu haberimiz üzerinde yer alıyor. Online burç yorumları haberleri son dönemlerde yoğun ilgi görmektedir. İnternet ortamı üzerinde yer alan online burç yorumları içerikleri sayesinde ister günlük isterse de yıllık periyotlarda burç yorumlarını öğrenebilir gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. İşte 21 Ocak Pazartesi günlük Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları…

İnsanların yaşamları açısından çok önemli etkileri bulunan ve binlerce yıllık geçmişi ile insanlar açısından çok önemli bir yere sahip olan burçlar, modern yüzyıl toplum yaşantısı içerisinde de etkin bir şekilde ilgi görüyor. İnsanların yaşamlarına ilişkin olarak gelecek periyotlar dahilinde ne gibi durumlar ile karşı karşıya kalabileceği bilgilerine kolay bir şekilde ulaşabilmelerini sağlayacak burç yorumları hizmetleri bulunuyor.

Günümüz modern yüzyıl teknolojisinin de sağlamakta olduğu yeni nesil olanaklar çerçevesinde gerçekleştirilebilmekte olan gökyüzü araştırmaları sayesinde artık Türkiye’de insanlar burçlarında karşılarına çıkacak en yeni ve en güncel gelişmeler ve durumlar ile ilgili olarak daha somut bilgilere sahip olabilme şansına sahip olabiliyor.

Modern yüzyıl teknolojisini en aktif şekilde kullanan uzman astrologlar tarafından gerçekleştirilmekte olan gökyüzü araştırmaları neticesinde burç takviminde gelecek periyotlar içerisinde ne gibi durumlar ile karşı karşıya kalınacağına dair bilgiler alınabiliyor. Bu çerçevede de uzman astrologlar tarafından gerçekleştirilen gökyüzü incelemelerinden elde edilen veriler, modern ve popüler bilim anlayışı çerçevesinde burç yorumları haberleri ile insanlara ulaştırılıyor. Doğrum tarihleri üzerinden hangi burçtan odluklarını öğrenebilmekte olan insanlar ise artık uzman astrologlar tarafından hazırlanan burç yorumları haberlerini inceleyerek, burçlarında karşı karşıya kalabileceği durumlar ve gelecek periyotlar içerisindeki duygusal ve ruhsal durumuna ilişkin olarak çok önemli fırsatlardan yararlanabiliyor.
 

 


Her geçen gün büyük bir hız ile gelişmekte olan modern yüzyıl teknolojisi sayesinde astroloji alanında gerçekleştirilen gökyüzü incelemelerinin uzman astrologlar tarafından daha bilimsel bir yaklaşım çerçevesinde gerçekleştirebilme şansına sahip olabilmeleri burç yorumları haberlerini çok daha doğru ve çok daha açıklayıcı bir şekilde oluşturabilme şansına sahip olabiliyor. Her geçen gün büyük bir hız ile gelişmekte olan akıllı cihaz teknolojileri sayesinde insanlar internet ortamı üzerinde yer alan dijital hizmetlere çok daha kolay ve çok daha hızlı bir şekilde erişim sağlayabiliyor. Bu çerçevede de günümüzde dünyaca ünlü uzman astrologlar tarafından hazırlanan ve her zaman en güncel bilgileri içermekte olan burç yorumları haberleri internet ortamı içerisinden de takip edilebiliyor.

Her bir burca yönelik olarak gökyüzünde yaşanan ve yaşanması muhtemel durumlara ilişkin olarak dünyaca ünlü uzman astrologlar tarafından hazırlanmakta olan burç yorumları bulunuyor ki hizmetler günümüzde oldukça yoğun ve sık bir şekilde ilgi görüyor. İnternet ortamı üzerinde yer alan online burç yorumları haberleri ile birlikte burçların gelecek takvim dönemindeki ön görülerine ilişkin olarak ayrıntılı bilgilere sahip olabiliyor. Bu çerçevede de son yıllarda nerede olursa olsun internet ortamına erişim sağlayabilme şansına sahip olabilen akıllı cihaz kullanıcıları internet ortamı üzerinde yer alan online burç yorumları haberlerine oldukça yoğun ve sık bir şekilde ilgi gösteriyor.  Son yıllarda burç yorumlamaları uzman astrologlar tarafından günlük, haftalık ve aylık veya yıllık periyotlar dahilinde hazırlanabilmektedir.

AY TUTULMASI BURÇLAR ÜZERİNDEKİ ETKİSİ NEDİR?

Aslan burcunda Tam Ay Tutulması etkileri ile 18-30 Ocak tarihlerinde tazeleniyoruz:

KOÇ BURCU 21 Ocak 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mart - 22 Nisan)

Koç: Aşk, flört, yaratıcılık, çocuklar

Harekete geçmek istediğiniz konu hakkında sürpriz gelişmeler olacak. Kendinize olan güveninizin yüksek olduğu bir gün. Maddi açıdan rahatlamasanız bile gelişmelerin olumlu olduğunu anlayacak ve giderek güçleneceksiniz. Baş ağrılarınız için bir doktora görünmenizde fayda var.

Lidersin, sakin kal, odaklan! Mars’ın bize verdiği güçle durumları yönetmenin zamanı geldi de geçiyor bile. Bu sene finansal olarak güçlü olmanın ve güçlü kalmanızın sinyalleri geldi. Aynı zamanda lider başlatıcı Koç olarak bu gücü realize etmemizin tam zamanı. İç dünyamızı ve köklerimiz etkileyecek bu Ay tutulması, sakin kalmayı bize öğretmek üzere gerçekleşiyor. Sakin ve huzurlu kalırsak tüm ilişkilerimizi yönetip gücümüze tekrar kavuşabiliriz. Küçük not: Bu tutulma aşkı getirecek olabilir, hazır olalım.

BOĞA BURCU 21 Ocak 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Nisan - 23 Mayıs)

Boğa: Ev, aile düzeni, özel hayat

Parasal konulara yönelik yeni atılımlar yapabilirsiniz. Ancak, aceleci davranmayın ve isteklerinizi bir kez daha gözden geçirin. Heyecanınızı kontrol etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Bu durum gerilim yaratabilir. Aşk hayatınızda yeni ve heyecanlı gelişmelere hazır olun.

Duygularını kabul et! Zaten Uranüs ile birlikte bir hayati değişim sürecindeyiz. Problem olarak gördüklerimizi problem olmaktan çıkarma ve çözme dönemindeyiz. Bu Ay tutulması ise günlük tüm konuları güzelleştirmek için bir işaret, bir fırsat olarak karışımıza çıkıyor. Aynı konular ve ilişkiler biraz duygusallık yaratabilir. Ancak o duygusallığa kapılmadan, doğru iletişim kurmaya devam edelim. Duygusallığa kapılmama yolunda kural 1: “Duygularını kabul et!”

İKİZLER BURCU 21 Ocak 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mayıs - 23 Haziran)

İkizler: İletişim, komşular, kardeşler

Biraz gergin ve dikkatsiz olabileceğiniz bir gün. Olaylardan çok fazla etkilenebilir, olmayacak düşünceler içine girebilirsiniz. Olabileceklerin üzerinde beklentiler içinde bulunmaktan kaçının. Sabırlı olun. Parasal konuları bugün gündeminize almayın.

Adım at, hayata geçir! Yoksa ideal yol arkadaşımız, partnerimiz, ortağımız mı gelecek hayatımıza bu dönemde? Bu duygusal yalnızlık sona mı erecek? Tüm bunlar için önce hayattan almamız gerekeni almalıyız. Bir önceki tutulmada gelen mesajları hayata geçirmeli ve atmamız gereken adımları atmalıyız. Şu ana kadar kurduğunuz iletişim ve ilişkiler size yol gösterecektir.

YENGEÇ BURCU 21 Ocak 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Haziran - 23 Temmuz)

Yengeç: Maddi birikimler, kazanç, güvence

Bir yakınınızdan alacağınız tekliften çok hoşlanacaksınız. Konu üzerine yoğunlaşabilir, yeni planlar yapabilirsiniz. Dostlarınız sizi destekleyecek. Parasal konulara yönelik sıkıntılarınız olabilir. Bunları büyütmeyin. Akşam saatlerinde beklenmedik bir telefon canınızı sıkabilir.

Meditasyon yapmaya, sabırsızlığı azaltmaya ne dersin?

Birkaç gündür içimizde farklı duygular hissediyorduk. Bizi minnoş bir gerginliğe itebilir bu tutulma. Zaten Ay bizi fazlasıyla yönetiyor ve üzerine bir de bu tutulma gelince iç dünyamız biraz karışabilir. Meditasyon yapmaya ne dersin sevgili Yengeç? Şimdiden sabırsızlığını azaltıp bu hayati değişim için hazırlık yaparsan yıl ortasındaki tutulmayla gelecek değişikliğe de hazırlanmış olursun. Yeni hayat yolunla ilgili karşına fırsatlar gelecek ve sonunda yüzünün gülmesini sağlayacak, onları değerlendir lütfen. 

ASLAN BURCU 21 Ocak 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Aslan: Fiziksel güç, yeni bir hayat felsefesi

Büyük istekler ve yoğun bir çalışma ortamı içine girebilirsiniz. Bazı olaylara çok fazla tepki göstermeniz mümkün. Dikkatinizin dağınık olduğu bir dönem. Tartışmacı ve kırıcı bir tavır içine girmekten kaçınmalısınız. Özel hayatınızda gergin halleriniz anlamsız tartışmalara neden oluyor.

“Canım kendim” olarak içindeki gücü seyirciyle paylaş

Evet, biliyoruz “canım kendim” mottosuyla hayatını yaşıyorsun. Son iki senedir çok çalıştın, çok uğraştın. Bu da senin hayatındaki son değişim. Eğer sadece “canım kendim” der, sana söylenenleri duymaz ve değerlendirmezsen bu hayati değişimi kaçırırsın. O halde bu hayat çabasının ne anlamı kalır? Vakit, kendini baştan yazma vakti ve içindeki gücü seyircilere mütevazı bir şekilde yansıtma zamanı. Değişimi başlat, yeni yoluna ilerle ve tadını çıkar.

BAŞAK BURCU 21 Ocak 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos- 22 Eylül)
 

Başak: Hayaller, iç dünya, gizli işler

Duygusal açıdan gergin olabilirsiniz. Gereksiz harcamalar yapmaktan kaçının. Aslında tedbirli ve dikkatli davranabilirsiniz. Sevdiğinizin sizi anlamadığını düşünebilir ve ilgisizliğinden yakınabilirsiniz. Ancak sizi anlamanın kolay olmadığını da kabul etmelisiniz.

Seni zorlayan ilişkileri bitirme zamanı! Geçmişe bakmamak ve geleceğe doğru gitmek için doğru zaman. Özellikle toplumsal konularda kapına fırsatlar gelebilir. Hatta arkadaşlarından ve sosyal ortamlardan bekleyebilirsin bu fırsatları. Hadi onlara gözünü aç. Şanslısın çünkü bu tutulma seni direkt etkilemeyecek ama etkisini göz ardı etmeden fırsatları yakalaman için güzel bir zaman dilimi. İçini sıkan, daraltan ilişkileri bitirmek için de doğru zaman.

TERAZİ BURCU 21 Ocak 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

Terazi: Sosyal hayat, dostlar, idealler

Yeni yatırımlarda bulunmak için büyük bir istek duyabilirsiniz. Üstelik, gelişmeler tam beklediğiniz gibi oluyor. Biraz sabırlı davranmanız ve olayları gözlemeniz şart. Zaman zaman karamsar ve endişeli olabilirsiniz. Stres sağlığınızı olumsuz etkiliyor, biraz rahatlayın.

Toplumda yükselişe geçiyorsun! İş hayatında ve toplumsal konularda kendimizi ifade ediş biçimimizde değişiklikler meydana gelebilir. Kendine güvenerek kendini bu yumuşak değişimi yaşamaya bırakırsan iç huzuru yakalayacak fırsatlar edinebilir ve toplumda yükselişe geçebilirsin. Bu yükseliş sırasında sana eşlik edecek insanlar da bu dönemde yanına gelebilir. Onlarla güzel iletişimler kurabilirsin. Not: Hep başkalarını düşünüyorsun. Tutulma günü iç dünyana gelen mesajı dinle ve kendini zirveye taşı!

AKREP BURCU 21 Ocak 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Akrep: Kariyer, iş hayatı, kişisel imaj

Bugün alacağınız bir haber sizi keyiflendirecek. Olaylar karşısında duygusal bir tavır ortaya koyabilirsiniz. Ancak, bu tutumunuz kısa sürecek. Olayların gelişmesini sakin bir şekilde izleyip bekleyebilirsiniz. Yakın dostlarınızdan birinin sürprizi bugün keyfinizi yerine getirecek.

Yeni yolun hayırlı olsun! Geçen sene birçok değişimin başlangıcını yaşadın ve hissettin. Gökyüzü seni “Doğru yola gir, doğru insanlarla doğru işleri yap” diye çok zorladı. Zorlandıysan ve geçmişi geçmişte bırakıp içindeki güçle hareket ettiysen yeni yolun hayırlı olsun! Henüz geçmişi geçmişte bırakamadıysan son fırsat belki de. Bu tamamlanış senin bir kartal gibi uçman için son uyarı, son teşvik dersek az olmaz. İç dünyanda bir konuya sinirlendiysen bugünlerde temizlemen gereken o önemli konuyu buldun işte! Onu temizlersen kartal gibi zirveye çıkmak için tüm engelleri aşmış olacaksın. Yeteneklerinle donanmış yeni kariyerin hayırlı olsun!

YAY BURCU 21 Ocak 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU(23 Kasım-22 Aralık)

Yay: Uzaklar, seyahatler, hayata olan inanç

Dikkatli ve kararlı davranmanız mümkün. Tabii bu arada gereken sabrı göstermeyi başaracaksınız. Kendinize olan güveniniz ve dikkatli davranışlarınızla çevrenizi etkileyecek, dostlarınızın desteğini alacaksınız. Aşk hayatınızda gereksiz kuşkular sizin tarzınız değil.

Tesadüflere kapını aç! Yeni tesadüfler kapını çalabilir, hadi kapıyı aç! O tesadüfler seni özellikle uluslararası platformlara taşımak için geliyor. Seyahatler bu senenin gündemi ve meyvesi olabilir. Doğru seyahatler planladığından emin olursan Jüpiter’in etkisinden faydalanmak senin için kaçınılmaz ve güzelliklerle dolu olacak. Bu tutulmada geleceğine odaklan, o kapılara odaklan ve Jüpiter’in gücünü içinde hisset.

OĞLAK BURCU 21 Ocak 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Aralık - 22 Ocak)

Oğlak: Ortaklaşa maddi ve manevi yatırımlar, paylaşımlar, miras

Duygularınızı harekete geçirecek durumlarla karşılaşmanız mümkün. Ancak, fazla tepki göstermeyecek ve sakin bir biçimde izlemeyi tercih edeceksiniz. Karar verdiğiniz konularla ilgili çalışmalarınızı sürdüreceksiniz.

Zorlu yıl bitiyor, güzelliklerin gelmesine az kaldı! Ah, senin bir senedir yaşadıkların… Gerçekten zorlandın ama az kaldı. Özellikle ilişkilerinde, ortaklık konularında son tamamlanışlarını yaşıyorsun. İçindeki gücü keşfetmek ve daha da yukarı çıkmak için güzel bir fırsat ve güzel bir dönem. Satürn’ün zorlayıcı değil, güçlendirici etkisinden faydalanman ve bitirmen gerekenleri bitirmen için doğru zaman bu zaman. Bazı maddi getiriler bekliyordun, gelebilirler, hazırlıklı ol!

KOVA BURCU 21 Ocak 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ocak - 22 Şubat)

Kova: Özel ve iş hayatındaki ilişkiler

Hayatınıza anlam kazandıracak gelişmeler olmaya başlıyor. Arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkiler daha da sıcak ve yoğun olacak. Çok hoş organizasyonlar yapabilir, sevdiğinizle birlikte eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Bugünlerde unutkanlıklarınız maddi olarak sizi zora sokabilir, dikkat.

Romantizm zamanı! Biraz romantizm yaşamaya ne dersin. Bunu pek bilmediğini biliyoruz ama denemek için bu tutulmadan faydalanırsan ve tutulmadan (!) bunu yaşarsan şahane olacak. Sağlığına da dikkat et lütfen. Günlük yaşam dengesini doğru ilerletir, karşına çıkan romantizm fırsatlarını değerlendirirsen o zekanla hayata dair daha da güzel projeler üretirsin. 

BALIK BURCU 21 Ocak 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Şubat - 22 Mart)

Balık: Ofis hayatı, günlük işler, projeler, ekip, beslenme şekli

Olumlu düşünceler içine girmeye özen gösterin. Bazı durumlar kafanızı karıştırabilir. Karar vermenizin zor olduğunu anlayacak ve sabırsızlık duyacaksınız. Ancak, acele etmeyin. Gelişmeleri beklemenizde yarar var. Stresli halinizin karşılığı çoğu zaman migren, unutmayın.

Gelsin yeni heyecanlar! Geçen sene en büyük sınavlarını ve değişimlerini günlük ilişkiler üzerinden ve odaklanman gereken iç huzurundan verdin. Eğer bunları yapamadıysan sağlıkla ilgili bir yerlerde tezahürler yaşamış olabilirsin. Ama müjde, çünkü artık bitti. O değişim işaretlerini doğru aldıysan iç huzurunu, günlük rutinlerini ve ilişkilerini doğru oturttuysan, artık belki de yeni hobiler, yeni heyecanlar ve yeni aşklar için doğru zaman gelmiştir.

Irak'ın kuzeyine hava harekatı: 4 terörist etkisiz hale getirildi