27 Kasım 2021 Cumartesi / 22 RebiülAhir 1443

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yayınlanmadı? EDHO neden yok?

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin bu aksam yayınlanacak olan 200. Yeni bölümü ekrana gelmedi. Dizinin takipçileri 'EDHO bu akşam neden yok?' Sorusunun cevabını arama motorlarında araştırmaya koyuldu. Atv yayın akışında değişikliğe gidildi. Peki EDHO'nun yeni bölümü neden yayınlanmadı. İşte konu hakkında merak edilenler...

27 Ekim 2021 Çarşamba 21:00 - Güncelleme: 27 Ekim 2021 Çarşamba 21:00

Atv ekranlarında yayınlanan Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin yeni sezonu bugün başlayacaktı. Dizinin başlama saatinde ekrana gelmemesi üzerine seyirciler "EDHO neden yok? Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz neden yayınlanmadı?" Sorularına cevap aramaya başladı. Atv yayın akışında EDHO yeni bölüm yerine Baba Parası adlı film ekrana geldi. Peki EDHO'nun yeni sezonu ne zaman? İşte detaylar...

Merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) için yeni sezonu geri sayım sona eriyor. Yaz tatiline giren diziler Eylül'de yeni sezonlarına başlamıştı. Ancak EDHO dizisinin yeni bölümü ekranlara gelmedi.

EDHO NEDEN YAYINLANMADI?

Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin bugün ekrana gelmesi beklenen yeni sezonun 200. Bölümü yayinlanmadi. Atv yayin akışında bir değişiklik yapilarak baba parası adlı film ekrana geldi.

Gelen habere göre; 200. bölüm kanala teslim edilmesi gerekirken son anda bir sorun yaşandı. Atv yönetimi ile dizi ekibi arasında sözleşme ile ilgili bir anlaşmazlık yaşandı. Bunun üzerine ekip bölümü vermedi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin akıbeti henüz belli değil.

Dizinin yayıncı kuruluşundan ve yapım şirketinden konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. Yaşanan aksaklık nedeniyle EDHO yeni bölümün haftaya salı yayınlanması bekleniyor.

EDHO 200. BÖLÜM ÖZETİ

Hızır Çakırbeyli, düşmanlarının kurduğu tuzağa bir adım daha yaklaşır. Yapılan son hamle yüzünden Alpaslan ve adamları kaçak duruma düşerken Hızır ise cezaevine girer. Çakırbeyli ailesinin bu zor zamanlarına İlyas derman olur. Masanın ve ailenin başına yeniden geçen İlyas, yaptığı hamlelerle ailesini korurken kendisini de ateşe atar. İlyas verilen savaşta gözünü karartırken düşmanlarının onun kalemini kırması cezaevinde olan Hızır'ı korkutur.

İlyas, ailesini ve dostlarını kurtarmak için başlattığı savaşta Amerika başta olmak üzere tüm dünya ülkelerini karşısına alır. Bu savaş Hamdi Korkmaz'ı tedirgin eder. Oğlunun da oturduğu masayı dağıtmak için her türlü yola başvuran Amerika, Hamdi Korkmaz'ı korkutur.

Verilen savaşta kayıpların olmasıyla yeni müttefikler edinen İlyas, aldığı güçle gelen bütün teklifleri geri çevirir. Yapılan güç gösterileri yüzünden namlunun ucunda olan İlyas Çakırbeyli'ye kurulan tuzak tüm dengeleri değiştirecektir.

EDHO yeni sezonda neler olacak?