18 Ağustos 2022 Perşembe / 21 Muharrem 1444

Gül Masalı 2. Bölüm full izle! Gül Masalı dizisi 2 bölüm izle!

ATV'nin yeni dizisi Gül Masalı 2. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Gül Masalı dizisi 2 bölüm izleyicisine duygusal anlar yaşattı. Büyük beğeni toplayan dizinin yeni bölümünde Gonca'nın Isparta'ya gelişi, Atabeyleri de harekete geçirir. Tahir, kızını dönmeye ikna etmek için Isparta'ya geldiğinde neler yaşanacak? Gül Masalı 2. Bölüm full izle!

27 Haziran 2022 Pazartesi 07:27 - Güncelleme:

Gül Masalı dizisi 2. bölümüyle atv ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Başrolünde Gülper Özdemir, Erdem Kaynarca, Zehra Yılmaz ve Sarp Can Köroğlu'nun yer aldığı Gül Masalı'nın 2. bölümüne "O kızı buradan gönderiyoruz!" sözleri damga vurdu. Gonca İstanbul'a dönecek mi? İşte Gül Masalı dizisi 2 bölüm izleme bağlantısı ve yeni bölümde yaşananlar... Gül Masalı 2. Bölüm full izle!

GÜL MASALI DİZİSİ 2 BÖLÜM İZLE!

Gül Masalı her hafta Pazar akşamı saat 20.00'da ATV'de.

GÜL MASALI 3. BÖLÜM FRAGMANI | 'BENİM YERİM NERESİ?'

GÜL MASALI 2. BÖLÜM ÖZETİ

Annesinin mezarının Isparta'da olduğunu öğrenen Gonca, duygusal olarak zor bir sınavdan geçerken, aynı zamanda geçmişiyle yaşayacağı büyük hesaplaşmanın ilk adımını da atmış olur. Fatma'nın şartını kabul edip annesinin mirasına sahip çıkmakla, İstanbul'a dönmek arasında kararsız kalır.

Gonca'nın Isparta'ya gelişi, Atabeyleri de harekete geçirir. Gonca'nın gelişiyle, karanlık sırların açığa çıkması ihtimali onları korkutur.

Kızının öğrendiği gerçeklerle korktuğu başına gelen Tahir, kızını dönmeye ikna etmek için Isparta'ya geldiğinde, baba kız arasında büyük bir yüzleşme yaşanır.

Bir yandan kafasındaki sorulara cevap bulmaya çalışırken, diğer yandan Toprak'ın yakın ilgisi ve desteğiyle de karşılaşır.

Bu ilgi ve destek sayesinde, Toprak ve Gonca arasında sıcak bir samimiyet oluşur.

Ancak Toprak'ın, Gonca'nın etrafındaki varlığını kabullenemeyen Arda'nın yaptığı hamle, Gonca'yı şüpheye düşürür.

26 Haziran 2022 Pazar reyting sonuçları: Gül Masalı, Survivor reyting sıralaması