01 Mart 2021 Pazartesi / 17 Recep 1442
Gece modu

Bal’da kazanan Denizli olsun

Üç takımla temsil edileceğimiz Bölgesel Amatör Lig sezonu öncesi kulüp temsilcileri ve futbolun kurmayları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde bir araya gelip dostluk mesajları verdi.

24 Eylül 2017 Pazar 07:00 - Güncelleme: 24 Eylül 2017 Pazar 07:00

2017–2018 Futbol Sezonu BAL ligi heyecanı bu hafta sonu başlıyor. Yeni sezonda BAL’da Sarayköy 1926, Çal Belediyespor ve Kale Belediyespor takımları Denizli’yi temsil edecek. Önceki gün Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğünde toplanan kulüp temsilcileri ve futbolun kurmayları, birlik beraberlik ve dostluk mesajları verdi. Toplantıya Gençlik Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, Futbol İl Temsilcisi Musa Coşkun ve kulüp temsilcileri katıldı.

DERBİ ÖNCESİ DOSTLUK ZİRVESİ 

BAL Ligi 8. Grup’ta Denizli derbisine sahne olacak Kale Belediyespor -Çal Belediyespor maçı bugün Tavas Stadı’nda oynanacak. Maç öncesi bir araya gelen iki takımın temsilcileri, fair-play çerçevesinde hak edenin kazanacağı bir maç olmasını dileyerek birbirlerine başarılar diledi. Toplantıya ev sahipliği yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu; Denizli futbol ailesi olarak 3 takımımızın mücadele edeceği Bölgesel Amatör Lig’de, yeni sezonun takımlara hayırlı olmasını diledi. Takımlarımızın hem yönetim, hem de takım kadrolarıyla şampiyonluğa aday olduğunu belirten İbanoğlu, sezon sonunda şampiyonun Denizli’den çıkmasını, kazananın Denizli olmasını arzu ettiklerini söyledi.