17 Mayıs 2021 Pazartesi / 5 Sevval 1442
Gece modu

BİM 1 Eylül 2020 Salı aktüel ürünler kataloğu yayınlandı! Bu Salı BİM'e neler gelecek?

BİM'in salı günü için hazırlanan aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Her Salı ve Cuma raflarını yenileyen BİM'in aktüel ürünler kataloğunda bu hafta yine birçok üründe sürpriz indirimler var. Bu Salı BİM'e neler gelecek? Salı BİM aktüel ürünlerde bu hafta gıda ürünlerinde kaçırılmaz fırsatlar yer alıyor. BİM 1 Eylül 2020 Salı aktüel ürünler kataloğuyla bu hafta yine müşterilerin yüzünü güldürecek.

31 Ağustos 2020 Pazartesi 11:19 - Güncelleme: 31 Ağustos 2020 Pazartesi 11:19

BİM aktüel ürünlerin bu hafta Salı günü için hazırlanan aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. BİM aktüel ürünler kataloğunda bu salı gıda ürünlerdeki fırsatlar göze çarpıyor. Peki bu Salı BİM'e neler gelecek? Bu Salı BİM'deki aktüel ürünlerde sıvı yağ, salam çeşitleri gibi birçok indirimli ürün bulunuyor. İşte BİM 1 Eylül 2020 Salı aktüel ürünler kataloğu...

Her hafta birbirinden farklı ürünlerde indirim yapan BİM market zincirlerinin aktüel indirim kataloglarında bu hafta sürpriz ürünler yer alıyor. BİM aktüel ürünlerde bu hafta yine çok avantajlı ürünler var. BİM aktüel indirim kataloğunda bu hafta kutularda 50'li küçük ketçap ve mayonez ve diğer fırsat indirimleri raflardaki yerini alacak.

ŞOK'a bu hafta neler geliyor? ŞOK 2 Eylül 2020 aktüel ürünler kataloğu yayınlandı!

BİM HAKKINDA

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. BİM ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 750 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2019 yılında da sürdürmüştür; Yıl içinde beş yeni bölge merkezinin yanısıra 766 (+29 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yaklaşık %12 oranında büyüme kaydeden BİM, 2019 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 7.438 (FİLE ile 7.531) mağaza sayısına ulaşmıştır. BİM, gelişimini, kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin, etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürmektedir.

BİM Türkiye'nin yanı sıra yurt dışında da faaliyetlerini sürdürmektedir. BİM, Fas'ta 2019 yılında 55 yeni mağaza açarak 497 mağazaya ulaşmıştır. İkinci yurt dışı operasyonu olan Mısır’da ise 2019 yılı sonunda 320 mağazası bulunmaktadır.

BİM, başta müşterileri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.