6 Temmuz 2022 Çarşamba / 7 ZilHicce 1443

Pazar reyting sonuçlarında kim birinci oldu? 17 Ocak 2021 Reyting sonuçları açıklandı!

Reyting sonuçlarına göre dün en çok izlenen televizyon programı hangisi oldu? Pazar akşamı ekranlarda; Çok Güzel Hareketler 2, Hercai, Kefaret, Arıza, Menajerimi Ara, Gülgür Güldür Show ve Tövbeler Olsun yayınlandı. Bu yapımlardan hangisinin daha fazla izlendiği, TİAK ölçümleri neticesinde belli oldu. Günlük Reyting sonuçları; Total, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülüyor. Peki Pazar reyting sonuçlarına göre hangi kanal ve program birinci oldu? İşte 17 Ocak 2021 reyting sonuçları…

19 Ocak 2021 Salı 12:16 - Güncelleme:

18 Ocak 2021 Reyting sonuçları açıklandı!

Pazar akşamı yayınlanan program ve dizilerin arasından hangilerinin daha fazla izlendiği dünün reyting sonuçları neticesinde belli oldu. Dün akşam Çok Güzel Hareketler 2, Hercai, Kefaret, Arıza, Menajerimi Ara, Gülgür Güldür show ve Tövbeler Olsun yeni bölümleriyle ekranlara geldi. Reytingler TİAK (Televizyon izleme araştırmaları kurumu) tarafından Total, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülüyor. Peki Pazar reyting sonuçlarında kim birinci oldu? İşte 17 Ocak 2021 Reyting sonuçları.

Pazar günü Kanal D’de Çok Güzel Hareketler 2, Tv8’de Survivor 2021, TRT1’de Tövbeler Olsun, Show Tv'de Arıza, FOX Tv'de Kefaret, Atv'de Hercai dizileri izleyenleriyle buluştu. Günlük olarak yayınlanan ve Total, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülen dünün reyting sonuçlarına göre sıralama açıklanıyor. Reyting sonuçları sayesinde, dün akşam en çok hangi dizi veya programın izlendiği belli oluyor.

17 OCAK REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI

17 Ocak tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları  açıklandı.

Total'de birinci sırada Survivor, ikinci sırada Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu, üçüncü sırada Show Ana Haber yer aldı.

AB Grubunda birinci sırada Survivor, ikinci sırada Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu, üçüncü sırada Menajerimi Ara yer aldı.

İşte Pazar reyting sıralaması:

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1 SURVIVOR TV8

2 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX

3 SHOW ANA HABER SHOW TV

4 A.RIZA SHOW TV

5 HERCAI ATV

6 KEFARET FOX

7 HAVA DURUMU KANAL D

8 KANAL D ANA HABER KANAL D

9 COK GUZEL HAREKETLER 2 KANAL D

10 HABER ONU SHOW TV

AB İLK 10 PROGRAM

1 SURVIVOR TV8

2 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX

3 MENAJERIMI ARA STAR TV

4 SHOW ANA HABER SHOW TV

5 KEFARET FOX

6 A.RIZA SHOW TV

7 COK GUZEL HAREKETLER 2 KANAL D

8 KEFARET (OZET) FOX

9 HABER ONU SHOW TV

10 TOVBELER OLSUN