17 Ekim 2021 Pazar / 11 RebiülEvvel 1443

Barbaroslar 4. Bölüm izle! Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 4.bölüm full izle!

Barbaroslar 4.bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. Barbaroslar 4.bölümde Sylvio Akdeniz'de yıldızı parlayan Oruç'u zayıflatmak için Cafer ile kirli bir ittifaka girişmiştir. Para ve güç hırsıyla yanan Cafer, Oruç'a yeni bir darbe indirmek için ne tür bir yol izleyecektir? TRT 1 ekranlarının dev projesi Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 4.bölümü izlemek isteyenler, haberimizdeki linkten ulaşabilirler. Barbaroslar 4.bölüm full izle!

10 Ekim 2021 Pazar 12:26 - Güncelleme: 10 Ekim 2021 Pazar 12:26

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı, 4. bölüm izleyicisiyle buluştu. TRT1'de yayınlanan dizinin başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yiğit Özşener ve Yetkin Dikinciler yer alıyor. Barbaroslar 4.bölümde Sylvio Akdeniz'de yıldızı parlayan Oruç'u zayıflatmak için Cafer ile kirli bir ittifaka girişmiştir. Para ve güç hırsıyla yanan Cafer, Oruç'a yeni bir darbe indirmek için ne tür bir yol izleyecektir? Barbaroslar 4. bölümü izlemek isteyenler için Barbaroslar 4. bölüm full izleme bağlantısı haberimizde yer alıyor.

BARBAROSLAR 4. BÖLÜM İZLE

Kazandığı zaferler ve denizcilikte yaptıklarıyla Osmanlıların deniz imparatorluğu olmasını sağlayan Barbaros Hayrettin Paşa'nın hayatını konu alan Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı, TRT 1'in iddialı yapımları arasında yer alıyor.

BARBAROSLAR 4. BÖLÜM ÖZETİ

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 4. bölümde Pietro'nun emriyle içinde büyük sırların olduğu kitabın peşine düşen Radko, Süleyman'ın yaşadığı Midilli'ye çıkarma yapmış ve izini sürerek İshak'ın evine baskın verip onları sıkıştırmıştır. Bir anda Radko'yu karşısında bulan Hızır ve İshak acaba bu cendereden kurtulabilecek midir?

Papalığın peşinde olduğu mühendis Ebu Muhammed'i Tekgöz Theo'dan kurtarmayı başaran Oruç, ardından kötü bir sürprizle karşılaşmıştır.

Isabel'den, aldığı gemisi Şahin tarafından zapt edilmiş, kurtardığı Ebu Muhammed de esir edilmiştir. Oruç, adına kara çalacak olan bu hadiseye nasıl bir tepki verecektir? Şahin'in bu ihanetine babası Kılıç Bey'in tavrı ne olacaktır?

Barbaroslar 4.bölümde Sylvio Akdeniz'de yıldızı parlayan Oruç'u zayıflatmak için Cafer ile kirli bir ittifaka girişmiştir. Para ve güç hırsıyla yanan Cafer, Oruç'a yeni bir darbe indirmek için ne tür bir yol izleyecektir?

Diğer yandan Pietro'nun emriyle Oruç'u bitirmek için uğraşlara giren Sylvio ilk olarak kızı Isabel'i ondan uzaklaştırmaya çalışacaktır. Öz babası ile Oruç arasında kalacak olan İsabel'in tavrı ne olacaktır? Baba Oruç kendisine karşı yapılan haksızlıklar karşısında nasıl bir yol izleyecektir?

Elleri İshak'ın ailesinin kanına bulaşmış olan Yorgo, Midilli'den kalkıp İskenderiye'ye kızının yanına sığınmıştır. İshak'ın kendisinden intikam almak istediğini bilen Yorgo'nun yardımına kim yetişecektir? Despina, babası Yorgo'nun İskenderiye'de saklandığını Oruç'tan gizleyecek midir?

7 Ekim 2021 Perşembe reyting sonuçları açıklandı mı? Bir Zamanlar Çukurova, Camdaki Kız reyting sıralaması

Camdaki Kız 14. Bölüm izle tek parça!