15 Mayıs 2021 Cumartesi / 3 Sevval 1442
Gece modu

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle Atv! Bir Zamanlar Çukurova 93. bölüm izle tek parça!

Bir Zamanlar Çukurova 93. bölümüyle Perşembe akşamı ATV'de ekrana geldi. Bir Zamanlar Çukurova son bölüme Demir'in Fekeli'yi öldürmesi damga vurdu. Bir Zamanlar Çukurova 93. bölümde Demir'in Fekeli'yi vurduğu haberi Çukurova'ya bomba gibi düşer. Fekeli'nin vurulmasıyla birlikte Züleyha da aynı zamanda kaza yapar. Züleyha'yı o halde gören Ümit kazayı görmezden gelmeye karar verir. Arkasını dönüp gider. Peki şimdi ne olacak? Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle Atv! Bir Zamanlar Çukurova 93. bölüm izle tek parça

23 Nisan 2021 Cuma 10:13 - Güncelleme: 23 Nisan 2021 Cuma 10:13

Bir Zamanlar Çukurova 93. bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Atv'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 93.son bölümde; Züleyha hamiledir. Bunu öğrenen Ümit'i çileden çıkar! Ümit'in gözü öyle kararmıştır ki, doktor olduğunu bile unutup kaza yapan Züleyha'yı gördüğü halde öylece orada bırakır. Züleyha yaşayacak mı? Züleyha'yı öylece nırakıp giden Ümit'in vicdanı sızlayacak mı? Bir Zamanlar Çukurova son bölümü full izlemek için Atv linki haberimizde yer alıyor. Bir Zamanlar Çukurova 93. bölüm izle!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 93. BÖLÜM FULL İZLE ATV

DEMİR FEKELİ'Yİ VURDU! ŞİMDİ NE OLACAK?

Demir'in Fekeli'yi vurduğu haberi Çukurova'ya bomba gibi düşer! Çarşıdaki konuşmalara şahit olan Züleyha, Demir'i bulmak için her yana koşturur ama ne onu ne Fekeli'yi bulamaz!

Haber hastaneye de ulaşınca Ümit de koşarak Fikret'e hesap sormaya gider. Hastanede de Fekeli'nin oraya gelmemesi konuşulur. Müjgan da eve koşar!

FOTOĞRAFLAR ORTALIĞI KARIŞTIRIYOR

Demir, gizlice fotoğraflarını çektirip Züleyha'ya yolladığı için Ümit'e kızgındır. Ama Ümit, fotoğraflarının çekildiğinden haberinin olmadığını, kendisine yollandığını ve çok korktuğunu söyler.

Züleyha ise Demir'i sevdiğinden ve aynı şekilde sevildiğinden emin olmaya çalışmaktadır. Onun, ilişkilerine ve aşklarına dair soruları, Demir'in kafasını karıştırır.

ŞERMİN SEVDA'DAN ŞÜPHELENİYOR AMA ONU KİMSE DİNLEMİYOR

Eve getirilen ve dinlenen Sevda, hala tuhaf tavırlar sergiler. Sabah erkenden evden çıkıp, iyiyim ben diye geri döner.

Şermin, hastanede gördüklerini anlatır ama ona yine kimse inanmaz. Oysa Sevda, Ümit'e onu terk etmediğini, zorla elinden alındığını ispat etmeye gitmiştir. Bunu da başarır ama anne - kız olarak ilişkilerini inşa etmeleri çok zor olacaktır.

Sevda, şimdi hem kızını korumak hem de Demir ve Züleyha'yı şüphelendirmemek için uğraşacaktır.

FİKRET VE ÜMİT ARTIK BAŞKA SAVAŞLARIN İÇİNDE

Fotoğrafların da Züleyha ve Demir'in arasını açmaması, Ümit'i yıkmıştır. Fikret ise, şimdi artık daha hırslıdır. Ümit'i de Demir'e aşık olup, verdikleri intikam sözünü tutmamakla suçlar!

Oysa Fikret de ne kadar inkar etse de aşka düşmüştür. Tüm olan biten arasında Müjgan ile barışır!

FADİK MURADINA ERDİ!

Kağıtları askıya çıkınca, Fadik ve Raşit daha fazla beklemek istemezler. Kimseye haber vermeden belediyeye gidip, nikahlarını kıydırırlar. Ama hanımağa Fadik'i düğünsüz evlendirmeyecektir.

Konakta büyük bir hazırlık ile akşama düğün yetiştirilir. Kimse, düğünde kötü bir sürpriz beklemiyordur ama hepsini şoke eden bir misafir gelecektir!

ÜMİT, AŞKI İÇİN NE KADAR GÖZÜNÜ KARARTABİLİR?

Züleyha'nın Demir'den vazgeçmemesi, Demir'in de kendisini bir kez daha terslemesi, Ümit'i çileden çıkartır!

Müjgan'ın, Züleyha'nın her zaman kazanan tarafta olduğunu söylemesi de etkileyince, arabasına atlayıp çiftliğe gitmeye karar verir. Ancak son sürat giderken bir kazaya tanıklık eder! Züleyha kaza yapmıştır ve kötü durumdadır.

Bunu gören Ümit'in gözü öyle kararmıştır ki, doktor olduğunu bile unutup kazayı görmezden gelmeye karar verir. Arkasını dönüp gider.

Züleyha yaşayacak mı? Züleyha'yı öylece nırakıp giden Ümit'in vicdanı sızlayacak mı?

Camdaki Kız 3.bölüm izle!

Bir Zamanlar Kıbrıs 4. bölüm full izle Youtube!