1 Ağustos 2021 Pazar / 22 ZilHicce 1442
Gece modu

Camdaki Kız 7. yeni bölümde neler yaşanacak? Camdaki Kız 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Camdaki Kız dizisinin 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Nalan'ın Sedat ile yakınlaşmasından sonra Feride çıldırır ve Nalan için yapacakları tam bir felaket olur. Camdaki Kız 7. bölüm fragmanında Feride, Nalan'a uyguladığı şiddetin dozunu artırır. Koroğlu ailesinin Nalan'ın evine ziyarete gelmesiyle birlikte bayılan Nalan'ı Muzo bulur. Diğer yandan Sedat ve Cana yeniden bir araya gelir. Peki Camdaki Kız 7. bölümde neler yaşanacak? İşte Camdaki Kız 7. bölüm fragmanları...

27 Mayıs 2021 Perşembe 11:22 - Güncelleme: 27 Mayıs 2021 Perşembe 11:22

Camdaki Kız'ın 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız, her perşembe ekranların en çok izlenen dizisi oluyor. Camdaki Kız dizisinin 7. bölümünden 2. fragman da yayınlandı. Camdaki Kız 7. bölüm fragmanında annesine yakalanan Nalan, Feride'nin zulmünden kaçamıyor. İşte Camdaki Kız 7. bölüm 1. ve 2. fragmanı.

CAMDAKİ KIZ 7. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan Camdaki Kız'ın 7. bölümünde Feride, Nalan'a uyguladığı şiddetin, dozunu artıracak.

CAMDAKİ KIZ 7. BÖLÜM 2. FRAGMANI


Sedat'ın öpücüğü Nalan'a pahalıya patlıyor!

Camdaki Kız'ın 7. bölümünde Feride, Nalan'ı Sedat'la gördükten sonra Nalan için yapacakları tam bir felaket olacaktır. Feride, Nalan'a uyguladığı şiddetin dozunu artırır. Feride, Nalan'a Sedat'la evlenene kadar görüşmeyeceğini söyler. Ancak Sedat, en kısa sürede Nalan'la evlenmek ister. Sedat ve Nalan'ın gizli görüşmesi ise Feride'nin tüm kapıları kapatmasına neden olur.

Feride, Nalan'ın dünyayla bağlantısını koparıp, onu eve kapattığı için Sedat bir türlü Nalan'a ulaşamaz. Gün geçtikçe Nalan'a olan hisleri artan Sedat sonunda merak eder ve durumu ailesine açar. Bunun üzerine Koroğlu ailesi İpekoğlu ailesinin evine habersiz bir ziyarette bulunur.

Sedat ve Nalan öpüştüğünü öğrenen Feride çıldırmıştır. Bu yüzden Nalan'ın kaybolduğunu düşündüğü ahlakını kendince geri getirmeye çalışır. Ancak Feride'nin yöntemleri artık sınırı aşmıştır. Nalan'ın sağlığını tehlikeye atacak bir boyuta gelir. Bayılan Nalan'ı ise Muzo bulur. İlk defa Nalan'ın evine giden Muzo, yaşanmak üzere olan büyük felaketi engelleyebilecek midir?

Sedat ve Cana yeniden bir araya geliyor!

Sedat, Cana'ya karşı koyamaz ve tekrar bir araya gelir.

Nalan karakterini Burcu Biricik'in canlandırdığı Camdaki Kız'da; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek yer alıyor. Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu'nun kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Nadim Güç'ün üstlendiği Camdaki Kız Perşembe 20.00'de Kanal D'de!

Sadakatsiz bu hafta neden yok? Sadakatsiz 31. yeni bölüm ne zaman?

Masumlar Apartmanı 35.bölüm full izle!