13 Nisan 2021 Salı / 1 Ramazan 1442
Gece modu

Kuruluş Osman 38. bölüm izle!

Kuruluş Osman 38. bölümde Osman Bey'in cenk ederken söylediği 'Ya devlet başa ya kuzgun leşe!' sözü son bölüme damga vurdu. Kuruluş Osman 38. bölümde; Ertuğrul Bey'in ölüm döşeğinde olmasıyla birlikte Savcı Bey'i beylik telaşı sarar. Osman Bey'in kendi adaylığını duyurmasıyla birlikte kardeşine bilenen Savcı Bey, istediğini almak için otağın kapısına yürürken Ertuğrul Bey oğullarını çağırıp son sözü söylüyor. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte, kaçıranlar için Kuruluş Osman 38. bölüm izleme sayfası.

07 Nisan 2021 Çarşamba 17:11 - Güncelleme: 07 Nisan 2021 Çarşamba 17:11

Kuruluş Osman 38. bölümüyle ATV ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Kuruluş Osman 38.bölümde; Osman Bey'in yokluğunda Dündar Bey ve Savcı Bey'in girişimleri ile Kayı Obası'nda yeni bey seçimi için Toy toplanmasına karar verilir. Bu sırada Ertuğrul Bey'den gelen haber obada bomba etkisi yaratır. Ertuğrul Bey, son sözünü söyleyecektir. Kayı Obası'nın yeni beyi kim olacak? Savcı Bey, beylik yarışında Osman Bey'i önüne geçmek için ne yapacak? İşte Kuruluş Osman son bölüm tek parça full izleme linki.

Kuruluş Osman 38. bölümde Savcı bey, beylik için adaylığını alenen duyurmak ister. Bamsı'dan söz isteyen Savcı, Osman Bey'in kendisinin beyliğini kabul etmemesi halinde olaya müdahale etmesini ister. Bamsı'dan aldığı cevap ise ders niteliğindedir. Kuruluş Osman son bölüm tek parça ve yeni bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.

KURULUŞ OSMAN 38. BÖLÜM İZLE

KURULUŞ OSMAN 38. BÖLÜM ÖZETİ

Kuruluş Osman 38.bölümde; Osman Bey'in yokluğunda Dündar Bey ve Savcı Bey'in girişimleri ile Kayı Obası'nda yeni bey seçimi için Toy toplanmasına karar verilir.

Kulucahisar Kalesi'ni kaybetmenin acısıyla Geyhatu'ya giderek kendisine tuzak kuranın Yavlak Arslan olduğunu açıklayan Nikola, Targun Hatun'u ise Kayı beylerinin yemeğini zehirlemesi için görevlendirir.

Osman Bey, Moğol tehdidine karşı Geyhatu'yla yüzleşmek zorunda kalırken, Ertuğrul Bey'den gelen haber obada bomba etkisi yaratır. Kayı Obası'nın yeni beyi kim olacak? Ertuğrul Bey'den gelen haber ne?

Kuruluş Osman 38. bölümde; Savcı ve Dündar Beyler, Toy'dan istediğini alabilecek mi? Osman Bey, Bizans-Moğol kıskacından kurtulmak üzere kiminle ittifaka gidecek?

Targun Hatun, Nikola'dan aldığı zehirle ne yapacak? Flatyos, Osman Bey'i ele geçirmek için nasıl bir oyun kuracak? Bala Hatun ve Targun Hatun arasındaki gerilim nasıl sonuçlanacak?

KURULUŞ OSMAN 39. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Kuruluş Osman'ın haftaya Çarşamba ekrana gelecek olan 39. yeni bölümünden de ilk fragman yayınlandı.

Genel yönetmenliğini Metin Günay'ın üstlendiği, senaryosunu da Mehmet Bozdağ, Ozan Bodur, Atilla Engin ve Aslı Zeynep Peker Bozdağ'ın kaleme aldığı reyting rekoruna imza atan Kuruluş Osman 39.bölüm fragmanında Ertuğrul Bey ayaklanıyor. Kararını bildirmek için son kez dışarı çıkan Ertuğrul Bey'i be gibi bir sürpriz bekliyor?

KURULUŞ OSMAN 39. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

Yönetmenlik koltuğunda Fethi Bayram ve Ahmet Yılmaz'ın oturduğu, Diriliş Ertuğrul yapımı sayesinde yakından tanınarak adından söz ettiren ve Mehmet Bozdağ'ın yapımcılığında yer aldığı, Bozdağ Film farkıyla ekrana gelen Kuruluş Osman 39. yeni bölümüyle 23 Aralık Çarşamba günü saat 20:00'da yayınlanacak.

Osman Gazi'nin amcası Dündar Bey nasıl öldü?

Kuruluş Osman Geyhatu'yu kim öldürdü?

Uyanış Büyük Selçuklu 12. bölüm izle!

Batınilerin yüce imamı kimdir? Batıniler neye inanır?