14 Nisan 2024 Pazar / 6 Sevval 1445

Mahkum 10. bölüm tek parça izle! Mahkum 10. Bölüm full izle!

Mahkum 10. bölümüyle izleyici karşısına geçti. Perşembe günleri FOX'ta ekrana gelen Mahkum dizisinin 10. bölümünde nefesler tutuldu. Fırat, suçsuzluğunu dışarda ispatlamak için hapishaneden kaçmanın yolunu bulur. 2 kadının hayatı arasında seçim yapmak zorunda kalan Barış ne yapacak? Yeni bölümde neler yaşanacak? Mahkum 10. bölüm full izleme bağlantısına haberimizden ulaşabilirsiniz.

17 Şubat 2022 Perşembe 21:06 - Güncelleme:
Mahkum 10. bölüm tek parça izle! Mahkum 10. Bölüm full izle!

FOX Tv'nin yeni dizisi Mahkum, 10. bölümüyle izleyenlere heyecan dolu anlar yaşattı. FOX Tv'nin iddialı yapımlarından olan Mahkum, 'Innocent Defendant' dizisinden uyarlanmıştır. Başrollerinde Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova'nın yer aldığı Mahkum'un 10. bölümünde Fırat hapishaneden kaçabilecek mi? Mahkum 10.bölüm izleme bağlantısı haberimizde yer alıyor. Mahkum 10. Bölüm full izle!

MAHKUM 10. BÖLÜM FULL İZLE!

"Adalet er ya da geç yerini bulacak!"

'Innocent Defendant' dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelen Mahkum dizisinin yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk otururken, senaryosunu Uğraş Güneş uyarlıyor. Peki Mahkum 10. Bölümde neler yaşandı? İşte son bölüm özeti ve 11. bölüm fragmanı.

MAHKUM 11. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

MAHKUM 10. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

FOX Tv'nin iddialı yapımlarından olan Mahkum'un 10. Bölümünde Fırat, suçsuzluğunu dışarda ispatlamak için hapishaneden kaçmanın yolunu bulur. "Adalet er ya da geç yerini bulacak" diyen Fırat, çıkar çıkmaz ne yapacak?

Rafi'nin büyük meydan okuması karşısında seçim yapmak zorunda kalan Barış, yeni bir yola girmek üzeredir.

Savaş'ın karanlık geçmişini aydınlatmaya çalışırken, ailesini korumak için büyük mücadele vermeye devam eder.

İşlemediği günahların bedelini ödeme zamanı gelmiştir. Zaman, Barış'ın aleyhine akmaya başlar.

Mahkum 10. bölümde Fırat'a desteğini gizlice sürdüren Cemre, Tahir ile ilgili büyük bir sırrı öğrenir. Fırat'a büyük ızdırap verecek bu sırrı açıklayabilecek midir?

Alevlerin içinde kalan Fırat, ona ve arkadaşlarına bu komployu kuran ismin peşindedir. Cehennemin ortasından kurtulmaya çalışırken, zekasıyla bunu fırsata çevirir.

Büyük kaçış planında önemli bir koz öğrenmiştir. Ya bu cezavinden kaçacak ya da burada ölecek.

Fırat büyük sona bir adım daha yaklaşır. Bu dört duvar arasından çıkabilecek midir?

MAHKUM DİZİSİ OYUNCULARI

Yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk'ün oturduğu, senaryosunu Uğraş Güneş'in uyarladığı dizinin başrollerini Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova üstlenirken, dizide ayrıca Hayal Köseoğlu, Hakan Karsak, Hakan Salınmış, Tugay Mercan, Bülent Seyran, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Muharrem Türksever ve Mehmet Ulay ve Hakan Salınmış

17 Şubat 2022 Perşembe reyting sonuçları: Barbaroslar, Camdaki Kız, Mahkum reyting sıralaması

Camdaki Kız 31. Bölüm izle tek parça!