24 Şubat 2021 Çarşamba / 12 Recep 1442
Gece modu

Sadakatsiz 4.bölüm full izle! Sadakatsiz 4. bölüm izle!

Sadakatsiz dizisi 4. bölümüyle Kanal D'de ekrana geldi. Sadakatsiz 4. bölüme Asya'nın Volkan ve Derin'i beraber görmesi damga vurdu. İçinde fırtınalar kopan Asya, hiçbir şey olmamış gibi davranmaya çalışsa da içi kan ağlar. Sadakatsiz 4. bölüm izleyenleri derinden etkiledi. Bir ailenin dağılışını anlatan dizinin başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Özge Özder rol alıyor. Gözleriyle ihanete şahit olan Asya'nın yaşadıkları izleyenleri derinden etkiledi. İşte kaçıranlar için Sadakatsiz 4. bölüm izleme linki.

05 Kasım 2020 Perşembe 12:28 - Güncelleme: 05 Kasım 2020 Perşembe 12:28

Sadakatsiz 4. bölümü izleyenleri ekran başına kilitledi. İlk yayınlandığı günden beri konusuyla dikkat çeken dizi, eşini aldatan bir adamı ve ailesini soktuğu durumu konu alıyor. Sadakatsiz 4. bölümde eşi Asya'yı aldatan Volkan'ın ne yardan ne serden geçmemesi başına daha büyük dert açacaktır. Asya ise ailesini bu yıkımdan enkaz almadan kurtarabilmenin derdindedir. Gözleriyle ihanete şahit olan Asya'nın yaşadıkları izleyenleri derinden etkiledi. İşte kaçıranlar için Sadakatsiz 4.bölüm full izleme linki.

BBC Studios’un Doctor Foster isimli dizisinin Türkiye uyarlaması olan, yapımcılığını Med Yapım ve Mednova'nın üstlendiği Sadakatsiz dizisi 28 Ekim Çarşamba akşamı 4. bölümüyle ekrana geldi. Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Özge Özder'in başrollerde oynadığı Sadakatsiz'in son bölümü izleyiciyi ekran başına kilitledi. Yayınlanan son bölümde Volkan'ın annesi vefat etti. Asya ise kocasının ihanetine şahit oldu. Sadakatsiz'deki sahne sosyal medyanın da gündeminde yer aldı. Sadakatsiz 4. bölüm full izle! Sadakatsiz 4. bölüm izle!

SADAKATSİZ 4. BÖLÜM İZLE KANAL D

SADAKATSİZ 4. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sadakatsiz 4. bölümde Volkan'dan boşanmak için delil toplamaya çalışan Asya, beklenmedik olayların içinde kalıyor. Yaşadığı ihanetin ağırlığı altında ezilse de bunu belli etmeden hayatına devam etmek zorunda olduğunu anlıyor. Oğlu Ali'nin bu durumdan en çok etkilenen kişi olacak olması da Asya'yı ayrıca yaralıyor.

Öte yandan intikam planları da yapan Asya, yavaş yavaş harekete geçmeye başlıyor.

SADAKATSİZ 5. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

SADAKATSİZ 5. BÖLÜM 2. FRAGMANI


Asya, kayınvalidesi Saliha’nın yanından evine döndüğünde, kendini oğlu Ali ile beklenmedik bir konuşmanın içinde bulur. Ertesi gün aldıkları bir haber ise, Asya ile Volkan’ı derinden sarsar ve Asya’nın yeni bir karar almasına sebep olur. Bu yeni kararın sonunda tanık olduğu şey ise, Asya’nın gözünü karartacak, gizemli ve sert bir oyunun başlangıcı olacaktır.

Sadakatsiz 5.bölüm yayınlandı! Sadakatsiz 5. bölüm izle!

Asya, Derin’in hamile olduğunu öğrenen Volkan’ın yapacağı seçimi merak eder. Volkan ya Derin’le olacak, bebeğin sorumluluğunu üstlenecektir ya da kendisini ve oğlunu seçecektir. Öte yandan Derin, Volkan’ın kendisini oyaladığını düşünmektedir ve ondan net bir cevap ister. İki kadın arasında sıkışıp kalan Volkan’ın seçimi, herkesin hayatını etkileyecektir. 

SADAKATSİZ DİZİSİ KONUSU

Doktor Asya (Cansu Dere),kocası Volkan (Caner Cindoruk) ve oğulları Ali (Alp Akar) ile huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmektedir. Bu durum, kocasının genç bir kadınla birkaç aydır ilişkisi olduğunu öğrenince değişir. Asya evliliğini kurtarmak ya da sadakatsiz kocasından intikam almak arasında tercih yapmalıdır.

Sadakatsiz dizisine sürpriz oyuncu! Kenan Ece, Sadakatsiz dizisine katılıyor

Yasak Elma 83. bölüm full izle FOX Tv!

Çukur 101. bölüm full izle Puhu Tv!

Sefirin Kızı son bölüm izle Puhu Tv!

Menajerimi ara 11. bölüm full izle Puhu Tv!

Doğduğun Ev Kaderindir 17. Bölüm izle!

Arıza 8. bölüm full izle Show Tv!

Ramo 18. bölüm izle!