20 Ağustos 2022 Cumartesi / 23 Muharrem 1444

Teşkilat 38. son bölüm izle tek parça! Teşkilat 38. bölüm full izle!

Teşkilat 38. bölüm izleyenleri aksiyon dolu sahnelerle karşıladı. Türk istihbaratına dair gelişmelerin konu alındığı Teşkilat'ın 38. bölümünde ekip kimyasal maddeleri barındıran taşıyıcının peşine düşer. Taşıyıcıyı bulduklarında düzenlenen operasyon sırasında hiç beklenmedik bir kayıp yaşarlar. Peki Teşkilat dizisinin son bölümde neler yaşandı? Youtube Teşkilat 38. bölüm izleme linkine tek parça halinde haberimizden ulaşabilirsiniz.

15 Mart 2022 Salı 10:01 - Güncelleme:

Teşkilat 38. bölüm izleyenleri ekran başına kilitledi. TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve her Pazar izlenme rekoru kıran Teşkilat son bölüme ekibin yaşadığı kayıp damga vurdu. Teşkilat 38.bölümde Ekip Yıldırım'ı durdurmaya çalışırken Mete çok zor bir karar vermek zorunda kalacaktır. Teşkilat'ın son bölümünü izleyemeyenler için Teşkilat 38. bölüm full izleme linki tek parça halinde haberimizde yer alıyor.

TEŞKİLAT 38. BÖLÜM FULL İZLE TEK PARÇA (YOUTUBE)

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan dizisi Teşkilat'ın son bölümünde yaşanan kayıp sonrası hırslanan ekip yeni bir amaç etrafında birleşir, bu kaybı onlara yaşatanlar bedellerini çok ağır ödeyecektir. Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği Teşkilat, her pazar TRT1'de...

Teşkilat'ın yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar üstleniyor. Başrollerinde ise Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Nihat Altınkaya, Tuncer Salman, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say, Nil Günal, Feray Darıcı, Bülent Bilgiç, Hilal Öztunca, Lara Domaç ve Hakan Boyav ve Yavuz Bingöl yer alıyor.

TEŞKİLAT SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Teşkilat 38. bölümde ekip kimyasal maddeleri barındıran taşıyıcının peşine düşer.

Taşıyıcıyı bulduklarında düzenlenen operasyon sırasında hiç beklenmedik bir kayıp yaşarlar.

Bu kayıp sonrası hırslanan ekip yeni bir amaç etrafında birleşir, bu kaybı onlara yaşatanlar bedellerini çok ağır ödeyecektir.

Gizli görevde olan Hakkı, ekibe yardım etmek için Yıldırım'ın yeni planını deşifre etmeye çalışır ancak hesapta olmayan yeni gelişmeler hayatını tehlikeye sokar.

Halit, Yıldırım'ın hamlesi için Ceren'i sıkıştırırken, Ceren hücresinde çaresizce kurtarılmayı beklemektedir.

Yıldırım'ın kimyasalları Türkiye'ye sokma planı ekibin nokta atışı operasyonu sayesinde sekteye uğrayınca Yıldırım yeni hedefine yönelir.

Bu hedefin boyutu tahmin edilenden büyüktür. Ekibimiz Yıldırım'ı durdurmaya çalışırken Mete çok zor bir karar vermek zorunda kalacaktır.

13 Mart 2022 Pazar reyting sonuçları açıklandı! Teşkilat, Yargı, Adı Sevgi...

Masumlar Apartmanı 62. Bölümde neler olacak?

Yargı 24. bölüm full izle!