19 Mayıs 2022 Perşembe / 18 Sevval 1443

ŞOK'a bu hafta neler geliyor? ŞOK aktüel ürünler 27 Mayıs 2020 kataloğu satışta!

ŞOK aktüel ürünler 27 Mayıs 2020 kataloğu satışa sunuldu. ŞOK aktüel ürünler kataloğunda bu hafta mutfak araç gereçlerindeki fırsatlar göze çarpıyor. Mayıs ayının son aktüel kataloğundaki aktüel ürünlerde kaçırılmayacak fırsatlar da sizleri bekliyor. ŞOK aktüel ürünlerde bu hafta davul fırın, ütü masası ve dolap düzenleyiciler yer alıyor. Peki ŞOK'a bu hafta neler geliyor? İşte 27 Mayıs Çarşamba ŞOK aktüel ürünler kataloğundaki indirimli ürünler…

27 Mayıs 2020 Çarşamba 12:33 - Güncelleme:

ŞOK aktüel ürünlerin bu hafta satışa sunulan indirim kataloğu yayınlandı. Her Çarşamba raflarını yenileyen ŞOK marketin aktüel ürünler kataloğunda bu hafta yine birçok üründe sürpriz indirimler var. Müşteriler 'ŞOK'a bu hafta neler geliyor?' sorusuna yanıt arıyor. ŞOK aktüel ürünlerde bu hafta yine müşterilerin yüzünü güldürecek indirimler var. ŞOK 27 Mayıs 2020 aktüel kataloğundaki ürünler raflarda yerini aldı. ŞOK aktüel ürünler indirim listesi haberimizde.

ŞOK aktüel kataloğu yayınlandı! ŞOK aktüel ürünlerde bu hafta şampuan ve yumuşatıcılardaki indirim fırsatları göze çarpıyor. Her çarşamba birbirinden ucuz ürünlerle müşterisini memnun eden ŞOK marketin bu hafta için hazırlanan indirimli ürünler listesi belli oldu. ŞOK aktüelin bu haftaki kataloğunda vileda çeşitleri ve banyo paspası da kaçırılmayacak fırsatlar arasında yer alıyor.

Her hafta birbirinden farklı ürünlerde indirim yapan ŞOK market zincirlerinin aktüel indirim kataloglarında bu hafta sürpriz ürünler yer alıyor.

ŞOK aktüel ürünlerde bu hafta yine çok avantajlı ürünler var. ŞOK aktüel indirim kataloğunda bu hafta gıdadan teknolojiye, mutfak araç gereçlerinden zücaciyeye varıncaya kadar birçok üründe fırsat indirimi raflardaki yerini alacak.

A101 28 MAYIS 2020 AKTÜEL ÜRÜNLER İÇİN TIKLAYINIZ

BİM 27 MAYIS 2020 AKTÜEL ÜRÜNLER İÇİN TIKLAYINIZ