23 Ekim 2021 Cumartesi / 17 RebiülEvvel 1443

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle! Bir Zamanlar Çukurova 101. bölüm full izle!

Bir Zamanlar Çukurova 101. bölümde izleyenleri yine ekran başına kilitleyen olaylar yaşandı. Atv'nin izlenme rekorları kıran dizisi Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde Sevda'nın ölümü sonrası kızı Ümit, Demir'e şantaj yaparak konağa yerleşir. Züleyha tam evi terkedecekken Demir ona Sevda'nın öldüğünü ve Ümit'in kendisini tehdit ettiğini söyler. Peki bundan sonra ne olacak? Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle atv linki haberimizde. Bir Zamanlar Çukurova 101. bölüm izle!

20 Haziran 2021 Pazar 16:46 - Güncelleme: 20 Haziran 2021 Pazar 16:46

Bir Zamanlar Çukurova 101. bölümüyle izleyenleri şaşırtan anlar yaşattı. Perşembe akşamı Atv'de ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova'nın 101. bölümünde Ümit, Züleyha ve Demir'in yaşadığı konağa geldi. Demir'i Sevda'nın ölümüyle tehdit eden Ümit, konağa yerleşmek için bunu kullanır. Züleyha bu işe ne tepki verecek? Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tek parça halinde izlemek için haberimizdeki linke tıklayın. Bir Zamanlar Çukurova 101. son bölüm full izle!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 101. BÖLÜM FULL İZLE

Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde Ümit konağa geliyor!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 101. BÖLÜM İZLE (YOUTUBE)

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Bir Zamanlar Çukurova 101. bölümde Gözü dönen Ümit, Demir arkasını dönüp giderken, silahına davranır! Kızının tüm yaşananlardan sonra bir de katil olmasına engel olmak isteyen Sevda, canını ortaya koyacaktır!

Ümit'in bu kadar gözünü karartabileceğini tahmin etmeyen Demir, ikinci annem dediği Sevda ile yuvası arasındaki hesaplaşmayı bitiremeden, onun ölümüyle karşı karşıya kalacaktır! Üstelik bu ölüm, onu çok zor bir karar vermek zorunda bırakacaktır!

ÜZÜM KIZ ARTIK GERÇEK BABASINA DA KAVUŞUYOR

Saniye'nin Üzüm'e kötülük yapacağını düşünüp kafasına odunla vurduğu Cumali, hayati tehlikeyi atlatıp, taburcu olur ve çiftliğe geri döner. Züleyha'nın da Saniye'nin de gönlü, Üzüm'ü öz babasından ayırmaya kıyamayacaktır. Ancak Cumali, onlara anlattığı kadar kader kurbanı mıdır? Bunu zaman gösterecektir.

FEKELİ'NİN YÜZÜ GÜLMÜYOR!

Fekeli, Fikret ve Lütfiye'nin Kerem Ali'nin başındaki bekleyişleri umutla devam etmektedir. Bahtiyar, küçük bebeğin hayata dönmesi için canını dişine takmıştır. Müjgan'ın ailesinin avukatı vazgeçip dönse de, aile vazgeçmeye niyetli değildir! Kapıları tekrar çalacaktır!

Fekeli, torununun yaşam savaşını kazanması için dua ederken, yasal sorunlarla da boğuşmak zorunda kalacaktır. Anlaşılan kader ile arasındaki evlat ve aşk sınavları da sona ermemiştir. Fekeli'nin kaderinde yine bir can ile sınanmak vardır! Fekeli'nin bu kez sırdaşı Çetin olacaktır.

ŞERMİN VE BETÜL YENİDEN TAMAMEN YAMAN MI OLUYOR?

Sevda ve Ümit ortalıktan yok olmuştur. Betül ve Şermin, konuyla hiç ilgileri yokmuşçasına Yaman sofrasında başköşeye yerleşirler. Hatta tüm geçmişe bir perde çekilip, Betül ve Demir yeniden iki kardeş gibi işbirliği yapmaya bile başlayacaktır.

ZÜLEYHA VE DEMİR'IN ARASINA YENİDEN SIRLAR VE ÜMİT GİRİYOR!

Demir, Sevda'nın ölümünün ardından pek çok karar almak zorunda kalacaktır. Üstlendiği sırları Züleyha'yı tehlikeye atmamak için onunla da paylaşamaz. Fikret ile buluşarak bazı şeyleri netleştirmeye çalışır. Ümit ile ilgili sorunlarını çözemez ama ikisi arasındaki gerginlik bu sayede azalacaktır.

Tüm bu süreçte, Yaman konağındaki gerginlik artarken, Ümit'in de hamileliğinin ilerlediğini zannetmeye devam ederler. Bu yüzden Demir, Züleyha'ya danışmadan Ümit'i alıp konağa getirecektir! Çünkü saklamaları gereken bir sır vardır!

Survivor, Akrep, Bir Zamanlar Çukurova reyting sıralaması: 17 Haziran 2021 reyting sonuçları

Akrep final bölümü izle Puhu Tv (Akrep 26.son bölüm)