17 Nisan 2024 Çarşamba / 9 Sevval 1445

Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon tarihi belli oldu mu? Müge Anlı ne zaman başlıyor 2022?

Müge Anlı ne zaman başlıyor? sorusu yeni sezona az bir süre kala gündeme geldi. Hafta içi her gün Atv'de ekrana gelen programda kayıp ve cinayetler araştırılıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının Haziran ayında yayınlanan sezon finalinde ünlü sunucu evlilik haberini canlı yayında açıklamıştı. Peki yeni sezon tarihi belli oldu mu?

5 Ağustos 2022 Cuma 16:50 - Güncelleme:
Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon tarihi belli oldu mu? Müge Anlı ne zaman başlıyor 2022?

Atv ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'in yeni sezon tarihi izleyicisi tarafından merak edildi. Ünlü sunucu, programın sezon finalinde evlilik haberini verip magazin gündemine oturmuştu. Diziler ve günlük yayınlanan programlar Eylül ayında başlayacak Peki Müge Anlı ne zaman başlıyor? Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon tarihi belli oldu mu? İşte detaylar...

MÜGE ANLI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni sezon tarihi henüz belli olmadı. Atv'de yayınlanan programın yayın tarihinin yakın zamanda kanal tarafından açıklanması bekleniyor. Geçen yıl Müge Anlı Ağustos ayının sonunda yeni sezona başlamıştı, bu yıl da Ağustos'un 29'una denk gelen Pazartesi günü yeni sezonun başlaması bekleniyor.

MÜGE ANLI KİMDİR?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak Top Secret programıyla Kanal 6'da başlayan Müge Anlı magazin sunuculuğuna Kanal D ve atv gibi kanallarda devam etti. 2006-2008 yılları arasında magazinci Şenay Düdek ve Pakize Suda ile Kanal D'de Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı.

Uzun yıllar Vatan Gazetesi'nin magazin müdürlüğünü üstlendi. 2008 yılında Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.

Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi. 2019 yılında atv'de Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yaz tatilindeyken Güven Bana isimli bilgi yarışmasını sundu.

Müge Anlı, 1999 yılında evlendiği gazeteci Burhan Akdağ'dan 2008 yılında boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu.

Müge Anlı'nın kızı Lidya Akdağ nerede okuyor?

Anlı, 20.06.2022 tarihinde sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programında İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıkladı. Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu, 25.06.2022 tarihinde evlendi.

Müge Anlı'nın eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir, kaç yaşında?