29 Haziran 2022 Çarşamba / 30 Zilkade 1443

İşte Cenk Tosun'un yeni takımı! Alacağı ücret de belli oldu

Everton ile sözleşmesi sona eren Cenk Tosun, Beşiktaş ile anlaştı. Cenk Tosun'un sözleşme detayları ve İstanbul'a geliş tarihi de belli oldu.

Sabah23 Haziran 2022 Perşembe 09:24 - Güncelleme:

Beşiktaş, 27 Haziran'da başlayacak yeni sezon hazırlıkları öncesinde forvet transferine yoğunlaştı. Siyah-beyazlıların gündemindeki isimlerden biri olan Cenk Tosun ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor.

İkna etmek için telefonda görüştü Okan Buruk golcüyle geliyor

CENK İLE ANLAŞMA TAMAM

Yönetim ile 31 yaşındaki golcü arasında mali şartlarda da pürüz kalmadı. Beşiktaş'ın Tosun'a 1.2 milyon avro vererek transferi noktalaması hedefleniyor.

Beşiktaş Kerem Kalafat'ı kiralık gönderdi

İSTANBUL'A GELİYOR

Sabah'ın haberine göre; Cenk'in en geç bu hafta sonunda, ailesiyle birlikte tatilini sürdürdüğü Bodrum'dan İstanbul'a gelerek resmi sözleşmeyi imzalaması ve ardından pazartesi günü Ümraniye'de takımla birlikte çalışmalara başlaması bekleniyor.

Mario Branco hayran kaldı! Fenerbahçe'ye vahşi orta saha!

AHMET NUR ÇEBİ NE DEMİŞTİ?

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, geçtiğimiz hafta Cenk Tosun'la ilgili önemli açıklamalarda bulunmuştu. Başkan Çebi, "Cenk Tosun'a her zaman kapımız açık. Öncelik hakkı olan bir oyuncu. O da iyi bir Beşiktaşlı. Bizimle olmayı arzu edecektir" ifadelerini kullanmıştı.

Valerien Ismael de onayladı Beşiktaş'ta sürpriz ayrılık

TOSUN'DAN TRANSFER MESAJI

Cenk Tosun'un bir süre önce Marmaris'te çekilen bir görüntüsü dikkat çekmişti. Şarkıcı Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin, instagram hesabından ünlü futbolcunun fotoğrafı eşliğinde "Gol kralı 2022-23 Cenk Tosun, loading (yükleniyor)" mesajını paylaştı. Bu paylaşım siyah-beyazlı camiayı heyecanlandırmıştı.