23 Haziran 2021 Çarşamba / 13 Zilkade 1442
Gece modu

Çukur 119. son bölüm izle Puhu Tv! Çukur 4.Sezon 27.Bölüm (119. bölüm) full izle!

Çukur 119. bölümü ile izleyenlerinin karşısına çıktı. Pazartesi akşamı ekranlara gelen Çukur 119. son bölüme Yamaç ve Efsun'un karşılaşması nefesleri kesti. Çukur 4.Sezon 27. Bölümde Yamaç, amcasının Çukur'u bu hale getirmesinden dolayı annesine hesap sorar. Babasının emanetine sahip çıkamadığını söyleyen Yamaç, amcasının onu evine sokmamasına karşın psikolojik savaşa başlar. Çukur 4.sezon 27. bölüme damga vurdu. Çukur 119. bölüm full izle Puhu Tv!

10 Mart 2021 Çarşamba 11:04 - Güncelleme: 10 Mart 2021 Çarşamba 11:04

Çukur 4. sezon 27. bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıktı. Show Tv'nin sevilen dizisi Çukur'un yayınlanan 119. son bölümünde; Yamaç, Çukur'u eski haline getirebilmek için amcasıyla savaşmaya başlar. Öte yandan amcasının Aliço'yu eve aldıkları için aşağılaması izleyenleri kızdırdı. Yamaç'ın bu savaşında Vartolu'nun karşı safta yer alması, eskisi gibi onları düşman konumuna getirecek. Çukur 119. son bölümü Puhu Tv veya Show Tv'den full izlemek isteyenler için Çukur (4.Sezon 27.Bölüm) 119. bölüm tek parça olarak haberimizde yer alıyor.

Çukur dizisinin 4. sezon 27. bölümü Pazartesi akşamı Show Tv ekranlarında yayınlandı. Çukur son bölümü full izlemek isteyenler aşağıdaki Show Tv, Puhu Tv linkleri üzerinden ulaşabilirler.

ÇUKUR 4. SEZON 27. BÖLÜM FULL İZLE (SHOW TV)

Show Tv'de yayınlanan Çukur dizisinin son bölümünü Puhu Tv veya Show Tv bağlantılarından tek parça halinde izleyebilirsiniz.

ÇUKUR 119. SON BÖLÜM İZLE PUHU TV!

Çukur dizisi, bu hafta yayınlanan 4. sezon 27. bölümünüyle izleyenlerini ekran başına kilitledi. Aksiyonun hız kesmediği dizinin yeni bölümünde Yamaç, Amcasına karşı savaş açmaya başlar.

ÇUKUR 4. SEZON 27. BÖLÜM ÖZETİ (ÇUKUR 119. BÖLÜM)

Yamaç ile Amca arasındaki adı konmayan savaş daha da belirginleşecek. Bu durum Vartolu ve Yamaç'ı yıllar önce olduğu gibi yeniden karşı karşıya getirir.

Amca, kendi işlerinin çıkarı için İdris'in eski dostlarından birine boyun eğdirmeye çalışırken Yamaç ve Cumali'yi karşısında bulacak.

Vartolu'nun oğlunun sünnet düğünü için hazırlıklar başlarken, Yamaç'ın Efsun ve kızı Masal için gireceği aksiyon nefesleri kesti.

Çukur 119. Bölümde Yamaç'ın annesinden hesap sorduğu bölümde Amca'nın karşısında yer almayı seçen Yamaç, tüm engellere rağmen kendi evine girmeyi başarıyor. İdris Koçovalı'nın Çukur'u için savaşmayı göze alan Yamaç'ın neler yapacağı büyük bir heyecanla beklenirken, Efsun ile karşı karşıya geldiği anlar izleyenleri heyecanlandırdı.

Yamaç ile Amca'nın birbirine meydan okuduğu tanıtımda Vartolu'nun karşısına çıkan gazeteci kadın dikkat çekiyor. Yamaç, Efsun'a yaşadıklarını açıklamaya çalışırken, Efsun'un korku dolu anları büyük merak uyandırdı.

Çukur 4. Sezon 27. Bölümünde Cumali, Medet, Metin ve Yamaç kahvaltı masasında Mazotçu Bilal'den aldıkları bilgiler ışığında ne yapacaklarına karar vermeye çalıştılar. Cumali çok az olduklarının tekrar tekrar üzerine bastı.

Amca'ya saldırı planı için bilgi toplamaya çalışan Yamaç Ayşe'nin yanına giderken, Medet ise Vartolu ile takım elbise almaya gitti. Hem Yamaç hem de Medet peşlerinde oldukları bilgilere ulaştılar.

Tek başına Efsun'un kaldığı eve giden Yamaç, Nizam'ın korumalarını tek tek indirdikten sonra kızı ve sevgilisine ulaştı. Efsun ve Masal'ı kucaklayan Yamaç ailesi ile tekrar bir araya geldi.

Çukur yeni bölümüyle Pazartesi akşamı 20.00'de Show TV'de!

Koçovalılar'ın düşmanları bitmiyor! Koçovalılar ile Erdenetler arasındaki mücadele çok daha çetinleşirken Çukur'un dördüncü sezonunda büyük merakla beklenen Cengiz Erdenet'in ipleri eline alması oyunun kurallarını tamamen değiştirecek.

Senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı Çukur'un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur'da Aras Bulut İynemli, Barış Arduç, Perihan Savaş, Nur Sürer, Mustafa Avkıran, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Damla Sönmez, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı ve Çağrı Atakan oynuyor.

Maraşlı 9. bölüm izle tek parça!

Uyanış Büyük Selçuklu 24.bölüm izle!

OYUNCULAR

Yamaç: Aras Bulut İynemli

Sultan: Perihan Savaş

Cumali Amca: Müfit Kayacan

Vartolu: Erkan Kolçak Köstendil

Aliço: Rıza Kocaoğlu

Cumali: Necip Memili

Efsun: Damla Sönmez

Celasun: Kubilay Aka

Akın: Burak Dakak

Damla: Hare Sürel

Emmi: Kadir Çermik

Ayşe: İrem Altuğ

Saadet: Boncuk Yılmaz

Medet: Mustafa Kırantepe

Karaca: Ece Yaşar

Metin: Cem Uslu

Meke: Aytaç Uşun

Murtaza: Ferit Kaya

Nedim: İlkay Akdağlı

Feyyaz: Erdağ Yenel

Cennet: Aylin Engör

Seher: Begüm Akkaya

Yasmin: Gamze Doğanoğlu

8 Mart 2021 reyting sonuçları açıklandı mı?

Maraşlı 9. bölüm izle tek parça!

Uyanış Büyük Selçuklu 24.bölüm izle!