23 Ekim 2020 Cuma / 6 RebiülEvvel 1442
Gece modu

Serkan'dan Eda'ya büyük şok! Sen Çal Kapımı 15. bölüm fragmanı

Sen Çal Kapımı 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin son bölümünde; Serkan, Eda'yı gerçeği öğrenmemesi için kendinden uzaklaştırmak amacıyla ayrılma kararı alır. Sen Çal Kapımı 15. bölüm fragmanında Serkan'ın kendisinden ayrılmasına çok içerlenen Eda, ona da kendine de çok kızmaktadır. Gerçeği bilmeyen Eda, bu durumla başa çıkabilecek midir? İşte Sen Çal Kapımı 15. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

21 Ekim 2020 Çarşamba  17:31 - Güncelleme: 21 Ekim 2020 Çarşamba 17:31

FOX TV ekranlarında yayınlanan dizi Sen Çal Kapımı 15. bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin son bölümüne Serkan Eda'ya söyledikleri ve sonrasında yaşananlar damga vurdu. Sen Çal Kapımı 15. bölüm fragmanında ise; Eda'nın 'kalbimi söktü aldı, ben nasıl buna izin verdim' sözleri dikkat çekti. Serkan için kolay olmayan bu karar sonrasında yaşananlar Eda'yı derinden etkiledi. İşte Sen Çal Kapımı 15. bölüm fragmanı.

SEN ÇAL KAPIMI 15. BÖLÜM FRAGMANI

Sen Çal Kapımı 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. FOX TV ekranlarında yayınlanan dizinin yeni bölüm fragmanı, izleyenleri heyecanlandırdı. Sen Çal Kapımı 15. yeni bölüm fragmanına 'Gerçeği bilmesindense benden nefret etmesi daha iyi' sözleri damga vurdu.

SEN ÇAL KAPIMI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Başrollerinde Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in yer aldığı Sen Çal Kapımı 14. bölümde Eda’ya daha çok bağlanıp, işi erteleyip Eda’yla baş başa bir gün geçirmek ister.

Eda, Serkan’ın onunla İtalya’ya gideceğini halasına ve arkadaşlarına açıklar. Serkan ise ailesinin, Eda’nın ailesiyle olan bağlantısını öğrenir. “Bu benim sorumluluğum, hiçbir şey beni Eda’dan ayıramaz” der ve ailesine karşı çıkar.

Serkan, Eda'dan ayrılma kararı alır. Eda'nın gerçekleri öğrenmesindense kendinden nefret etmesinin daha iyi olacağını düşünür.

Eda ile aşklarını yaşarken, ofiste Serkan’ın yokluğunda programlar aksar, Leyla telefon trafiğinden çıldırır, ofistekiler panik haldedir. Efe’nin bu ortamda Selin’e yardım etmesi ve işleri düzene sokmak istemesi Serkan’ı çıldırtır. Efe ekibin kaynaşması için bir yemek organize eder. Bütün ekibin katıldığı bu yemekte hem eğlence, hem rekabet hem de çekişmeli anlar yaşanır.

Serkan Eda’ya olan bağlılığını, ona tüm gerçeği söyleyerek göstermek ister. Ama bu itiraf Serkan için kolay olmayacaktır.

Efe’nin bu ortamda Selin’e yardım etmesi ve işleri düzene sokmak istemesi Serkan’ı çıldırtır.

Sen Çal Kapımı 14. bölüm yayınlandı! Sen Çal Kapımı 14. bölüm izle!

SEN ÇAL KAPIMI DİZİSİ KONUSU

Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda, yurtdışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat’la karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa Eda’ya bursunu geri vermeyi teklif eder.

Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda , bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.

Mucize Doktor 33. bölüm izle!

Bir Zamanlar Çukurova 68. bölüm izle (tek parça)

Doğduğun ev kaderindir 15. bölüm izle!