3 Ağustos 2021 Salı / 24 ZilHicce 1442
Gece modu

Teşkilat 12. yeni bölümde neler olacak? Teşkilat 12. bölüm fragmanı yayınlandı!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinin yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Teşkilat 12. Bölüm fragmanında ekip bir yandan Gürcan'ı bulmaya çalışırken, diğer yandan kale denilen yere yapılacak olan saldırıyı engellemeye çalışıyor. Önceki bölümde zehirlenen Fadi ise bir süre sonra fenalaşıyor. Peki Teşkilat 12. yeni bölümde neler olacak? Fadi yakalanacak mı? İşte Teşkilat 12. bölüm fragmanı

23 Mayıs 2021 Pazar 17:15 - Güncelleme: 23 Mayıs 2021 Pazar 17:15

Teşkilat 12. bölüm fragmanları yayınlandı. TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizisi olan Teşkilat 12.bölüm fragmanında ekip, Gürcan'ın peşine düşüyor. Hem kendini hem de arkadaşlarını ele verme ihtimali olan Gürcan nereye gitti? Ekip arkadaşları onu bulabilecekler mi? Teşkilat, yeni bölümüyle Pazar akşamı TRT1 ekranlarında izleyenleriyle buluşacak. Teşkilat 12. bölüm fragmanı

TEŞKİLAT 12. BÖLÜM FRAGMANITEŞKİLAT SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Fadi girmeye hazırlandığı seçim için en büyük tehdit olan Kasım'ın ortadan kaldırılmasını ister. Fadi'nin güvenini kaybettiğini hissedip kendisini kanıtlamak isteyen Leyal, ondan habersiz harekete geçer ve Ceren'e Kasım'ı bulması talimatını verir.

Bu sırada ekip Fadi'ye ulaşmak için hummalı bir çalışma içerisindedir. Kasım'ın verdiği bilgiler ışığında Fadi'nin herkesten gizlediği oğluna ulaşılır. Pınar ve Hakkı'nın, Fadi'nin oğlunun bulunduğu Paris'e gitmesi kararlaştırılır. Gürcan da ilk saha görevi için ikiliye katılır.

Ceren, Kasım'ın yerini bulabilmek için plan kurar. Serdar'la birlikteyken kurulan bir tuzakla ikili kaçırılır. Serdar, işkenceyle Kasım'ın nerede olduğunu söylemesi için zorlanır.

Fadi'nin oğlu Amir'e ulaşabilmek için Pınar'ın sahte kimlikle Amir'in yönettiği sosyal medya şirketinde işe girmesi planlanır. Gürcan'ın yardımıyla mülakata hazırlanan Pınar'ın Amir'i etkilemesi gerekmektedir.

Leyal, Kasım'a ulaşarak Fadi'ye sürpriz yapmak isterken, Fadi'nin Paris'te olduğunu öğrenen ekip de ona bir sürpriz hazırlar. Zehirli kılıcı Fadi'ye gönderir. Fadi kılıcı eline alıp Leyal'ı öldürür. Fadi zehirlenip ölecek mi?

Kırmızı Oda 38. bölüm fragmanı yayında!

Masumlar Apartmanı 34. son bölüm tek parça!

EDHO 195.bölüm izle tek parça